2024. június 26., szerda
Véletlenül
Irodalmi estek
 

Irodalmi estek

Oldal 107 / 124
 
(@zsike)
Tag Szenior alkotó

Válasz Metatron (2007-11-12 15:49:02) hozzászólására:

Nekem is jobb lenne január. Egyrészt, mert dec. végén itthon lesznek a gyerkőceim,
másrészt meg az év vége felé a pénztárca igencsak kiürül. / Nem olcsó
az utazás, sajnos /
Szóval, ha lehet, akkor januárra szavazok.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.13. 18:43
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

ÁÁÁ, most értem haza Egerszalókról, már nagyon izgultam, mit alkottatok, amint olvasom, jó lett :-))) Remélem, a mappák is odaértek!!!
Ja, és én is a januárra szavazok, ez a két ünnep közi időpont anyagi és időbeli okok miatt nekem és még talán sok valakinek nem lesz jó.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.13. 17:06
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Talán inkább januárra szavaznék, de csak a legvégére, úgy számolom, ha nem bukok meg semmin (adná az ég!) akkor is csa kb 18-tól érek rá, de még könnyen érhet "meglepetés" anatómiából, szóval 25-ig tart elvben a vizsgaidőszak.
DE: erre az előadásra én is nagyon nagyon nagyon szívesen elmennék, a mostanira is akartam, de közbeszólt az egyetem... szóval ha lesz és hozzák Pestre, az NAGYSZERŰ lenne, a következőt már biztos nem hagyom ki!
:):):) Köszönjük a szándékot is már!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.12. 22:01
(@arnodre)
Tag Alkotó

Válasz Metatron (2007-11-12 15:49:02) hozzászólására:

hát ha élhetek szavazati jogommal (már ha van ilyen :)), akkor én januárt mondanám... karácsony elviszi a pénzt, ami meg marad, az a szilveszteri bulira megy.... mondjuk ez csak a saját véleményem... és csak azért írom le, mert ha ez az artur-féle Hapsi bácsis előadás, akkor mindenképp mennék rá....

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.12. 21:48
(@gyomber)
Tag Szenior alkotó

Válasz leslie b shepherd (2007-11-12 18:32:11) hozzászólására:

Sajnos nem tudtam elmenni, pedig nagyon szívesen meghallgattam volna a verseket! Majd a következőre...remélem, lesz még!:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.12. 20:57
(@gyomber)
Tag Szenior alkotó

Válasz Metatron (2007-11-12 15:49:02) hozzászólására:

Nekem mind a két időpont jó lenne... és nagyon jó ötletnek tartom!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.12. 20:56
(@leslie-b-shepherd)
Tag Szenior alkotó

remek élmény volt a felolvasó est!!
tuti szervezés - köszönet a szervezőknek - gördülékeny
lebonyolítás.
a felolvasók is kitettek magukért, nem egy mű
volt, amelyik életre kelt az alőadásuk által.
remélem lesz még ilyen alkalom!!
gratula mindenkinek, aki benne volt!
üdv.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.12. 20:32
(@metatron)
Tag Olvasó

Szerdáig kaptam haladékot egy fontos kérdés eldöntésére.
Történik, ugyanis itt a háttérben, hogy egyezkedem Kuvik-ékkal, hogy hozzák fel Pestre a darabjukat. Egyet is értettek velem, és a Pinceszínházban sikerült is időpontot szereznem, de Ormi és Paco, azt mondta, valószínüleg senki sem fog ráérni. A dátum december 29 szombat lenne, és igazából tényleg nem volna jó, ha sokan lemaradnának róla az ünnepek alatti rokonlátogatósdi miatt.
Amit viszont még letudok tárgyalni, az az, hogy januárban legyen helyünk.

Úgyhogy a kérdésem csak annyi, hogy December 29, vagy tegyük át Januárra, egy még ismeretlen időpontban?

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.12. 17:49
(@sleepwell)
Tag Alkotó

Kedves Zsike, Marica, Zöld Zsázsa, Poppy és Mindenki akinek tetszett a könyvjelző...köszönöm szépen a dicsérő szavaitokat!:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.11. 22:32
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Hát ha lesz, én meg azt remélem, hogy el tudok majd vetődni :DDD
Nem sok minden miatt várom az egyetemet, de merthogy "pestközelben" leszek, azért igen 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.11. 20:09
(@arnodre)
Tag Alkotó

tényleg gratula a szervezőknek és a felolvasóknak! 🙂 na meg azoknak, akiknek a műveit felolvasták! 🙂 Egyébként sztem készültek képek a nézőkről.... Marica unokatestvére fényképezett is, meg a kamerával is körbepásztázta párszor a közönséget.... ha minden igaz.... 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.11. 18:59
(@fortune-brana)
Tag Alkotó

Sziasztok!
Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni, de sehogy se jött össze a budapesti út, nekem kicsit messze van Pécsről. Talán majd legközelebb. Ha lesz CD vagy DVD az anyagból, amit fölvettek, ugye kiírjátok majd, én is rendelnék belőle, mert nagyon kíváncsi vagyok. :):)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.11. 18:59
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Válasz Poppy (2007-11-11 16:14:12) hozzászólására:

Legközelebbi a vizsgaidőszak után lesz 🙂 majd akkor ottmaradunk kicsit tovább beszélgetni, én is sajnálom, hogy most csak ennyire jutott idő. DE mindamellett ez egy kiemelkedő jelentőségű esemény volt! :):):)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.11. 18:21
(@poppy)
Tag Szenior alkotó

Sziasztok! Örülök, hogy odaértem, megérte rohanni. 🙂 Nagyon hangulatos volt, és jó volt találkozni még néhány "ismeretlen ismerőssel". Jó lett volna még utána beszélgeni kicsit a többiekkel, de így is nagyon klassz volt. És sleepwell tényleg gyönyörű műsorismertetőt alkotott!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.11. 18:14
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Válasz zsike (2007-11-11 11:14:02) hozzászólására:

Mi köszönjük, hogy megnéztétek!! 🙂
Örülök, hogy ilyen nagy számban voltunk jelen, tagok is meg tagok barátai meg még ki tudja, ki (bár csöndben megjegyzem, azért nagyrészt ismeretség révén jöttek a népek, igaz volt valaki negyed 4kor, aki azt hitte, már 3tól kéne menjen a műsor, ő valószínűleg "csak úgy" jött).
Nekem pedig már meg is van az ötletem, hogy hol lehetne tartani a következőt, igyekszem minnél hamarabb megbeszélni az illetékesekkel, addigis tessék ötletelni, hogy mi legyen a téma! 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.11. 16:13
Oldal 107 / 124