2024. május 3., péntek
Véletlenül

karácsony 2006

Oldal 1 / 5
 
(@kadar-kata)
Tag Alkotó

Ha van rá kapacitás, lehetne Húsvéti pályázat a Karácsonyi helyett... Csak egy ötlet. Sziasztok Kat

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.02.01. 21:38
(@netelka)
Tag Alkotó

Csak egy aprócska kérdés: Az ünnepi pályázati kiírás kell még a bal oldali menübe?

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.02.01. 21:13
 Ormi
(@ormi)
Tag Szenior alkotó

Nagyon örülünk, hogy sikerült egy nektek tetsző antológiát létrehoznuk, kívánom, hogy eztán minden karácsonykor szemezgessen belőlük az internetlátogató közönség.
Még egyszer köszönet minden alkotónak, aki pályázott, igazán színvonalas művekkel örvendeztettetek meg minket!

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.12.19. 14:20
(@netelka)
Tag Alkotó

Fantasztikus lett az Antológiak, azt hiszem, mindannyiunknak gyönyörű ajándék. Köszönet érte, kedves szerkesztők. 🙂
Mindenkinek boldog karácsonyt, áldott ünnepet kívánok 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.19. 07:23
(@mimoza)
Tag Alkotó

Kedves Szerkesztők!

Nagyon szép lett az Antológia! Köszönet érte, hogy ennyit dolgoztatok vele, szerintem mindannyian nagyon örülünk neki! Én legalábbis biztos. 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.18. 23:17
(@gunoda)
Tag Alkotó

Beleolvastam a Karácsonyi Antológiába, és nagyon tetszett. A történetek szépek és a kiállítása is nagyon igényes. Köszönet érte minden közreműködőnek!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.18. 22:16
(@doratea)
Tag Alkotó

....:)köszi szépen a kis templom-rajzot a versem végén a Karácsonyi Antológiában!!!!!...saját illusztráció is lehetséges egy újabb pályázaton ,...mondjuk húsvét környékén???:):):)...jól tudok rajzolni és szívesen illusztrálok másnak is ,ha kel!!!!!!!!!!!!!:):):)....különben értékes ez az új digikönyv is!!!!!!!!!...még a honlapot is népszerűsíti!!!!!!!!:)...kívánok a szerkesztőknek is és mindenkinek boldog Ünnepeket és BÉKÉS Újévet!!!!!!!!!!!!!!:):):).....doratea

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.18. 15:48
(@gunoda)
Tag Alkotó

Kedves Ormi! Köszönöm. Megyek is olvasgatni.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.17. 00:11
 Ormi
(@ormi)
Tag Szenior alkotó

kedves mindenki, különösen Gunoda és doratea,

a Digikönyv egy virtuális könyvkiadási szolgáltatás, melyet az ősz folyamán indítottunk el. Egyébként ha a főoldalon körülnéztek, bal oldalon az Egyéb főkategóriában van egy Digikönyv gomb, az rögtön a társoldalra visz, ahol mindent elolvashattok és az eddig megjelent könyveket is megnézhetitek, sőt, jelentkezhettek is:)
Emellett a főoldal jobb oldalán is van egy naaagy zöld banner, mely ugyanerre az oldalra repít (vagy ha itt lejjebb görgettek, akkor is meglátható a jobb oldalon). Valamint a főoldalon középen, a hírek alatt a "Digikönyv sorozatunk eddigi kötetei" címszót követően az eddig megjelent Digikönyvek vannak - ez bővül majd előreláthatóan a hétvégét követően Tiringer Tündi novelláskötetével és a Karácsonyi Antológiával.
Remélem, sikerült kielégítenem kíváncsiságotokat, de írjatok nyugodtan, ha maradt még megválaszolatlan kérdés!:)

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.12.15. 20:26
(@doratea)
Tag Alkotó

...Én is analfabéta vagyok ebben a kérdésben!..hogy hol lehet olvasni a 2006 antológiát!!!!...ahová bekerültünk!!!...szívesen beleolvasgatnék ilyenkor karácsony táján!!!!:):):):)azt hiszem más is:):)...választ várva üdv minden pályanyertesnek és sok ilyen pályázatra pályáznánk,ha lenne mód rá!!!!!!!!!!:):):)....

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.15. 19:39
(@gunoda)
Tag Alkotó

Válasz #3351 számú hozzászólásra :
Kedves Gyula! Köszönöm a gratulációt, és én is mindenkinek gratulálok,aki bekerült a Digikönyvbe. Csak egyetlen apró gondom van: nem igazán tudom,mi is a digikönyv, hogyan lehet olvasni stb. Egyszóval totál tudtalan vagyok! Aki okosabb, homályosítson fel, legyen szíves...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.15. 19:30
(@braunel)
Tag Alkotó

Én csak annyit füznék hozzá az eddigiekhez:
Köszönöm, hogy itt lehetek köztetek.
Azt hiszem ebben benne van minden.
Üdv. mindenkinek: Sütő Barnabás

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.14. 23:14
(@amazonasz)
Tag Alkotó

Én is nagyon örülök, hogy részt vehettem ezen a nívós pályázaton. Azt pedig igazán megtiszteltetésnek érzem, hogy versemmel bekerülhettem az antológiába. Ezúton küldöm gratulációmat, és egyben üdvözletemet régi kedves barátaimnak, Ecsedi Évának, Finta Katának, Netelkának, valamint Gunoda-nak,. Természetesen mindenki másnak is gratulálok, akár bekerültek a válogatásba, akár nem. A vezetőséget is dicséret illeti, hogy megújuló ötletekkel tartják mozgásban, az oldal irodalmi életét.
Sándor Gyula

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.13. 18:06
(@szekelyke)
Tag Alkotó

Máskülönben nagyon meg vagyok elégedve a Napvilág Iróklub oldallal,már nagyon rég kerestem egy ilyen oldalt ,nagyon jol összehozztátok,és büszke vagyok reája ,hogy ennyi tehetséges és remek ember közt lehetek.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.13. 12:18
(@szekelyke)
Tag Alkotó

Gratulálok a nyerteseknek ,és sajnos én nem küldtem be pályázatot de többet nem fogom kihagyni.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.12.13. 12:14
Oldal 1 / 5