2024. május 15., szerda
Véletlenül
Általános csevegés
 

Általános csevegés

Oldal 570 / 593
 
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #1734 számú hozzászólásra :

Ja, és öcsém, ha teheti simán turkál a személyes dokumentumaimban. Múltkor véletlenül este elaludtam a gép előtt, és öcsém hajnalban fölkelt, és átpásztázta az összes mappámat valami érdekes dolog után kutatva.

És amit talál, azt esetenként felhasználja ellenem, azaz zsarol vele. :S

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.04. 23:08
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #1734 számú hozzászólásra :

Ne aggódj, nem győzöm hangsúlyozni, hogy baromira indiszkrét vagyok, ami a magánéletemet illeti 😀

Nem konkrétan az oldalt ellenzi anyám (apám nem él velünk), hiszen nem is tudnak róla. Csak az időpazarlást, az "elvesztegetett időt", amit gépezés helyett a házimunkával tölthetnék.

A másik meg, hogy sajnos a családom még indiszkrétebb tud lenni, ha mások, konkrétan az én privát életemről van szó, ami nem feltétlenül előnyös, mert olyan dolgokat is el tudnak terjeszteni, amit tévesen tudnak rólam, vagy csak úgy gondolnak... :S Nehéz helyzet... Nem tudom, hogy fogom megoldani a közeljövőt, sde azt semikéoo sem szeretném, hogy az ismerőseimnek túl sok köze legyen a házunkhoz vagy a családomhoz rajtam kívül. Különben jön a naaagy égés :S

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.04. 23:07
(@arnodre)
Tag Alkotó

Válasz #1735 számú hozzászólásra :

pontosan... 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.04. 22:07
(@sanna)
Tag Alkotó

Tudod Titusz, nem mindenkinek tudják a szülei, hozzátartozói hogy ír....

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.04. 18:39
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz #1723 számú hozzászólásra :
Elenzik a szüleid ezt az oldalt?...Le lett tiltva?.... De miért....Crystalheart-ot, ki ne szeretné...a szüleid meg öcséd is biztos büszke lenne rád....nem értem h miért nem vállalod fel...senki nem nyomozna Crystalheart után...persze a gépben a fájlok nincsenek biztoságban de akkor is....ilyen az öcséd, h beleolvas a dolgaidba? Na mind1...nem akarok turkálni a magánéletedben..ne haragudj...de hidd el Crystalheart nem árthat senkinek...:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.04. 18:05
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #1726 számú hozzászólásra :

Épp mert öcsém már jobban tud gépezmni. :S

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.03. 20:03
(@sanna)
Tag Alkotó

Válasz #1711 számú hozzászólásra :

Miért fordult neccesebbre a dolog?

(ha lesz rólam értelmes kép, amin egyedül vagyuk, én is felteszem.)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.03. 20:01
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #1720 számú hozzászólásra :

A családom nem tud erről az oldalról és nem is szeretném, hogy tudjanak. Ugyan le van tiltva az oldal a felhasználójukban, de öcsém pl. már egyre jobban ért a számgéphez. Már azon aggódom, nehogy a Crystalheart-ra keressenek rá valami kerülőúton... :S

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.03. 18:22
(@titusz)
Tag Alkotó

Nem értelek Crystalheart...miért "szégyenled" az arcod, a neved? vagyis miért nem mersz rendes képet felteni itt barátok közt vagy....ez egy írói oldal.....miért lennne a kép itt ciki???? 🙂 na mind1....érdekes....

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.03. 17:22
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #1710 számú hozzászólásra :

Hát mondjuk ja. Most jut eszembe, a vezetéknevemet is kiszedem az adatlapomból, mert neccesebbre fordult a helyzet...

(Megkérdezhetném, kinek a döntéséből? ;] )

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.03. 15:10
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Ez már majdnem jó volt 🙂
Végül törölve lett, de nem az én döntésem miatt, ha ez vígasztal. Én passzoltam a kérdést. Normál képet miért nem mersz feltenni? Ciki lenne, ha felismernének? Ez a kérdés egyébként mindenkinek szól, aki töltene föl képet csak az arca ne látszódjon.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.09.03. 13:29
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Khmm, raktam föl végülis képet... Látni ugyan lehet rajta úgy-ahogy, de az utcán nem ismerne föl ez alapján senki sem. Nos, ez a kép editálásánál is szempont volt. 😀 Remélem, még elfogadható... 😛 Ha meg nem, akkor ez volt az uccsó próbálkozásom, és képtelen maradok ;]

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.03. 12:13
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

A tegnapi törlésekhez még annyit, hogy van, aki azt javasolta, hogy ne hat hónap legyen a szabály a "be nem lépés" utáni törlésre, hanem csak egy. Akkor azt hiszem megfeleződne a taglétszámunk, de sokan nem is tudnak gyakran fellépni, ez érthető. Azt hiszem a hat hónap egy elég hosszú idő, ha esetleg Föld körüli útra indulna valamelyik tagunk, akkor szóljon, adok felmentést 🙂

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.08.31. 13:50
(@sanna)
Tag Alkotó

Válasz #1631 számú hozzászólásra :

Kösz Arthus!
Egyébként, azt hiszem a te ajánlásodra én is olvastam lazát....

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.08.28. 19:25
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz #1624 számú hozzászólásra :
Megesik! :))))))))))

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.08.28. 14:22
Oldal 570 / 593