2024. július 1., hétfő
Véletlenül
Általános csevegés
 

Általános csevegés

Oldal 363 / 593
 
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz Poppy (2008-06-01 10:33:06) hozzászólására:

"- Anya, 11-re itthon vagyok, OK?
- Micsodaaa? Azt a %/@#&, mi a #&@$ß képzelsz magadról, te &#@[×÷ kölök, olyan későn? ;( Megmondom én, hova mehetsz, fel a szobádba!"

:DDD (Fiction :P)

Egyébként ez durva, nemá, 13 évesen egyáltalán egyedül koncertezni engedni? AZ egy dolog, hogy engem most sem engedne édesanyám a lustaságomra hivatkozva, de a 13 éves gyerekemet én sem engedném kíséret nélkül el semmi ilyesmi helyre 😐

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.06.02. 09:02
(@eszkimo)
Tag Szenior alkotó

volt velük egy annyuka is,kisérőnek, szoval csak egy kicsit voltam ideges. Viszont kb.fél12re végeztek, az autogrammal együtt s végre mehettem értük kocsival. A lányom oda volt meg vissza mert lefényképezkedett a "Csipa"-val és azt mondta neki hogy hasonlít az első baraátnőjére.Na szoval a lányomnak tegnap szuper napja volt, nem ugy mint nekem, mert a 41 óra alatt csak három és fél órát aludtam, végül is fél1re sikerült ágyba kerülnöm. Persze örültem a lányom boldogságának...

....június elseje réveén a nemzetközi gyermeknap alkalmából gratulálok minden gyermeknek, fizikális és lelki értelemben is!!!!!!!!!!!!!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.06.01. 16:47
(@doreen)
Tag Szenior alkotó

Válasz Poppy (2008-06-01 10:33:06) hozzászólására:

:))) Nem rossz ötlet! Tegnap is késtem itthonról, most csak negyed órát, és még csak nem is koncerten voltam... Mégis megszóltak..:D XD. De mindegy!

Ma van az első nyári hónap, első napja! 😀 Éljeen!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.06.01. 14:59
(@poppy)
Tag Szenior alkotó

Válasz Doreen (2008-05-31 21:27:20) hozzászólására:

A trükk: azt mondod pl., 11-re itthon vagyok! De már 10.30-ra hazaérsz! Mindenki boldog, és lgközelebb is elengednek! 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.06.01. 12:33
(@gunoda)
Tag Alkotó

Válasz Zöld Zsázsa (2008-05-30 08:16:24) hozzászólására:

Meghitt ismerkedés az ágytállal... hehe! :DDD

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.31. 23:56
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Válasz Psyché (2008-05-28 14:34:09) hozzászólására:
Szórólapterjesztés? Bedobálós újságok? Táviratkézbesítés? Nekem még negyvenévesen is ment ... hehehe.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.31. 23:30
(@doreen)
Tag Szenior alkotó

Válasz eszkimo (2008-05-31 19:39:54) hozzászólására:

13 évesen én is szerettem eljárni a Hooligans-re... és késtem is otthonról. De ne légy ideges (tudom, könnyű mondani), meglátod, hogy felesleges. Az enyémek is ledorongoltak, amiért anno fél 10 helyett negyed 11-kor értem haza:).

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.31. 23:27
(@eszkimo)
Tag Szenior alkotó

...az elmúlt 37 órában sikerült aludnom három és fél órát, s már nagyon húz az ágyikó,de a 13éves lányom elment egy rock koncertre(Hooligens)egy ismerős ismerősével és gyerekével, én meg tűkön ülök, hogy mi lesz....s ha vége mennem kell értük...,viszont aggódásomban már a hatodik nektarint(nem tudom a nevét helyesen magyarul) tömöm magamba, talán jobb lett volna ha velük tartok?!....na mindegy megpróbálok lenyugodni...10óránal hamarabb ugysem kerülök ágyba azt már látom...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.31. 21:39
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Én már többször gondoltam rá, hogy majd nyáron kéne valamit dolgozni, csak próbaképp meg egy kis zsebpénznek, de aztán mire nyár lett, mindig úgy voltam vele, hogy fene egye meg, épp eleget gürcöltem tanév közben 🙂
Addig addig halogattam, míg idén nyáron kötelezően egy kórházban fogok dolgozni, 1 hónapot, és még csak nem is fizetnek érte 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.30. 10:16
(@psyche)
Tag Alkotó

Ja, amúgy budapesti vagyok:). Jövőhét után majd felhívom őket, amikor már végezni fogok a vizsgáimmal (ha minden igaz). Csak azt furcsálltam, hogy amikor tavaly jártam végig ugyanezt a dolgot, azzal jöttek mindenhol, hogy "előbb kellett volna, mert már nincs hely". Dehát ha nemis lehet egy hétnél hamarabb jelentkezni rá.... na mindegy, valószínű, hogy pakolászás lesz, valami illatszerüzletben, vagy ha az nem akkor marad a gyorsétterem... amiről nemsok jót hallottam.
Visegrád egész jól hangzik:) csak elég messze van, mert egy külső kerületben lakom, ahonnan alapból fél óra a bejutás a belvárosba.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.29. 20:35
(@tiringer-tundi)
Tag Alkotó

Szintén nem tudom, merre élsz, de: Visegrádon mindig keresnek jelmezes hoszteszeket, az engem mindig vonzott fiatal lyány koromban. (fiúkat is keresnek) Az ember visszamegy a nagyszerű reneszánszig és még pénzt is kap érte. 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.29. 11:20
(@arnodre)
Tag Alkotó

Válasz Zemy (2008-05-28 21:32:41) hozzászólására:

nekem tetszett anno... bár a társaság is dobott rajta... 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.29. 00:00
(@arnodre)
Tag Alkotó

Válasz Psyché (2008-05-28 14:34:09) hozzászólására:

Hát nem tudom hol laksz, és hogy felétek hogy megy, de itt Győrben úgy szokás a diákszövetkezeteknél, hogy az adott hétre érvényes munkára az előző héten írják össze a diákokat. Szóval nézz ki egy munkát, meg döntsd el, hogy melyik héten kezdenél és az előtt csütörtökön vagy pénteken hívd fel őket.
De ez tényleg csak itteni tapasztalat... sok szerencsét!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.28. 18:22
(@henkee)
Tag Alkotó

Válasz Gunoda (2008-05-27 21:59:18) hozzászólására:

🙂 Én is irigyelném magam, ha nem lenne:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.28. 17:39
(@psyche)
Tag Alkotó

Sziasztok!
Nem tudom, hogy ez mennyire tartozik ide, de eléggé ki vagyok akadva, úgyhogy gondoltam megosztom veletek (is) a kis problémámat.
Szóval, jelenleg egyetemre járok, de szeretnék a nyáron valamit dolgozni. (Nagyon kínos, de eddig még nem csináltam ilyet.) Nincs egy olyan ismerősöm sem, aki be tudna juttatni valahova. A diákszövetkezetekről már most lemondtam: eddig kettőből küldtek el azzal, hogy majd jöjjek vissza júniusban (mivel mondtam, hogy csak június közepétől tudok majd dolgozni)... hát, igen az ilyet meg már ismerem, akkor meg azt fogják mondani, hogy már nincs hely. Persze azért regisztráltam, meg majd fel is hívom őket amikor szabad leszek, de nem bízok benne, hogy örülni fogk annak, amit majd mondanak.
Tudom, ezt hamarabb el kell kezdeni szervezni, de amint már mondtam, nincs ismerősöm, így nem tudom előre lefoglalni a helyet.
Csak annyit szeretnék kérni, ha van tapasztalatotok, vagy valami tippetek olyan helyről, ahol szívesen látják a diákokat, és csak úgy be lehet kopogni, hogy "Hello, szeretnék dolgozni!" akkor osszátok meg velem. Nagyon köszi!:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.28. 16:34
Oldal 363 / 593