Nem tudom mikor jöttél
Én szeretettel vártalak
Te csak azért egyre késtél
Ezért mégis bántalak
Olvasom a gyöngysorodat
Simogatlak édes csókkal
Mikor a szép hajnal hasad
Búcsúzok a csillagokkal
Más világért nincs óhajom
Oh, imádott szép angyalom
Veled alszik minden álmom
Miért kellene tőled válnom
Bárcsak mindig veled lennék
Az ajkadról csókot lopnék
Karjaimban tartanálak
Mint szerelmes rózsafámat
1 hozzászólás
Kedves László!
A vers nagyon bencsőséges, szép gondolatokat takar. Tartalma és formája is megállja a helyét. Én ötöre értékelem, mivel nekem nagyon tetszik. De bemutatkozásodban írt felhatalmazásodra tekintettel, hagy hívjam fel a figyemedet, hogy egy hiba csúszott bele, amit ki lehet javítani a honlapon. A második szakaszban a "Búcsúzok" szó hibás, mivel ikes igéről van szó.
Szeretettel: Kata