2024. június 26., szerda
Véletlenül
Általános csevegés
 

Általános csevegés

Oldal 577 / 593
 
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz #984 számú hozzászólásra :
Nem akarlak megbántani Crystalheart! De akkor ne gyere még ilyen ötletekkel...
A szerkesztők dolgoznak rendesen, igyekeznek nekünk eleget tenni...azzal nem lesz meg előbb ha megpróbálsz a lelkiismeretükre és a tudásukra hatni, befolyást kivetni...

Addig is a kérésed tényleg "felesleges".

Remélem nem haragszol meg rám!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.18. 01:22
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #980 számú hozzászólásra :

Értem... hát ha lesz időm 🙂 Végülis csak a telepítés, amit meg kell érteni, maga a szoba létrehozása kb. 3 mp. 🙂 Egyelőre nincs időm...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.16. 14:48
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Nem nagyon szeretném megbolygatni. Hamarosan lesz időm arra, hogy megcsináljam a saját chat programunkat, addig ez lesz. A tegnapi - mint írtam -, nem a chat hibája volt, hanem egy új szervert tettek be és azért volt leállás. Más lenne a helyzet, ha többen lennének jelen, de 3-7 ember miatt feleslegesnek tartom bonyolítani. Ugyanakkor demokrácia van, ha megcsinálod és megbeszéled mindenkivel, hogy használják, nem ellenkezem.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.07.15. 15:32
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Mi lenne, ha a chat irc-n menne? 'Kicsit' stabilabb meg legalább az üzenet sem másodpercekkel később jelenik meg... végülis ingyé' van 🙂 Csak egy irc kliens kell hozzá - aki van annyira intelligens, hogy ilyen műveket ír, mint amik itt a Napvilágon vannak, annak biztosan nem okoz nagy gondot egy ilyennek a telepítése 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.15. 15:01
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #977 számú hozzászólásra :

Tegnap este egy új szervert beállítását kezdték meg, ezért akadozott az elérés. Elfelejtettem szólni róla.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.07.15. 14:17
(@metatron)
Tag Olvasó

Ma este chat. Ugye senki sem felejtette el!!!!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.14. 20:50
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #940 számú hozzászólásra :
Hát, üdv megint! 🙂
Ha jól emlékszem te is a "művek módosíthatóságát követeljük" táblát lobogtatók között voltál, hát teljesült a kívánság! 🙂

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.07.14. 02:22
(@metatron)
Tag Olvasó

Hát belőlem sem lesz már Petőfi! Ő 26 évesen halt meg, én 28 vagyok, és nem hogy kettő, de még egy verses kötetem sem jelent meg. Sőt egyik művem sem ér fel a Jánosvitéz volumenitásával.

Volt egy munkahelyem, ott rendszeresen sikerült alkotnom munka közben, jó kis hely volt. (sóhajt)

Amúgy nem minden alkotás érdemli meg, hogy a nagyközönség elé kerőljön. Nekem is kb minden második próbálkozásom olyan csak amire azt mondom, hogy na ez jó lett. Karinthy volt olyan jó, hogy nem bízta ránk a választást, és nem adta nekünk minden gondolatát. Szemben azokkal az írókal, (és nem mindíg az ő hibájuk, gyakran a kiadójé) akiknek könyveik jelennek meg nap mint nap a boltokban, és a harmadik oldal után az ember azon sopánkodik, hogy mi a francért adott ki rá annyi pénzt.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.11. 14:07
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Hát lehet, hogy ha csak úgy lennék nappal, nálam is így menne, de egy napi bő kétszeres munkanapnyi fizikai munka és számgéptelenség után már valahogy nincs erőm gondolkodni sem igazán :S Ilyenkor általában csak olvasgatom a hónapok óta kb ugyanott tartó, félkész regényem, és javítgatok rajta... mindegy, azt is kell 🙂

Amúgy míg suliba jártam, én is írogattam lapokra dolgokat, amiket jónak tartottam, azt lejegyeztem. De a többséget sosem fogom másodjára is elővenni, lusta vagyok begépelni :B Én nem tudok úgy gyorsan írni, hogy nem látom a billentyűzetet, úgy meg enm tudom olvasni a kézírást is egyszere, és lassú... Szal amit nem gépbe írok, annak legföljebb a körvonalai megmaradnak a fejemben, aztán újra megfogalmazom a monitor előtt. 🙂 Mondjuk ezek az utólagos verziók éltalában jobban sikerülnek 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.11. 01:54
(@arnodre)
Tag Alkotó

Ez a jegyzetfüzet nem rossz ötlet! Mert nincs annál rosszabb, mikor úgy alszol el, hogy "csak el ne felejtsem reggelre", és úgy kelsz fel "mintha emlékeznem kéne valamire". Bár nem tudom nálam mennyit érne ez a notesz. Az ágyam egy roppant mágnes, amitől sötétben csak nehezen szakadhatok el.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.11. 01:27
(@heather-bay)
Tag Szenior alkotó

Nálam is így van, de már rutinosan egy jegyzettömböt teszek az ágyam mellé, hátha...Reggelre mindíg elszáll az esti jó kis gondolat, ha akkor rögtön le nem írom!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.10. 23:53
(@metatron)
Tag Olvasó

én meg nappal nem tudok írni, mindíg este tör rám az ihlet mumusa, lehet kell hozzá egy jó adag kipihentség is.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.10. 15:34
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #918 számú hozzászólásra :

Hej, 10.45-kor tévedtem föl :\ Fene a sok kertimunkába 🙁 A könyvemet sem tudom így írni, azért éjféltájt már nem olyan az ihlet, mint nappal...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.10. 01:37
(@metatron)
Tag Olvasó

fél kilenckor kezdődött, és valamikor jóval tíz után volt vége.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.08. 22:31
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Meddig volt cset? 🙂 Pontosabban mettől meddig? 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.07.08. 18:04
Oldal 577 / 593