2024. május 20., hétfő
Véletlenül

Honlapunk

Oldal 185 / 190
 
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #637 számú hozzászólásra :

Ha a "Marc Chagall kiállítás", illetve az "Állni és várni" c. írásokra gondoltál, azok közül töröltem egyet-egyet.

A javítási lehetőséget pedig már korábban kitárgyaltuk ugyanebben a topikban. Pár héten belül lesz rá lehetőség, amint tudok a weboldalunk technikai részével foglalkozni.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.05.16. 21:47
(@titusz)
Tag Alkotó

Még azt szeretném megkérdezni, hogy ha véletlenül rosszul ill. többször töltöttem fel az alkotásom akkor mit lehet tenni?
(Ha egyáltalán lehet valamit tenni.)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.05.16. 21:28
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Ha jöttök szombaton chat-elni, akkor ezt is megbeszéljük.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.05.16. 00:32
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz #625 számú hozzászólásra :
Én nem a műfordításról írtam hanem a saját szerzeményeimről idegen nyelven.
Azokat fel lehet tölteni?
(Bocsáss meg rosszul fogalmaztam)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.05.15. 20:09
(@titusz)
Tag Alkotó

Én nem a műfordításról írtam hanem a saját szerzeményeimről idegen nyelven.
Azokat fel lehet tölteni?
(Bocsáss meg rosszul fogalmaztam)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.05.14. 21:38
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #621 számú hozzászólásra :

Úgy, hogy az alkotás feltöltésénél a "műfordítás" kategóriát jelölöd be. Viszont fontos, hogy bármelyik nyelvről fordítasz is, az eredeti is legyen bemásolva.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.05.13. 22:15
(@titusz)
Tag Alkotó

Helló! Don Paco és többiek!
Azt szeretném megkérdezni, hogy lehet-e idegen nyelven írt verset is küldeni a honlapra?

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.05.13. 19:59
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Elég kevés időm jutott az elmúlt időben a honlapunkat fejleszteni és ez a közeljövőben (pár hét) is így lesz, de olvasom a beírásokat, ötleteket és a megfelelő időben értékelni fogom azokat.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.05.13. 12:18
 NVK
(@yorkiee)
Tag Alkotó

Nah végre még egy valaki felvetette:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.05.10. 17:18
(@szoke-tasi-katalin)
Tag Alkotó

Nekem az lenne a kérdésem, hogy nem lehetne megoldani az írások szerkesztését. Mert ha mondjuk felrakok valamit, amihez kapok pár kritikát, átgondolom és újraírom, vagy csak simán találok benne utólag hibát, akkor csak újnak tudom feltölteni, pedig nem az.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.05.10. 15:36
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #603 számú hozzászólásra :
Szia
Ez a probléma már felmerült. Az új honlap indulása után adtunk egy türelmi időt (többek között azért, hogy akik a régi oldalra beküldték az alkotásaikat, az új helyre ne csak egyesével tehessék fel).
Nemsokára limitálva lesz a feltöltés. (Bár nem látszik, azért a szerkesztők most is "beosszák" a jóváhagyásokat, hiszen elő szokott fordulni, hogy valaki egyszerre öt-hat alkotást tölt fel. Ilyenkor több adagban engedélyezzük)

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.05.10. 15:14
(@szoke-tasi-katalin)
Tag Alkotó

Jó, én is így gondoltam, amúgyis mindegy, este már tölthetem fel. 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.05.03. 17:10
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #580 számú hozzászólásra :

Írott szabály nincs rá. Csak ajánljuk, hogy az eredményhirdetésig ne legyen feltöltve, de ez nem kötelező érvényű.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.05.03. 13:10
(@szoke-tasi-katalin)
Tag Alkotó

Lehet, hogy kicsit hülyeségnek tűnik a kérdésem, de nem tudom, hogy meg ez, van-e rá íratlan - ne adj' isten - írott szabály.
A pályázatra íródott alkotás feltöltésével meg kell-e várni az eredményhirdetést?

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.04.28. 17:51
 NVK
(@yorkiee)
Tag Alkotó

Igen tudom, szégyellem is magam amiért figyelmetlen vagyok. Próbálok erre odafigyelni, de sajnos nem mindig sikerül. Köszönöm

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.04.22. 21:30
Oldal 185 / 190