2024. május 12., vasárnap
Véletlenül

Honlapunk

Oldal 188 / 190
 
(@john-von-sacchi)
Tag Alkotó

Megtaláltam!!!!!!!!!!!

:))))))))))

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.03.09. 13:30
(@john-von-sacchi)
Tag Alkotó

Szia Paco!

az lenne a kérdésem, hogy itt holt tudom a müveimnet feltölteni?

Köszi

Sacchi

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.03.09. 13:29
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #304 számú hozzászólásra :

Nem is vettem annak. A statisztikai oldal egy kisebb belső átszervezés miatt fehér (egyelőre), nem lesz mindig az. Elvileg, ha nem mész el más - külső - oldalra közben, akkor nem kellene "kitennie". Ez valószínűleg a géped beállítása miatt van így. Nemsokára megoldódik a probléma.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.03.09. 12:01
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #295 számú hozzászólásra :

Köszönöm a figyelmeztetést, javítottam a hibát.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.02.26. 18:57
(@chendra)
Tag Alkotó

Kedves moderátor/admin/valaki!

Kérlek ne vedd kötözködésnek, de ennek a mondatnak - szerintem - így nincs semmi értelme:

"Lehet véleményt írni hozzá, de az csak azt csak az alkotó olvashatja."

Természetesen, ha tévednék, akkor azért bocsánat.

Chendra

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.02.26. 17:37
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Szolgálati közlemény: megkérem Verzárkát és krisztint, hogy javítsák ki az email címüket, mert a mostani nem működik, az elküldött hírlevél visszapattan.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.02.17. 23:21
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

megváltoztattam az adatlapokon szereplő művek sorrendjét, hogy abc szerint rendezze. Így átláthatóbbnak tűnik.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.02.17. 17:52
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Egy tegnapi szerkesztési hiba miatt a téli meseíró pályázatunk végeredménye volt olvasható a Pályázat menüpontban. A hibát kijavítottam, az ABC visszakapta helyét.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.02.16. 12:35
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Az új elem megmutatja, hogy ki, melyik öt művéhez kapott utoljára hozzászólást és kiét értékelte. Így nem kell végiglapozni az összes alkotását a tagoknak, hogyha szeretnénk látni hova írtak.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.02.15. 18:32
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #213 számú hozzászólásra :

ez nem komplikált, a lista megtalálható a tagok adatlapján. A taglista az tényleg csak arra való, hogy név szerint lehessen látni kik a regisztrált alkotók, ha kíváncsi vagyok a részletekre, rákattintok a nevére és meglátom a többi adatot.
Ezért szedtem szét, hogy az adatlapon külön lehessen látni a cikkeket, verseket, illetve prózai műveket.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.02.04. 21:00
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #210 számú hozzászólásra :

megelőztél! 🙂 Értetlenkedem, de akkor sem tiszta... Ha rákattint, akkor mit olvas az olvasó? Az aktuális tag verseit ömlesztve? Vagy egy listát a verseiről?

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.02.04. 18:37
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #206 számú hozzászólásra :
énsosenemistennékolyat! 🙂

így gondoltad?

Don Paco (csatlakozott:2005-09-22, Cikkek - 147, Prózai művek - 46, Versek - 60)

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.02.04. 18:16
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #203 számú hozzászólásra :

és ezalatt mit értesz? Hogy a taglistánál legyen odaírva a szerzők írásainak száma? Ha valakinek csak egy prózája van, akkor azt nem érdemes megnézni? 🙂

Az új oldal tiszta lappal indult, minenkinek (ideértve a szerkiket is) az "újkori" regisztrációja van megadva.

Én meggyőzhető ember vagyok, ha kitaláljátok, hogy milyen információk legyenek az egyébként még jelentős szabad területen a taglistán és ez kommunális egyetértést eredményez, akkor hajrá! 🙂

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.02.04. 18:03
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #200 számú hozzászólásra :

szia

ez is amolyan kívánságféle volt. Gondolom azért, hogy ne kelljen minden lapot végignézni, ha valaki a regisztrálások idejére kíváncsi.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.02.04. 17:36
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #186 számú hozzászólásra :

Fel lehet. De ez mmegint olyan, amit nem értek, hogy miért fontos. Annyira azért nem pörög a fórum, hogy ne lehetne követni az eseményeket.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.02.04. 17:34
Oldal 188 / 190