2024. szeptember 29., vasárnap
Véletlenül
Általános csevegés
 

Általános csevegés

Oldal 444 / 593
 
(@rozan-eszter)
Tag Szenior alkotó

Válasz eszkimo (2007-08-23 18:34:07) hozzászólására:
Ez egy ember szubjektív véleménye. Lehet, hogy egy másik magyartanár jónak találná.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.08.24. 15:00
(@szekelyke)
Tag Alkotó

Válasz eszkimo (2007-08-23 17:38:02) hozzászólására:

Ne búsulj ,nagyon szépek a verseid ,és mindegyik szó a szived mélyéből jött,ez a lényeg .

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.08.24. 14:13
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Hát én igazat kell, hogy adjak az irodalomtanáromnak. Bár egy művemet sem mutattam meg neki, a TZ fogalmazásaimra rendre 5*-ot kaptam, pedig nem gyakran értem a végére 1,5 óra alatt 😛 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.08.24. 02:44
(@alien)
Tag Alkotó

szerintem meg: Aki tudja, az csinálja, aki nem, az tanítja. persze az is lehet, hogy tud is valamicskét, de nem tudom, hogy mi köze van annak, hogy valaki verseket ír, és hogy van-e köze az irodalomnak... ez amolyan levan pottyantva, és nem is érdekel szituáció. az ilyenekre te is pottyants. csak a saját példámat tudom mondani. nálam a magyartanárom mondogatta, hogy jaj, jó, meg minden. - bla-bla-bla. aztán mikor olyan helyzet volt, akkor rejtve alámpakolt, - hogy bezzeg írni jobban írsz, meg ilyenek, aztán a végén kiderült, hogy eléggé hidegen hagyja, hogy mit csinálok. erre csak azt mondtam neki meg majdnem, hogy akkor miért nem mondta meg az elején. kihagytunk volna egy csomó marhaságot, ami most kínosnak tűnik... ne érdekeljen! egyébként is, ha valaki azt írja, ami a szívén van, akkor bátran kijelenthetem, hogy annak igenis sok köze van az irodalomhoz. Ahhoz az irodalomhoz, amiért emberek haltak, amibe emberek buktak bele, és amit akárhogy is próbál a világ lerázni magáról...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.08.23. 22:40
(@eszkimo)
Tag Szenior alkotó

Válasz Poppy (2007-08-23 18:24:11) hozzászólására:

Köszi szépen, bár nem törtem le, annyira. És mellesleg, ugy általában én is tanár párti vagyok. Érvekkel támasztotta alá, és igazat adtam neki, egyrészt. tudom, hogy hol a hiba és dolgozni fogok rajta, hogy kiküszöböljem. Másrészt pedig sokat jelentenek nekem, érzelmileg, és igy fontosak, ahogy vannak. a jövőben, jobban figyelek!!!!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.08.23. 20:34
(@poppy)
Tag Szenior alkotó

Válasz eszkimo (2007-08-23 17:38:02) hozzászólására:

Bár én tanárpárti vagyok, attól, mert valaki tanítja, még nem biztos, hogy ért is hozzá. Irodalmárral, íróval, költővel konzultáltál már?
Amúgy meg, ha igaza is lenne, és tényleg nem érnek "semmit", Neked fontosak, és szerintem az itteniek közt is vannak, akiknek igenis jelentenek valamit.
Fel a fejjel! (Én is letörnék, de tanácsokat adni nagyon tudok! 🙂 )

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.08.23. 20:24
(@eszkimo)
Tag Szenior alkotó

ez egy magy.irodalom szakos tanár véleménye

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.08.23. 19:49
(@alien)
Tag Alkotó

ezt honnan veszed?

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.08.23. 19:44
(@eszkimo)
Tag Szenior alkotó

kesergek a verseim felett, megtudtam, semmit se érnek! Mármint irodalmilag 🙁
mondjuk nem is voltak nagyratörő álmaim velük, de mégis.....kicsit lekókadtam a hír hallatán.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.08.23. 19:38
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz alien (2007-08-22 12:21:28) hozzászólására:

Speciel nem a katasztrófavédelmi részére értettem, szivesen kint lettem volna tavaly... ;]

De a 19-i hősök téri "előadás" szánalmas volta é a tüzijáték alatti ultragagyi szintetizátorzene kritikán aluli volt. nem ilyet szeretnék a legközelebbi állami ünnepségre, de úgyis ilyesmi lesz 🙁

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.08.23. 15:52
(@alien)
Tag Alkotó

jaja... most meg túl sokat majmoltak ezzel. nem tudom, minek kell túlbonyolítani a dolgokat. Legyen egy-két hely, ahová ilyenkor be lehessen menni és kész. nem kell több, csak annyi, hogy ne legyen eszetlenség. Persze logikát, meg kultúrát nem könnyű egyesek adni - akárhogy is szeretnénk... XD

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.08.22. 14:21
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Na hogy új támát:

A mostani aug. 20-áról mit gondoltok? Nekem nincs a szervezésről túl jó véleményem... :\

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.08.22. 14:17
(@alien)
Tag Alkotó

ismerős helyzet.
én is szinte minden nap harcolok magammal, hogy itt hagyjam-e ezt a helyet, hogy beolvassak-e a valakinek, meg ilyenek, és csak a legrosszabb esetben döntük úgy, hogy igen. biztosan neki is meg volt az oka...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.08.21. 16:41
(@eszkimo)
Tag Szenior alkotó

Válasz Don Paco (2007-08-21 09:57:16) hozzászólására:

Igaz. Előfordul, hogy az ember hirtelen felindulásból vagy nagy érzelmi ráhatásban meggondolatlanul tévesen vagy épp nem helyesen cselekszik. S, amint tisztul a kép, a "téboly" rádöbben az ember, hogy nem is ezt akarta valójában. Mindenesetre én hagynék egy "kiskaput" az esetleges visszatérés lehetőségére mind Nihil, mind az adminok részéről.
....

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.08.21. 16:28
(@rozan-eszter)
Tag Szenior alkotó

Válasz Don Paco (2007-08-21 09:57:16) hozzászólására:

Ha hozzáteszi, hogy számotokra, már nem is annyira félreérthető.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.08.21. 12:21
Oldal 444 / 593