Reszkető levegő cinkos a nyár pruszlikja libbenő topánban jár. Selyembe burkolja haját a szél nevetnek tincsei messze a tél.
Horák Andrea Kankalin on 2018.07.25. 10:02 Szia Edit! 🙂 Jólesett ez a könnyed, aranyos, hangulatos versike. 🙂 A vesszőktől eltekintek. 😉 Szeretettel: Kankalin Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
Ötvös Németh Edit on 2018.07.25. 12:04 Köszönöm szépen Kankalin! Nem szeretem a “ vesszőzést”. 💖💖💖💖💖💖💖🌹😘😊🌞🍭🍦🍦🍦🍦🌹🌹😘😘❤❤🌞 Szeretettel: Edit Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
szilkati on 2018.07.25. 13:00 Kedves kis vers. Mint egy kis hűsítő nyári szellő. Üdv: Kati Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
Ötvös Németh Edit on 2018.07.25. 13:03 Köszönöm Kati! Szükség van néha, vagy inkább minél többször ilyen kis habcsókra is. Felvidít talán. 😊🌞 Szeretettel: Edit Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
4 hozzászólás
Szia Edit! 🙂
Jólesett ez a könnyed, aranyos, hangulatos versike. 🙂
A vesszőktől eltekintek. 😉
Szeretettel: Kankalin
Köszönöm szépen Kankalin!
Nem szeretem a “ vesszőzést”. 💖💖💖💖💖💖💖🌹😘😊🌞🍭🍦🍦🍦🍦🌹🌹😘😘❤❤🌞
Szeretettel: Edit
Kedves kis vers. Mint egy kis hűsítő nyári szellő.
Üdv: Kati
Köszönöm Kati!
Szükség van néha, vagy inkább minél többször ilyen kis habcsókra is. Felvidít talán. 😊🌞
Szeretettel: Edit