2024. május 18., szombat
Véletlenül
Klubtalálkozó
 

Klubtalálkozó

Oldal 160 / 161
 
(@titusz)
Tag Alkotó

Én is el szeretnék menni egy ilyen kirándulásra, de nem tudok mert pécsi vagyok....(és most amúgy is vizsgaidőszakom van)
KÁR!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.05.21. 00:09
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Ami a hírekből kimaradt: a kirándulás nem zártkörű, bárki jöhet, aki Napvilág szimpatizáns. Előre, az erdőbe! 🙂

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.04.19. 15:50
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Nekem így is tetszett, azt hiszem nem is lehet egyszerre sok emberre kellő mértékben figyelni. Amit sajnálok az az, hogy lett volna pár kérdés, amit könnyebb személyesen megvitatni, mint fórumon keresztül. Például az új külső színei, amit most a saját ízlésünk szerint alakítottunk, pedig lehet, hogy a többség mást szeretett volna.
Majd legközelebb

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.03.22. 17:59
 Ormi
(@ormi)
Tag Szenior alkotó

A kék volt a téli ruha, ez meg itt a tavaszi-nyári-őszi... 🙂 De jólesik, h dícsérted és hogy tetszik, reméljük másnak is!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.03.22. 16:28
(@metatron)
Tag Olvasó

Válasz #390 számú hozzászólásra : Nem mondom, hogy jól sikerült találkozó volt, mert mint azt Paco barátom megállapította nagyon kevesen voltunk, de tele volt meglepetésekkel. Így érdemben semmi fontosat nem tudtunk mebeszélni és elmaradtak az oly várt bemutakozások is, viszont kellemesen kiteázhattuk magunkat.
Egy olyan helyiségben voltunk, ami ugyan rendelkezik két ablakkal, az egész kialakítása mégis egy barlanghoz volt hasonlítható. Az egyik falban egy akvárium is van, tele tengeri halakkal. Cipő nélkül kellett bemenni a barlangba, és annak puhított padlózatán ülni. A kényesebbek párnát is rakhatak a sejhajuk alá. Kb negyedóránként megnézték nincs e valamire szükségünk, és minden nemű kívánságunkat teljesítették. Orminak még ígyis sikerült a fizetésnél az egyik felszolgálót zavarba hoznia.

Ha másra nem is, de arra jó volt ez a tali, hogy végre az adminok személyesen is váltasanak néhány szót, amire már tavaj november óta nem volt lehetőség.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.03.22. 13:58
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Szombaton délután-este kellemes körülmények között tartottuk meg az első találkozónkat. Azok közül többen nem jöttek el akik jelezték részvételüket (szégyelljék magukat, ejnye-bejnye), így kis létszámban vonultunk fel a teaházban.

Személy szerint még nem ismertem ezt a helyet, de, ha lesz még összejövetelünk, akkor a tapasztaltak alapján szeretném, ha szintén ott lenne.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.03.20. 23:01
(@hundido)
Tag Szerkesztő

Remélem jól sikerült a találkozó, én sajnos nem tudok elmenni.
Írjátok meg milyen volt.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.03.20. 21:06
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

A leállás nem befolyásolja a találkozót, holnap délután négy órakor ott leszünk a Teapalota a Potalához nevű helyen, a VI. kerület Jókai u. 20. szám alatt. Ha valaki nem ismerős a környéken az előtte 5-10 perccel jöjjön a Podmaniczky u. és a Jókai u. sarkához (villámgyorsan megközelíthető a Nyugati tértől).

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.03.17. 16:40
(@arthemis)
Tag Szenior alkotó

Sajnálom hogy nem tudok elmenni, de 18-án majd egész nep próbán leszek...19-én hangverseny...Akik elmennek, remélem jól érzik majd magukat, és hogy legközelebb én is eljutok...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.03.13. 14:39
 NVK
(@yorkiee)
Tag Alkotó

Sajnos én sem tudok elmenni de remélem majd az egyikre én is eljutok.:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.03.12. 23:17
(@metatron)
Tag Olvasó

FONTOS!!!

Megkezdem a szervezkedést!

Mivel március már a nyakunkon van, ezért arra gondoltam, hogy szólok mindenki tegye szabaddá valamelyik hétvégéjét, a hó elején. Itt most csak az a kérdés, az első, vagy a második hétvége legyen az, amelyiken többen is ott tudtok lenni.

Jó lenne, ha itt, belsőlevélben vagy e-mailben megírnátok ezt.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.02.15. 16:36
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #251 számú hozzászólásra :

igen van, még az árajánlatot nem kaptuk meg. Ha ez nem jön össze, akkor várjuk majd a tippeket. Nem elsősorban az olcsóság a döntő, de tény, hogy az ár is fontos szempont.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.02.13. 16:13
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #249 számú hozzászólásra :
szia
Megfordítom a dolgot, biztos, hogy nem mindenki budapesti. Olyan helyszínt viszont nem lehet kiválasztani, ami mindenkinek egyaránt megfelel. Budapest, viszonylag középen van, ráadásul az ország vízfejűsége miatt a vas- és közúthálózaton is ide a legegyszerűbb eljutni (országos átlagot tekintve).
Ha összerázódott, egymást jól ismerő társaság alakul ki, természetesen felmerülhet egy vidéki program is, de erre azt hiszem még ráérünk.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.02.13. 11:55
 Ormi
(@ormi)
Tag Szenior alkotó

Mivel nem közvetlenül a klubtalálkozó témakörét érinti, ezért engedtessék meg, hogy a legutóbbi hozzászóláshoz az Általános Csevegés fórumban reagáljak...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.02.08. 00:11
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #225 számú hozzászólásra :

felőlem jöhet. Ha leszervezed, hogy ott legyen, egy hét ingyen fórumozást tudok felajánlani cserébe.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.02.06. 19:57
Oldal 160 / 161