2024. június 29., szombat
Véletlenül
Irodalmi estek
 

Irodalmi estek

Oldal 108 / 124
 
(@zagyvapart)
Tag Alkotó

Sziasztok!

Az irodalmi estről szóló beszámolókat olvasva, csak "írígykedni" tudok, hogy nem lehttem ott. Gratulálok minden résztvevőnek, közreműködőnek, és külön köszönöm a beszámolókat zsikének, és Don Paco-nak.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.11. 16:12
(@zsike)
Tag Szenior alkotó

Sziasztok!

Lezajlott, és szerintem nem is akárhogyan. Bár nincs nálam napirenden a felolvasóesteken való részvétel, nekem kimondottan elnyerte a tetszésemet. Főleg, hogy nem vettem részt a szervezés semmilyen formájában, csak szerény jelenlétemmel növeltem a nézők, résztvevők számát. Az előadók profi
módon közvetítették a műveket. Az összekötőszöveget kicsit visszafogottan ugyan, de annál nagyobb átéléssel tette színesebbé Metatron. Ormi záróbeszéde kedves volt, biztató, ahogy az egy admintól elvárható.
Gyönyörűre sikerült Sleepwell műsorismertetője, külön köszönet érte.
Köszönet mindazoknak, akik bármilyen módon hozzájárultak ahhoz, hogy ilyen estet
varázsoltak számomra-számunkra. Gondolom, ezt minden résztvevő nevében mondhatom.
Az valóban sajnálatos, hogy a nézőkről nem készültek felvételek. / A következő felolvasóesten már ez is rendben lesz szerintem /
A nyertes művek szerzőinek külön gratulálok, további sikereket kívánok.
Szóval mégegyszer köszönet Nektek a nagyszerű élményért.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.11. 13:14
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Sziasztok!

Nos, túl vagyunk rajta. Nekem - mint néző -, tetszett a program. Bár a rendezés összecsiszoltságán még lehetett volna javítani, azt gondolom ez főleg az elmaradt próbának tudható be, legközelebb már biztosan nem lesznek ilyen gondok.

Igaz a szervezést Ormi és Metatron vitte a hátán, sokan tevékenykedtek azért, hogy ez az est létrejöhessen, hiszen attól kezdve, hogy Poppy küldött egy levelet az alapötlettel tegnap estig összességében legalább egy tucat ember segítette így vagy úgy a csapatot.

Marica unokatestvérének és Zöld Zsázsa barátjának is köszönöm a kamerázást. Egyet sajnálok csak, ami utólag jutott eszünkbe, hogy a közönség nem lett lefényképezve. Azért bízom benne, hogy az összeállított dvd-n valami csak látszódik belőlük 🙂

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2007.11.11. 11:44
(@sleepwell)
Tag Alkotó

Válasz Zöld Zsázsa (2007-11-10 19:27:36) hozzászólására:

Nagyon örülök, hogy tetszett a könyvjelző, szívesen csináltam! S annak különösen, hogy jól sikerült az Est:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.11. 03:00
(@marica)
Tag Alkotó

Én ugyan nem voltam ott:)
De a küldöttségem igen, és nagyon ttszett nekik,
Azt mondták Jól szerkesztett Műsor volt jó volt az összekötő szöveg, és az előadók is jók voltakm az gyik hölgyet különösen dícsérték,
Azt aki az én versemet is olvasta.
tetszet nekik a könyvjelző műsorismertető is. szóval klassz volt sz egész nem volt túl hosszú és rövid sem.
Ennyit mondtak telefonon.
DVD is lesz, mert az egyik unokatesóm felvette az egész műsort.
Nagyon örültem, hogy tetszett mindenkinek a műsor aki részemről ott volt. többekközött 2 tizenéves unokahugom is,
Köszönet a szervezők kitartó munkájáért. megérte nem feladni.:))

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.10. 22:40
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Meséljetek, meséljetek, hadd tudjam, miből maradtam ki! 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.10. 21:41
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Válasz sleepwell (2007-11-10 10:19:21) hozzászólására:

Megkapták és szét is osztották! Nagyon szép lett, köszönjük sleepwell!!! 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.10. 21:27
(@sanna)
Tag Alkotó

no sziasztok:)
én már hazaértem

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.10. 21:14
(@sleepwell)
Tag Alkotó

Ma van a Felolvasóest, minden résztvevőnek kellemes estét kívánok, a szép művekhez pedig szívből gratulálok.

Remélem, hogy a műsorrendet Ormiék megkapták (izgulok!)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.10. 12:19
(@sanna)
Tag Alkotó

leslie b shepherd
*
Metatron + 8-10 fő
fefo + 2 fő
Brown Wheelwright + 1 fő
zsike + 1 fő
Andika
Finta Kata
marica + 1 fő
Poppy
Velencia + 1fő
Banyamacska + 2-3 fő
Arnodre
Zsázsa + 3-4fő
Ormi
Don Paco
lowcallbus + 1-4 fő
sanna + 1 fő

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.09. 21:48
(@metatron)
Tag Olvasó

Zsázsa, ha gondolod, hozd el a zenédet, mert végül is, nem találtunk kimondottan megfelelő muzsikákat. a lejátszásához van dvdlejátszó, meg valami erősítő, de akkor csak a tied alatt lesz aláfestő muzsika.
Amúgy minden megfelelően alakul!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.09. 21:44
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

Válasz fefo (2007-11-09 06:40:00) hozzászólására:

Nagyon kedves vagy fefo, melegítik kicsi szívemet a szavaid 🙂
Hanga

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.09. 09:27
 fefo
(@fefo)
Tag Alkotó

Válasz Hanga (2007-11-07 18:39:42) hozzászólására:
de hát hogy jönnek ide a névtelen nullák ? Hanga! én körülnézek ott és ha meglátom őket, a kötekedőket, haragos tekintetem villámaival lesújtok rájuk !
Remélem olvassák ezt is és megijednek tőlem és el se jönnek. Ó milyen méltatlan a művészethez, ez az ocsmány magatartás !
Veled vagyok a megbántottságban . Üdv. fefo

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.09. 08:40
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Hali - úgy mondom, _megeshet_, hogy beesek én is. Egyelőre nem tudom, hogy lesz a napom, de egy kis gyorsmunka miatt épp Pesten leszek a hétvégén, csak nem tudom, a munka mikor fejeződik be.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.09. 01:10
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

Válasz Metatron (2007-11-07 18:46:53) hozzászólására:

Köszi, nem vagyok elkeseredve, és igyekszem minél több Napvilágos eseménybe beleugrani 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.07. 21:24
Oldal 108 / 124