2024. június 16., vasárnap
Véletlenül
Klubtalálkozó
 

Klubtalálkozó

Oldal 155 / 161
 
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz #2379 számú hozzászólásra :
Igen eszkimo... ezt már én is felvetettem... de meg kell várni az előző szavazás lezárását... és valóban jó lenne ha nemcsak 5 max. 10 ember fórumozna... :S

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.10.23. 00:58
(@tiringer-tundi)
Tag Alkotó

És csendben megjegyzem, nekem is vannak ismerőseim Győrben. Többek között a Gyermekek házának igazgatónője, úgyhogy talán hangulatos helyet is tudnék szerezni. De, még mindig nem akarok lázítani! :-)))

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.10.22. 23:44
(@eszkimo)
Tag Szenior alkotó

Győr!!!!!!!!!!

Heather...igazad van, de mindig csak az a 4-5emberke fórumozik, hogy tudnánk meg a választ, ha nincs több reakcióóóóóóóóóóó????

nem lehetne hasonló szavazás, mint a "MIKOR INTÉZI A KARÁCSONYI BEVÁSÁRLÁST!?"

szakik ?! már jobb ötletem,nincs.....de ha valakinek lenni,,,,....már jó lenne előbbre vinni ezt az ügyet....

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.10.22. 22:58
(@heather-bay)
Tag Szenior alkotó

Nekem Tetszik a Győr, és még szállásom is akadna, mivel két igenjó barátnőm is ott él! De döntsön a többség...meg azt is jó lenne felmérni hányan jönnének el, mert 4-5 emberért neméri meg, sztem.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.10.22. 22:53
(@tiringer-tundi)
Tag Alkotó

Nem csak földrajzi, de közlekedési - logisztikai :))) - kérdés is a találkozó megszervezése. Régóta járom az ország nagyobb városait, úgyhogy tapasztalat: Budapest persze centrális és a legtöbb helyről elérhető. Pécs - higgyétek el - Budapestről és az ország északi sávjából kínszenvedés, bár gyönyörű a város, meg ugye Európa kulturális fővárosa cím meg minden... A legjobb közlekedési viszonyok Budapestről - és ezáltal a legtöbb vidéki városból - Győr felé vannak. Most oda - is - járok suliba, az elérhetőséggel van a legkevesebb probléma. A szállás/ellátás pedig megfizethető, és csupa jó tapasztalat áll a rendelkezésemre. Ez csak egy tipp, a tapasztalatom megosztása veletek. : ))

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.10.22. 21:32
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz #2346 számú hozzászólásra :
Ezt nem itt fejtem ki... mert nem ide való...gyere át az általános csevegés-be!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.10.22. 20:07
(@heather-bay)
Tag Szenior alkotó

Asszem ez már nem a klubtalálkozó témája....kanyarodjunk vissza, mert a szigorú szemek törölnek bennünket! 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.10.22. 20:07
(@heather-bay)
Tag Szenior alkotó

Sziasztok!
Az estin rögtön térképészettel kezdtünk, hogy mi lesz ebből....?

Az emberek különbözőek, és ez így jó.

Komáromba, azaz Komárnóba én is jártam, anno 16-17 éve...nagyon romantikus emlékek fűznek oda.:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.10.22. 20:05
(@eszkimo)
Tag Szenior alkotó

Szia Heather Bay, nekem se volt földrajz a középsulin, csak az általánosban.
Még ha lett volna is, nem biztos h. tudnám hirtelen hol van egy-egy település, ez van. Igazad van, minden ember másban erős, talán nem is volna jó, ha mindeki mindent tudna. Sajnos én keveset tudok, hisz a világ és a benne rejlő dolgok skálája hatalmas.

Titusz, hogy felejek a kérdésedre, Komárno-ban élek, illetve mi csak Komáromnak hívjuk elvégre ez, egy város. Csak a nagyon okos politikusok döntése alapján osztották ketté(s így számtalan családot, barátot), még jó pár évvel ezelőtt, Jókai szülővárosát.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.10.22. 17:28
(@heather-bay)
Tag Szenior alkotó

Titusz! Melyik suliba jártál, hogy nem volt FöldrajZ?:)
Nem akartam a "bezzeg az én időmben"-t előhozni, de a fiam tanul, ő általánosba 7-be jár, és én most az esti gimiben szintén tanulok. De persze ez nem minősít téged, biztosan szuper fej vagy vmiben!:)) talán kémiában vagy fizikában, én meg abban vagyok balfék....

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.10.22. 17:09
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz #2341 számú hozzászólásra :
Uh...jah, ezt nem tudtam....de jó lenne ha legalább egy kis időre megadnák a lakóhelyüket.... 😛 🙁 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.10.22. 13:41
 Ormi
(@ormi)
Tag Szenior alkotó

kedves Titusz,

Paco statisztikája az egész napvilágos népesség adatait dolgozta fel, már aki megadta a lakóhelyét

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.10.21. 23:35
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

ez a statisztika értelemszerűen azokat mutatja, akik megadták városukat

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.10.21. 23:11
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz #2335 számú hozzászólásra :
Tudom sanna...de a többi ember... a napvilág íróklub tagjai!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.10.21. 22:44
(@sanna)
Tag Alkotó

Elnézést, helyesen Paco.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.10.21. 22:43
Oldal 155 / 161