2024. június 26., szerda
Véletlenül
Általános csevegés
 

Általános csevegés

Oldal 434 / 593
 
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

Válasz The Kinslayer (2007-09-26 17:57:08) hozzászólására:

A nők ezt kb. huszonnyolcnaponta elmondhatják magukról :-))))
Fura előérzet, idegesség, tele van a ...., hmm, mindenünk.
"nem vagyok ideges, fő a nyugalom,
száz évig élek én, ha így folytatom,
arcomon csak mosoly lehet és derű..." stb. - tessék ezt dudorászgatni !

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.26. 21:59
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

Válasz Don Paco (2007-09-26 14:54:17) hozzászólására:

Óhh, Paco! Jót röhögtem azon, hogy holmi kiskocsmai verekedős nőszemélynek néztél a kicsi kép alapján :-))))
Egyébként az arcfestés témája az óceán lett volna (bár szerintem ezt még senki sem fedezte fel az alkotón kívül).

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.26. 21:57
(@winter-heart)
Tag Alkotó

Ti nem éreztek valami furát? Így az országgal kapcsolatban? Nekem fura előérzetem van... És mérges is vagyok. Kicsit kezd telelenni a hócipőm. És kezdek feszült lenni.

Hajjaj. Sosem voltam ám ilyen, ez nem lesz jó így... XD

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.26. 19:57
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz Hanga (2007-09-26 01:26:18) hozzászólására:

miért lenne az baj, ha Angyalnak neveznéd magad? Igaz, ha nem tudnám mi van az arcodra fesvte, ebből a kicsi képből egy kemény nap után lévő női terminátorra gondolnék, ám szerencsére az adatlapodon ott van nagyobb méretben is 🙂

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2007.09.26. 16:54
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

Már többen nekemestek, miért lettem "Angyal" a KaiserFoodnál.
Tisztelettel jelentem, hogy nem vagyok égi tünemény, nagymamám leánykori neve volt az Angyal Mária, tőle loptam 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.26. 03:26
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz Poppy (2007-09-25 23:13:04) hozzászólására:

Én ezen akadtam fönn:

"- a mű szövegében, az alkotás felett szerepeljen a címe és a szerzője, _valamint szerzőjének napvilágos művészneve_ és email-címe is

- _csak névszerű művésznévvel_ fogadunk el pályázatokat"

Namost nekem a Napvilágos művésznevem az nem éppen névszerű. 😀 Na de majd csak fölhomályosít valaki illetékes... 😀

(Bocs a duplázásért, mindig elfelejtem, h a fórummotor kihagyja a relációsjelek közt a szöveget 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.26. 01:29
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz Poppy (2007-09-25 23:13:04) hozzászólására:

Én ezen akadtam fönn:

"- a mű szövegében, az alkotás felett szerepeljen a címe és a szerzője, >>>valamint szerzőjének napvilágos művészneve>csak névszerű művésznévvel

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.26. 01:27
(@poppy)
Tag Szenior alkotó

Válasz Crystalheart (2007-09-25 23:03:48) hozzászólására:

Nem tudom, de a Kaiser food-nál már elmagyarázták, szerintem erre is az érvényes. Szerintem, ha az itteni nickedet használod, mellé már csak a polgári neved jöhet. De majd a szerkik jól megmondják a tutit. 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.26. 01:13
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz Poppy (2007-09-25 22:57:01) hozzászólására:

Szal ha valami folytán én neveznék, akkor a Richard Crystalheart szted megfelelne? 😀 De hogy írja az ember egyszerre a Napvilágos nickjét (művésznevét) és a "névszerűbb" művésznevét is? 😀

Kellene csinálni egy sablont a félreértések elkerülése végett. 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.26. 01:03
(@poppy)
Tag Szenior alkotó

Válasz Crystalheart (2007-09-25 22:54:26) hozzászólására:

pl: Hajnali Hanga 🙂
Ez névszerű (vezeték- és utónév), bár nem igazi név.

Amúgy meg már javasoltam a honlapunk-nál, hogy legyen neki topic. 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.26. 00:57
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Elolvastam az új hírt, és mivel nincs egyelőre neki topic, itt kérdem:

Ez mit jelent pontosan? 😀

"- csak névszerű művésznévvel fogadunk el pályázatokat"

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.26. 00:54
(@arnodre)
Tag Alkotó

Válasz The Kinslayer (2007-09-25 19:20:44) hozzászólására:

azért Kini, mert akkor nem tudnád értékelni a világ jobbik felét... 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.26. 00:06
(@winter-heart)
Tag Alkotó

Óóóó, anyám, miért van ennyi nagyon nagyon sok primitív idióta majom a világban? Wáááá...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.25. 21:20
(@winter-heart)
Tag Alkotó

Válasz Florilla (2007-09-25 09:42:30) hozzászólására:

Igazad van, teljes mértékben! Az a baj, hogy minden téma mindenhol megosztott, a viselkedés is és minden. Én szerencsére olyan iskolákba jártam, ahol nagyon rendes volt mindenki, mert olyanokat vettek fel, akin látszott, hogy azért valamilyen szinten a szülők értelmesen nevelték. Vannak idióta tanárok, és vannak idióta diákok és sajnos a mai fiatalság (az általános iskola...) egyre gyökerebb, már bocsánat, de olyan gusztustalanul beszélnek, hogy elszégyellem magam... Az öcsém is egyre rosszabb, semmi nem érdekli, pedig én 17 évesen már voltam annyira felelősségteljes, hogy eldöntsem, mit akarok. Igazából sajnálom őket, a szülők meg kapják össze magukat, nem a tanárok dolga nevelni.

Hejj, csuhajja! 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.25. 14:38
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

Látom felkavaródott a sz...r, igen, mindenkinek van "élménye" az oktatásról.
Én is azért kértem előre elnézést a tanároktól, mert nem gondolom, hogy a lentebb említett "pedagógus"-ból sok van.Szerencsére.
Az én anyukám is tanár volt, őt is majdnem megverte a Flo által említett egyének egy csoportja, a nekik indított iskolabuszon, ahol anya mint rend-felügyelő volt jelen. Bár őt még többé kevésbé tisztelték is, mert a régi, szigorú tipusú tanárnéni volt 🙂
Mindenesetre nem bánta, hogy nyugdíjba lépett, mert azt mondta: "itt már nem lehet oktatni, nevelni, sőt, tanítani is csak alig..." 🙁

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.25. 13:12
Oldal 434 / 593