Válasz Hanga (2007-06-11 23:28:09) hozzászólására:
Na jó, a színösszeállítás nem a legszerencsésebb, de könnyen korrigálható 🙂
Válasz Crystalheart (2007-06-11 22:41:22) hozzászólására:
Nekem meg pont olyan érzésem lett a fekete kerettől,meg a karakterszámtól, mintha halottak lennének a szezők, bocsi, de eléggé sajátos fantáziám van.
Válasz Theia (2007-06-11 20:01:51) hozzászólására:
Igen, a fehér helyett szerintem az alapszín egy sötétebb árnyalatát kellene használni, de amúgy jó ötlet kiírni a mű hosszát is mellé.
Válasz Don Paco (2007-06-10 20:59:50) hozzászólására:
Én összeszedtem 🙂 csak azért oda írtam, hogy hátha megakad a szemetek rajta, mindenható adminok, és olyan jó ötletnek tartjátok, hogy elindítjátok egyből ezt a fórumszobát 😀
Najó megyek az általános csevegésbe, felvetem az ötletet... 🙂
Válasz Don Paco (2007-06-10 20:59:50) hozzászólására:
Bezony, hallgassatok Paco Papára, mer bajok lesznek! 🙂
Pf...
🙂
Válasz Don Paco (2007-06-10 20:59:50) hozzászólására:
Na, most legalább témán belül beszélgettek, nem úgy mint én egy napja 😀
Na most már tényleg tűnés innen! 🙂
De most komolyan... Azt szeretném, ha ide az oldal szerkezetéről, működéséről lennének beírások. Pl. nem működik valamelyik link, hibát jelez az egyik lap, stb stb. De ne itt tereferézzetek, mert nem győzöm kiválogatni azokat a hozzászólásokat, amelyek tényleg fontos infót tartalmaznak. Beszéljétek meg az általános csevegésben és ha egyességre jutottatok, akkor az egyikőtök írja ide. Vagy nem tudom. Csak ezt ne 🙂
Jó...?
Köszi
Válasz Hanga (2007-06-10 20:15:43) hozzászólására:
Szerintem semmiképpen nem szabad kihagyni belőle.
:-)))
Kutyajó!! A macskajaj-os emlékek beleférnek? :-))
Válasz Zöld Zsázsa (2007-06-10 17:10:58) hozzászólására:
Hát az állat lenne...
:DDD
Válasz Crystalheart (2007-06-10 17:19:28) hozzászólására:
Bíztató vélemény... Még bármi lehet belőle. 😀 Na várjuk a többiek hasonlóan pozitív kritikáját! 🙂
Válasz Zöld Zsázsa (2007-06-10 17:10:58) hozzászólására:
Akár... 😀
Most jutott eszembe! (Tadamm! Persze lehet, hogy annyira nem jó, na de megosztom veletek, döntsétek el ti.)
Szóval: lehetne egy olyan fórumtéma - mondjuk morbid módon a Kivesézőben - ahol állatos élményeinket osztjuk meg. Lehetne Állati a "címe". Belefér minden, kedvencektől az idegesítő kis szúnyogokig, meg ha valaki az állatorvosira jár, hogy miket boncolt, vagy állatkertlátogatások, TVben jó állatos "filmek" (bár ez mehet a "Filmek"-be is)... STB.
Mit szóltok?
Válasz Zöld Zsázsa (2007-06-10 16:41:02) hozzászólására:
Hát egy topicnyitásnál nyilván több munka 🙂 De a technika már megvan itt az oldalon is, csak pár változót és szöveget kéne átírni.
Válasz Crystalheart (2007-06-09 22:36:14) hozzászólására:
Nohát, tényleg. És akkor ki lenne írva oda oldalra, az "Egyéb"-ek között, egy darabig fehérrel? (Csak hogy tényleg értem-e :P)
Cseles. De lehet, hogy azzal több meló lesz Pacoéknak... vagyis nem tudom.