2024. szeptember 28., szombat
Véletlenül
Általános csevegés
 

Általános csevegés

Oldal 339 / 593
 
(@gunoda)
Tag Alkotó

Hát, lehet, hogy én vagyok béna... egyelőre képtelen vagyok megszokni az új honlapot! Csak botladozom rajta, mint egy hülyegyerek. És hiányolom az elmaradhatatlan napocskát is! :((

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.09.12. 22:35
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Ezek szerintem inkább a "Honlapunk" topikba valók 🙂 Egyébként van egy olyan sejtésem, hogy Paco valami kattintható megoldást akar a hozzászólás előzményére, azért nem tette még be a rendszerbe.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.09.12. 13:19
(@phoenix)
Tag Alkotó

Hogy lehet, megnézni, hogy éppen kik vannak bejelentkezve?? Vagy olyat már nem lehet??És miért van időzár? És nincs "válasz erre" gomb? Sem a fórumon, sem a kommenteknél? Vagy csak én nem találtam? Ha ezek tényleg nincsenek, én hiányolom, de egyébként tetszik az új honlap. meg kell még szoknom, de nagyon jó. Különösen tetszik a toll, amivel elválasztják a kis részeket az adatlapokon és az írások alatt. Az olyan kis kreatív :)))

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.09.11. 21:25
(@doratea)
Tag Alkotó

...:):):):):):)Gratulálok a "szemrevaló" honlapmegújúláshoz!!!!!!!!!!!!!!!:):):):)...egy szempillantással át lehet tekinteni a témákat..és a hozzászólásoknál a kisablakos megoldás is nagyonjó,mert látom az illetőt maga előtt, aki írta..így közvetlenebb a dolog:):):):)....GRAT!!!!...doratea

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.09.11. 18:27
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Csak tudod, hogy nekem 100 forintom sincs, annál meg azért drágább. 😐 Az uccsó pénzemet egy éve a klubtalin a sültkrumplira elköltöttem. :DDD Tehát mindenképp valami teljesen ingyenes megoldás volna jó. Hmm, mondjuk a mai nagy szünetet végiggépeztem, de nem az igazi, a géptermi gépeken nem tudok programozni... 😐

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.09.11. 16:48
(@poppy)
Tag Szenior alkotó

Crys, én anno, ha időm volt két ea. között (vagy lógtam:)), múzeumba jártam. Igaz, akkor még ingyen volt. De diákkal azért most se drága. És rengeteg van belőle. 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.09.11. 16:17
(@eszkimo)
Tag Szenior alkotó

...néha az az érzése az embernek, hogy direkt bonyolítják az ember életét, mintha az egyszerűség lenézett és nem elfogadott norma, séma lenne, s mintha divat lenne mindent túl bonyolítani, vagy talán sokan azt hiszik az egyszerűség a szegény és kevésbé iskolázott, s mig az ellenkezője, a bonyodalom, a másik véglet, birodalma lenne.
Nagyon szomorú, hisz ha éves vagyok eszem, ha esik esernyőt viszek...., jó-jó, tudom nem csak fekete-fehér a paletta, és vannak más alternatívák és árnyalatok.....,de ha bundás kenyeret akarok enni, vagy kocsit mosni, akkor a legegyértelműbb megoldást választom...szóval nem értem, kinek jó az, ha a bal fület a jobb kéz vakarja...
...na most én is jó belebonyolódtam :))))

Komáromban már szép az idő, volt ugyan egy kis reggeli zuhi, de annak fél8kor vége lett,ujjé lehetne menni napozni...., de nem lehet :(((
szép napocskát mindenkinek!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.09.11. 13:54
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Amúgy most itt unatkozom, egy nap eleji gyakorlat és egy nap végi előadás között több, mint 6 óra lyuk van. És még az idő is rossz, nem tudok kimenni a Gellérthegyre! Ha valaki ilyenkorra (10-16 h) tud valami bp-i időelütési módot, csak szóljon...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.09.11. 12:44
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Háténaztat nem tudom. (Lehet, hogy egy rejtett vizsga, egyféle átlépendő küszöb az elsőéveseknek! :O ) Viccet félretéve, nálunk azt bénázták el nagyon, hogy a rangsorolásos jelentkezés lezárulta után adták az elsősöknek a fix órarendeket, amiről azt mondták, hogy mivel úgyis megkapjuk, ne vesződjünk a kurzusfelvevősdivel... Valamilyen galiba adódott, és végtére is sokaknak csak napokkal a versenyjelentkezés kezdete után adták a tárgyakat. Jó, a tájékozatlanságot és a többnapos eredménytelen utánajárást leszámítva az elsősöknek ebből nem lett nagyon nagy baja, ám akik felsőbb évesek ezeket a kurzusokat szerették volna választani, és utólag (azaz a vágás után) csúsztak ki, azoknak esélyük sem volt néha fölvenni a kurzust, vagy egy alternatívát, legföljebb berimánkodhatták magukat a TO-on, és a padlón ülnek. Áh, tiszta galiba.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.09.11. 12:44
(@titusz)
Tag Alkotó

De miért ennyire bonyolult??!! Megéri nekik? Most éppen a könyvtári beiratkozás, a kurzusfelvételi-téboly és a térítés befizetés okozza az (n)agy bajokat... >:S

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.09.11. 11:42
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Tudod Titusz nem a bürokráciával magával van baj, hanem hogy az ennyire túlbonyolított és szervezetlen, ahogy mondod. :DDD El sem tudtam ezelőtt képzelni, hogy ekkora agyatlanság uralkodhat valahol. Oszt közben olyan koponyák tanítanak itt, akikéhez fogható nekem sosem lesz az agyam... Csak az ETR-t nem ők csinálják, hanem volt diákok.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.09.11. 01:01
(@titusz)
Tag Alkotó

Éljen az egyetem...hurrá! Húzza-vonja-tapossa-mossa-rontsa-nehezítse... akkor is egyetemi polgár vagyok már...

Sokan átélitek azt amit én? - ez tényleg a bürokrácia csúcsa és ez a bonyolultság és szervezetlenség... Mimóza tudja:) - Itt is sok sikert neked!

Kellemes tanévet mindenkinek!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.09.10. 22:56
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Sziasztok! Az ember létezik, az idő halad. Mivel az idő a változó, ezek szerint az ember az örök. Haladni kell az idővel, hogy az ember is változni tudjon. Nekem tetszik az új Napvilág.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.09.10. 21:25
(@poppy)
Tag Szenior alkotó

Csak pár nap volt, és mégis mennyire hiányzott a Napvilág! Örülök, hogy újra üzemelünk! 🙂 Kezdem megszokni az új dizájnt, szép lassan újra megismerünk majd mindent. 🙂
Üdv mindenkinek!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.09.10. 14:41
(@zsike)
Tag Szenior alkotó

leslie b shepherd ma ünnepli szülinapját.
Minden jót kívánok ebből az alkalomból.

Isten éltessen leslie!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.09.05. 14:33
Oldal 339 / 593