2024. június 17., hétfő
Véletlenül
Általános csevegés
 

Általános csevegés

Oldal 576 / 593
 
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #1034 számú hozzászólásra :

Azta tényleg, megint péntek 😀 Nem tartom számon a napokat így sulin kívül...
Bár lehet, h én akkor még mindig baracklekvárt fogok főzni... :S

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.21. 17:02
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Üdv Leticia!

Ne feledjétek, hogy este 1/2 9 körül chat!

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.07.21. 17:00
(@leticia-allemand)
Tag Alkotó

Sziasztok!
Én még új vagyok itt:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.21. 13:39
(@leona)
Tag Alkotó

én szinte mindig itt lógok, valószínüleg ez így is marad 😛 látjátok, én még háromnegyed 2-kor is hűséges látogató vagyok 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.21. 03:44
 NVK
(@yorkiee)
Tag Alkotó

Paco kösz:D Hát igen, azt hiszem tőlem sem szabadultok meg egyhamar:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.20. 22:10
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz #1011 számú hozzászólásra :
Én nem fenyegetlek....

Csak tisztáztam azt, a tényt , hogy mi ( a rendesek 🙂 ) mindig hűek maradunk az oldalhoz.

🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.19. 21:23
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Ejjej, én sem olvastam el a szabályzatot... :DDD Most utólag megtettem 😛

Mondjuk rögtön miután regeltem, magamtól automatikusan beküldtem egy művet, az volt a szerencsém.

Nekem amúgy tényleg van regisztrálási kényszerem. Ha valahova egész biztosan nem írok majd túl sokat (pl. index.hu), a Crystalheart nevet AKKOR IS lefoglalom ;] Az enyém ;] (Ha lenne annyi pénzem, én levédeném :D)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.19. 14:25
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Sok internetőzenk tényleg van egyfajta regisztrálási kényszere, ha talál egy új oldalt, ahol még nincs ott a neve, már nyomja is a "regisztrálás" gombot. Sajnos még azok közül is kevesen olvassák el a szabályokat, akik az űrlap kitöltésének pillanatában még komolyan gondolják a csatlakozást.

Azok akik pedig fél éve nem léptek be, azért maradtak el anno, mert még friss volt ez az új oldalunk, nem sokkal azelőtt került átadásra és lényegesen kevesebben látogatták. Októbertől februárig került fel 400 alkotás. Azóta ismét négy hónap telt el és felkerült plusz 1400 mű. És ez fokozottan igaz a fórumra, az értékelésekre, stb. Azok közül, akik az elején regeltek, sokan nem akarták kivárni, amíg beindulunk.

Titusz ne fenyegess 😉

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.07.19. 13:46
(@titusz)
Tag Alkotó

Amúgy ne búsulj Don Paco! Mi mindig itt leszünk!

MINDIG...

🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.19. 11:58
(@heather-bay)
Tag Szenior alkotó

Az ilyenek szerintem nem gondolják komolyan. Pedig ide tartozni több, mint megtiszteltetés. Elfelejteni? Ha ír valaki, annak fontos más véleménye. Ha meg ír és egy íróklub tagja, hogy lehet arról megfeledkezni, hogy közzé teszi írásait?

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.19. 00:08
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz #1001 számú hozzászólásra :
Ú ez durva!
Akkor meg miért jelentkeznek be?

- tartozni akarnak valahova?
- elfeljtették (már ha el lehet ezt felejteni!) 🙁

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.19. 00:02
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #1000 számú hozzászólásra :

Mihez képest? Ha három tagja lenne a Napvilág Íróklubnak, akkor is be kellene tartani a szabályokat, mert csak úgy lehet hosszabb távon építkezni.
Akiket töröltem, azok közül tizenkettő több, mint egy hónapja regisztrált és nem töltött föl egyetlen alkotást sem, kettő pedig fél éve nem jelenetkezett be.

Amúgy gratulálok, tiéd volt az 1000. hozzászólás 🙂

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.07.18. 17:52
 NVK
(@yorkiee)
Tag Alkotó

tizenötöt??? az nagyon sok...vagyis ahhoz képest..na mindegy ez van

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.18. 16:55
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Most töröltem tizenöt alkotói regisztrációt és egyáltalán nem tett boldoggá. Felhívnám mindenki figyelmét a szabályzatban leírtakra és csak az jelentkezzen alkotónak klubunkba, aki egyetért az ott leírtakkal. Persze utólag már mindegy.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.07.18. 16:43
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #992 számú hozzászólásra :

Az IRC? 😀 Hiszen azzal a fejlesztőknek igazán semmi dolguk nem lenne 🙂 Ha lesz majd egy kis szabadidőm, csinálok egy gyors útmutatót, amivel letöltés után 2 perc alatt lehet csatlakozni, a szoba létrehozása meg még annyi sem... Ugyan, én nem akarok itt senkire terheket róni, az IRC az egy meglévő dolog, csak használni kell 😀

Az egyetlen kérdés, amivel szembe kell néznem, hogy milyen irc-klienst ajánljak? Ha valaki ismer egyet, és azt akarja használni, akkor semmi gond, de a kezdőknek talán épp egy eredetileg nem is IRC-s progi a legegyszerűbb... Én az Opera böngészőre godoltam, csak pár megával nagyobb a letöltés mérete, és egy-két kattintással el lehet jutni a legtöbb irc-s csatornáig-szobáig, ráadásul magyarul, és a számunkra lényegtelen beállításokat mellőzve. Ha valakinek nem tetszik a böngésző része, nem is kell használnia, de szerintem IRC-re ez a legkényelmesebb megoldás. Majd írok egy gyors útmutatót... 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.18. 14:09
Oldal 576 / 593