2024. május 20., hétfő
Véletlenül
Általános csevegés
 

Általános csevegés

Oldal 574 / 593
 
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #1212 számú hozzászólásra :

Hát... A bevezetőt, ami itt is fönt van a Napvilágon, már évekkel ez előtt megírtam, de az egy ideig csak egy különálló kis egyoldalas cucc volt, az egyik lekódolt mappám rejtekén. 🙂 Aztán jött az ötlet, hogy mi lenne, ha ezzel kezdeném a könyvemet, és kb. 2005 tavasz elején kezdtem el írogatni, ha jól emlékszem... de az is csak pár oldal volt. Aztán most elmúlt ősz végén írtam vagy 100-150 ezer karakternyit, egy huzamban, pár hét alatt, de azóta megint kevés az időm, és egyszerűen nem megy, csap pár oldal, főleg az őszi mennyiséghez képest... még szép, géphez vagy olyankor férek, mikor tök kóma vagyok és úgy nem tudok írni, vagy csak 5 percre, mint most. (Ez az oka annak is, h itt ilyen keveset vagyok :\ ) Arra számítottam, h majd most nyáron belehúzok, és be is fejezem még suli elején, olyan 400-500 kis oldalnyira szeretném az első részt. Jó lenne egy saját számgép... :S Szóval talán még beletelik pár évbe... :DDD

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.08.03. 22:44
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz #1199 számú hozzászólásra :

Igen nekem van igazolásom! most is csak véletlenül vagyok gépnél az otthoni gépemtől 300 km távolságra vagyok! A jövő héten hétvégére érek haza! Addig bírd ki kérlek! De ha ilyen pangás lesssz...askkor kibírjátok nélkülem is 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.08.03. 22:17
(@sanna)
Tag Alkotó

Crystalheart----> mikor fogod kiadni, azaz adatni? csak kíváncsiságból....mióta írod?
Rossz időben, ha szabad a gép, én is járok a Napvilághoz elég gyakran, de a fórumokat csak most kezdtem el nézegetni, így még nem teljesen látok tisztán, de majd igyekszem... 🙂
üdv mindenkinenk aki erre jár

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.08.03. 19:33
(@heather-bay)
Tag Szenior alkotó

Meg rossz az idő! Mi mást lehet ilyenkor csinálni, mint Napvilágozni?

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.08.03. 15:11
(@arnodre)
Tag Alkotó

Most még van igazolásod! 😀 De jövő héten...
Bár, ahogy a számot nézem a neved alatt, gyakran jársz erre, szóval lesz beszélgetőtársam! 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.08.03. 00:34
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz #1194 számú hozzászólásra :
Igazad van Arnodre! Én is ezt mondom...(bár nekem van igazolásom... 🙂 )

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.08.03. 00:22
(@arnodre)
Tag Alkotó

én itt voltam. de a fórum nem egy emberé. és ha nincs kivel beszélni, akkor inkább nem nézelődök, hanem olvasok. remélem a héten nagyobb forgalom lesz... 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.08.02. 17:33
(@petrucci)
Tag Alkotó

Válasz #1191 számú hozzászólásra :

Sziasztok! Gondoltam, bejegyzem első mondataimat a fórumba.
Minden nap látogatom a 'napvilágot', tetszik ez a hely, otthonosnak érzem. Szoktam is feltölteni, mert érdemes szerintem.
Kellemes napot!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.08.02. 17:26
(@heather-bay)
Tag Szenior alkotó

Egész hétvégén nem volt itt senki? Igaz, én sem értem rá túlzottan...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.08.02. 16:51
(@titusz)
Tag Alkotó

Amint, gépközelbe kerültem, már jöttem is ide, de látni azt, hogy azóta nem sok minden történt...1-2 bejegyzés...feltöltött mű...semmi más.

Még nem leszek egy ideig, de nem szeretném ha addig teljesen kihalna a fórum...Biztos mindenkinek rengeteg a dolga! és csak én érek rá, most távol valódi otthonomtól...de próbáljunk időt szakítani...próbáljunk!

de ha akár 5 percet is fenn tudnál lenni... akkor fenn lennél...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.08.02. 16:30
(@arnodre)
Tag Alkotó

Válasz #1152 számú hozzászólásra :

Crystalheart: nem feltétlenül számít minden jegy. A többféle pontszámítási módszerrel most nem traktállak, úgyis lesz elég bajod vele, amíg megérted. De pl nekem is csak a matek és fizika érettségiből szerzett pontjaimat nézték, a többi csak említés szintjén érdekelte őket...
szóval fel a fejjel. nem a bekerüléssel vannak gondok, hanem a bennmaradással (állítólag :))

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.30. 00:14
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Bandi! Nem vagyok optimista a Napvilágról érkezők számát illetően, kiindulva az eddigiekből, hatalmas sikerként fogom elkönyvelni, ha egy valaki eljön paintballozni a tagok közül 🙂

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.07.27. 13:19
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #1152 számú hozzászólásra :

Ó, semmi gond, nekem nyugodtan csinálhatsz akár ezer referenciamunkát is! Csak pénzt ne kérj... 🙂

(És drakulálok én is a felvetteknek)

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.07.27. 13:17
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Én se maradjak ám ki a gratula-özönből, tehát sok sikert mindenkinek továbbra is, akit fölvettek ;]

Annál is inkább, mert engem meg 100, hogy nem fognak fölvenni semmi normális helyre egy év múlva... :S Már akkor sem, ha csak az idei év végi jegyeimet nézem, csak orientációból (infos tárgyak) lettem jeles, magyarból-matekból-angolból 4es, töriből meg 3as. Ez 5-6 pontveszteség máris, és jövre sem elsz sokkal jobb a helyzet. Hiába, a lyukas memóriám visszaüt... :DDD :\ Már csak 2 dologban reménykedem: hogy csinálok valami annyira full referenciamunkát programozásból, hogy felvesznek csak érettségivel is vhova dolgozni, és/vagy hogy lesz valamicske sikere a könyvemnek. Ha ezek befuccsolnak, akkor én kifújtam... 😐

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.27. 13:09
(@heather-bay)
Tag Szenior alkotó

Én is gratulálok mindazoknak akiket felvettek a sulikba! Sok sikert és kitartást! Na meg suli után jó állást!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.27. 11:37
Oldal 574 / 593