2024. május 10., péntek
Véletlenül
Általános csevegés
 

Általános csevegés

Oldal 543 / 593
 
(@heather-bay)
Tag Szenior alkotó

MINDENKINEK BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.22. 18:48
(@titusz)
Tag Alkotó

Én most térek vissza szépen lassan... rendkívül húzós volt az elmúlt hónap.... egyszerűen huh!

Én is mindenkinek Boldog, Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok, és egy Fantasztikus Szilvesztert! (B.U.É.K.!!!)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.22. 14:39
(@sanna)
Tag Alkotó

Nem tudom mikor tudok utoljára erre járni, ezért most szeretnék mindenkinek kellemes és boldog Karácsonyt kívánni egy kiadós pihenéssel!
sziasztok 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.22. 10:25
(@michelangelo)
Tag Alkotó

Áldott karácsonyt és boldog új évet mindenkinek!(ha már így előre is de nem hiszem hogy aznap gépközelben leszek, bár ki tudja:P)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.20. 23:56
(@soren)
Tag Alkotó

Hát így elóre is Kellemes ünnepeket mindenkinek! Az oldal alkotóinak, olvasóinak, és az oldalra íroknak is. Szóval mindenkinek Békés boldog karácsonyt kívánok!!!!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.18. 23:20
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Válasz #3425 számú hozzászólásra :

Köszi 🙂 szerintem is így jó, ahogy van.
A süti nagyon jó ötlet!! De figyelembe kell venni, hogy egy csomó helyen "nem illik" a saját kajánkat enni, mivel ott is lehet venni... Egyébként hol tart a helykérdés, melyik helyszín vezet?

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.17. 22:12
(@szekelyke)
Tag Alkotó

Áz nagyom jól hangzik hogy sikeres és értelemmel teli volt a chat ,mivel itt vannak az ünnepek ,nem árt egy kis tészta recept csere és remélem a következő chatet nem mulasztom el

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.17. 19:12
(@heather-bay)
Tag Szenior alkotó

Én ott voltam, és tényleg nagyon klassz volt! Lrgközelebb az is jöjjön, aki most nem kimaradt!

Zsázsa! Gyakorlatilag a honlapról beszéltünk, hogy ki mit változtatna, de megállapodtunk abban, hogy így jó ahogy van.

Na igen, és sütiztünk...persze csak gondolataban. Viszont az is kiderült, hogy vonzóbb a klubtalálkozó gondolata azoknak akik édesszájúak. Felmerült a sütivitel gondolata. Így mindenkinek vonzóbb lett a gondolat.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.16. 22:02
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Jaj, nem tudtam résztvenni a pénteki chat-en, de látom, hogy megbeszéltetek pár fontos dolgot. Ha van valami, ami mindenkit érint, azt megosztjátok majd velünk is, pl. fórumokban vagy ha olyan fontos, akkor a főoldalon egy rövid hírben? Csak azért érdelkődöm, mert nem tudom, mit értesz Paco a néhány fontos téma érintése alatt, bár gondolom, ha olyan, akkor úgyis megtudjuk időben... 🙂 Csak rettegek, hogy kimaradok valamiből 😛

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.16. 20:36
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Szerintem jó volt a chat. A másfél órás beszélgetés során érintettünk néhány fontosabb témát, a többi időben vidám hangulatú, kötetlen csevej zajlott. Nem hivatalosan pedig még egy Napvilág Szakácsklubot is alapítottak a résztvevők 🙂

Ami probléma, hogy minél több a résztvevő, annál jobban összefolynak a sorok. (Mivel mindegyik beszélgető szövege hasonló színű) Ez ellen próbálunk valamit tenni, hogy még jobb legyen.

Tegnap 12-en voltunk, legyünk legközelebb is legalább ennyien! 🙂

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.12.16. 20:00
(@michelangelo)
Tag Alkotó

Én pont lemaradtam tegnap este, pont zárásra érkeztem...:p

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.16. 18:07
(@szekelyke)
Tag Alkotó

Sajnos ki kell maradjak mai chatrol,kell menyek melózni ,ez nagy baj ,nagyon sok érdekes emberre találtam itt ,jó lenne egy picit boncolgatni

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.15. 13:29
(@jodie)
Tag Szenior alkotó

Most jutott tudomásomra, hogy a mai chat-et ki kell hagynom sajnos 🙁 Nem leszek gépközelben, de nagyon remélem, hogy sokan itt lesztek helyettem is, és életben tartjátok Don Paco ezen nagyszerű ötletét 🙂
Don Paco: Sajna beigazolódott, de adj hozzá engem is mielőtt azon gondolkodnál, hogy nem csinálsz több chates estét. Javaslok esetleg más estéket is 🙂

Köszi 🙂 Jodie

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.15. 11:09
(@sanna)
Tag Alkotó

Köszi! 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.14. 18:10
(@sanna)
Tag Alkotó

Kicsit el vagyok varázsolva és elfelejtetetm, mikor is lesz a chat?

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.14. 00:10
Oldal 543 / 593