2024. szeptember 29., vasárnap
Véletlenül
Általános csevegés
 

Általános csevegés

Oldal 578 / 593
 
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Jó volt

Azt hiszem volt egy kis idő, amíg nyolcan is a chaten voltunk egyszerre, de nem szeretnék butaságot mondani, mert néhányan megduplázódtak 🙂

És a kötetlen beszélgetésben azért egy irodalommal kapcsolatos témát is sikerült - majdnem - kiveséznünk.

Következő pénteken ugyanitt, ugyanvelünk 🙂

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.07.08. 12:57
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #906 számú hozzászólásra :

Haj, sajna én legkorábban 11kor tudnék feljönni, mert addig van munka a kertben, amíg látok egyáltalán valamit... 😀 🙁

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.07. 16:11
(@metatron)
Tag Olvasó

IGEN IGEN gyertek minél többen!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.07. 00:10
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Üdv ismét Titusz!

Holnap (péntek) este ne feledjétek el, hogy este chat lesz! Aki ráér, az jöjjön! 🙂

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.07.06. 23:39
(@titusz)
Tag Alkotó

Sziasztok!

Nagyon jó visszatérni!

Na és az oldal! Hú!

Képzeljétek, most jöttem vissza Szlovákiából, nagyon jó volt, azért nem voltam eddig, ám most újra vagyok! Üdvözlök mindenkit!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.06. 15:21
 NVK
(@yorkiee)
Tag Alkotó

Hát igen, ez a honlap egy nagyon jo netes közösséget rejt szerintem is. És hát igen a függőség...szóval elég rendesen függővé lehet válni:)) Nagyon örülök hogy anno rátaláltam:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.05. 13:03
(@arnodre)
Tag Alkotó

Sziasztok!

Engedjétek meg, hogy nyilvánosan örüljek, amiért sikerült egy ilyen közösséget találnom. Emberek akik verset írnak, akiknek név és arc nélkül mutathatom meg az írásaimat, és ők ennek ellenére véleményezhetik azokat... hát szóval szép nap volt a tegnapi, amikor regisztráltam...
ja és az h új vagyok abban is megnyilvánul, hogy 2 versemet sikerült cikk-ként feltölteni... ha ezen lehet segíteni, akkor megköszönném, ha nem akkor így jártam. 😛

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.04. 23:16
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #884 számú hozzászólásra :

Gratulálok én is! Meg a többieknek, akik most érettségiztek és átmentek! 🙂

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.07.03. 15:02
 NVK
(@yorkiee)
Tag Alkotó

Na Bandi gratulálok a sikeres vizsgáidhoz akkor:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.01. 13:10
 NVK
(@yorkiee)
Tag Alkotó

még jó hogy megnéztük. Addig nem is nagyon neteztem mig nem volt napvilág:) ugyhogy...ezt most boknak szántam ám:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.06.30. 19:23
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Bízom benne, hogy jó sokáig nem kell hasonlót átélnünk.
Azért jó, hogy idő hiányában még nem küldtünk hírlevelet az újraindulásról és majdnem ugyanannyian jöttek már, mint a leállás előtt. Ez tényleg azt jelenti, hogy gyakran megnézték az emberek, vagyunk-e már 🙂

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.06.30. 18:07
(@heather-bay)
Tag Szenior alkotó

Én is naponta néztem, hogy van-e már Napvilág. Mire hazajöttem a szabiból, már volt. Nagyon örülök neki! Tetszik az "új köntös" is!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.06.30. 16:49
(@m-lisa)
Tag Alkotó

Már nem tudtam magammal mit csinálni. Nem hittem volna, hogy ennyire megszerettem ezt az oldalt és az itteni írásokat! Amikor már harmadnapja nem volt napvilág, azon kezdtem el gondolkozni, hogy vajon azóta írt e valaki valami olyat, amit jó lenne elolvasni, és vajon mikor lesz újra alkalmam olvasgatni ezen az oldalon. Szőrnyű.... minden nap úgy léptem fel, hogy ma majd biztos lesz már...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.06.29. 13:15
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #864 számú hozzászólásra :

Nekem mondod? 😉

Ha jut rá elég időm, akkor még ma küldök hírlevelet a késlekedés hátteréről.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.06.28. 18:02
 NVK
(@yorkiee)
Tag Alkotó

Dejó megint van napvilág:D

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.06.28. 17:49
Oldal 578 / 593