Válasz #615 számú hozzászólásra :
Oh, csak a kényelem 🙂 Nem kötekedni akarok én, csak unalmamban elbíbelődtem vele kicsit 🙂
Amúgy meg írtátok is, hogy vannak, akik elrontják az űrlapot, és ezért érvénytelen.
Az előző hsz-omban megadtam egy linket, ahonnan letölthető, de akkor ok, elküldöm mailben is.
Nekem tetszik a dobókocka!
Én az elvonatkoztatás mellett vagyok.
De nem baj az ha nehéz vagy köznapi a szó...
egyszerű hasonlatként, metaforaként, megszemélyesítésként is lehet használni.
Nagy a lehetőségek tárháza...
Fel a fejjel! 🙂
Válasz #616 számú hozzászólásra :
Nekem az a bajom a dobókockával, hogy nagyon közhelyeseket lehet írni, ha az van a középpontban. Az meg nem biztos, hogy jó, ha csak valahol az asztalon van egy dobókocka, teljesen jelentéktelenül.
Kicsit nehezen indul be ebben a hónapban a pályázat. Csak érdeklődöm, hogy azért lehet, mert nehéz a dobókockára írni vagy nem mozgatja meg annyira a szerzők fantáziáját?
Azt hiszem aki odáig eljut, hogy novellákat, verseket ír, az van annyira értelmes, hogy egy abszolút egyszerű űrlapot is gond nélkül kitölt.
De, ha elküldöd email-en, megnézem szívesen.
Készítettem egy (szerintem) átláthatóbb űrlapot Wordben, gyakorlatilag ugyanaz, mint eddig, de egyszerűbben kitölthető és nem is igazán lehet benne így mit elrontani, mert csak a szükséges mezőket lehet editálni. Igény szerint alakítható 🙂
http://rapidshare.de/files/20162724/abc_urlap_passw.rar.html
Ha ez így ok, annak örülök 🙂
Válasz #597 számú hozzászólásra :
igen, lehet külön-külön is a két kategóriába
Én is a pályázattal kapcsolatban szeretnék kérdezni. Méghozzá azt, hogy egy pályázó csak egy művel pályázhat, avagy lehet verssel és egy prózával is részt venni?
A választ előre is köszönöm!
A válasz Graffónak és Tina Lesternek is szól:
Amikor a felvetett dolgokat szerettem volna kijavítani, nem fértem hozzá a szerverhez és már nem volt türelmem megvárni, hogy mikor tudok ismét írni rá. Viszont most már 0 pályázat érkezett be, ki van írva a következő téma és a pályázati lapon is dobókocka szerepel.
Időhiány miatt nem lesz ilyen, mert nem hagyom félbe, ha elkezdtem. Csak van olyan, hogy a technika másik oldalán babrálnak valamit és akkor megszűnik a kommunikáció bizonyos mértékig. Vagy egészen.
Válasz #531 számú hozzászólásra :
Nem szoktunk kötekedni, a 6e karakter, csak egy irányzat, talán, 7e ig, nem is szólunk semmit, de a 10e azért már ne érje el.
Válasz #530 számú hozzászólásra :
Persze, én írtam, hogy megértem ezt is. Szóval, tehát ha véletlenül 6000 alá sikerülne a következő hónapban, akkor beküldöm, ha nem, akkor csak feltöltöm. Na most mek és feltöltöm ezt is. 🙂
Muszáj egy ilyen alacsonyra venni a határt, mert szorít az idő. Ha kéthavi pályázat lenne, több idő maradna a kiértékelésre, így azonban marad ez egyelőre. Azért szerintem másfél oldalon is lehet ötletes egy alkotás.
Válasz #523 számú hozzászólásra :
Nos, 6382 karakter, ennél lejjebb már nem tudom... 🙂 Azt hiszem, ezt a 'művemet' csak simán föltöltöm majd a honlapra oszt kész. 🙂
Heh, most próbálok írni erre az ABC-pályázatra... de bárhogy próbálom, már nem tudom jobban összesűríteni a prózámat, még mindig 6500 karakter 🙂 Igaz, szóközök nélkül csak 5500 körül van, de gondolom az úgy már nem jó... Az a baj, hogy már nem nagyon tudok úgy lefaragni belőle, hogy egy számomra fontos dolgot ki ne töröljek belőle. Egy fél mondat, sőt egy szó is jelenthet valami elhagyhatatlant...
De azért még megpróbálom. Azért szűkös az a 6000 karakter, gyakorlailag másfél oldal szöveg. Persze teljesen megértem, hiszen rengeteg idő lezsűrizni is 🙂
Saját dolgunkat megkönnyítendő vezettük be a pályázati űrlap használatát, mert hiába van benne a szabályzatban, hogy a csatolt dokumentum tartalmazza a mű címét, a szerző nevét és email elérhetőségét, körülbelül a fele enélkül érkezett.
Noha most még mindig kapunk az űrlap nélkül pályaművet, remélhetőleg ez csak annak tudható be, hogy a kiegészítés partnereink oldalán még nem jelent meg és emiatt kevesebben tudnak róla. Április hónapra ennek okaként türelmi időszakként tekintünk.