2024. szeptember 29., vasárnap
Véletlenül
Általános csevegés
 

Általános csevegés

Oldal 317 / 593
 
 Lady
(@lady)
Tag Alkotó

Kedves Phoenix! Amikor személyesen sikerül elrendezni az ügyedet az illetővel, még véletlenül se ordíts, sikíts, vagy bármi hasonló.....aki elszomorít, azzal próbáld megbeszélni a közös ügyeteket, hogy rájöhessen miként kerülheti el ezt az egész somorítósdit legközelebb.
Neki is van lelke, így megértheti, azt, ha a te lelkiállapotod kizökken - éreznie kell, ha rokon lelkek vagytok.
A tanácstalanság még nem végveszély. Próbáld saját helyzetedet pozitívebb szemszögből szemlélni. Erre vannak a barátok, hogy ebben segítsenek.
Próbáld leírni azt ami bánt, de olyan ruhába öltöztessed, sminkeld kis és adj rá oparókát, hogy csak te ismerjed meg. Kényes ügy ide, kényes ügy oda, az alkotás nem kaloda, mentsd el abba hangulatod. Legfeljebb nem olvassa senki.
Vidámodj Phoenix: ha vársz türelemmel, attól nem leszel elveszett ember és soha nem vagy egyedül

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.05. 20:48
(@gunoda)
Tag Alkotó

Kedves Poppy! Valamit elnéztél: 11.-e a jövő héten lesz... :DD

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.05. 19:25
(@phoenix)
Tag Alkotó

Kedves Lady! Igazad lehet, és szívem szerint azt is tenném, de inkább személyesen szeretnék ordítani az illetővel, aki elszomorított. Sajnos elég lehetetlen helyzetben vagyok most, már ami a lelkiállapotomat illeti. Egyszerűen fogalmam sincs, mit csináljak és ez mégjobban idegesít. De ki kell várnom a hétvégét, mert csak hétfőn lesz alkalmam (ha lesz egyáltalán) találkozni azzal az emberrel. Addig pedig marad az: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁáÁÁ!!!!!!!!!! :O :O :O :O :O *sikít* A francba, a francaba, a francba!!!!!!! (úgy leírnám, mi bánt, de ahhoz sajnos túl kényes az ügy. Pedig biztosan segítene) De ti itt vagyotok és megértetek 🙂 köszönöm

Phoenix

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.05. 19:21
(@winter-heart)
Tag Alkotó

...
Az idő miatt... De kérdem én: hogy jön ma a Télapó? Ha nem esik a hó, hogy fogja reggelig szétszórni az ajándékokat (meg a virgácsot - pl nekem...)? Szomorú leszek ám...
...

Gunoda, nagy nehezen még este megtaláltam a helyszínt, látszik mennyire sügér vagyok... 😀
...
Amúgy a Jupppííí!!! legyen Veletek!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.05. 18:40
 Lady
(@lady)
Tag Alkotó

Phoenix, semmi nem lehet olyan rossz, hogy az ne romolhatna tovább, ezért hagyd abba a sírást, azzal nem javítasz. Inkább ordíts, az hatást vált ki, főleg ha betűruhába öltözteted az ordításod. Megkönnyebbülsz általa és ide írhat a Vidám Phoenix.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.05. 17:49
(@phoenix)
Tag Alkotó

Úgy látom nem csak én zuhantam letargiába. Úgy tűnik, ez egy ilyen nap. A rosszhírek és a kitaszítottság napja. :((((((( Én is rettenetesen szomorú vagyok :((( (még sírtam is...)

Szomorú Phoenix

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.05. 17:22
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Hát itt sincs ma vidámság...
???
🙁

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.05. 15:06
(@poppy)
Tag Szenior alkotó

Drága Hanga! Szörnyen sajnálom! Bárcsak segíthetnék! De veled érzek, ha ez nem is segít most sokat!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.05. 13:33
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

hát engem ma megtagadtak
teljesen, ok nélkül, véglegesen
annyira fáj mindenem, kívül , belül, hogy legszívesebben meghalnék
a legrosszabb emberi tulajdonság a gyávaság
nem tudom, mi lesz velem

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.05. 13:15
(@poppy)
Tag Szenior alkotó

Gunoda. Sajnos csak most olvastam a bemutatóról, így lemaradtam, de remélem jól sikerült. Beszámolót kérünk!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.05. 12:26
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Hát én igazán nem értek a versíráshoz, soha nem is próbáltam hozzá érteni. Mindenesetre általában az a jó vers, amit annak mondanak... mások. Így mondhatják be pl. a Kassák Lajos egyes műveit, amit én személy szerint nem tudok hova tenni, a 10 legjobb magyar vers közé neves irodalmi profok. Az igazi líra viszont, akárhogy is nézem, nekem a klasszikus stílusú, és Radnótiig nagyjából mindenki abban alkotott igazán nagyokat. (Éppen ő próbált költészete elején másfele tekinteni, új irányba, de aztán mégis klasszicizálódott a forma.) Hiába, nagyon nem szeretem az avantgardot 😀

Egyedül úgy tudnám elképzelni, hogy valaha verset írjak, hogy dallamot képzelek alá. Ezzel nincs gond, bármikor kiötlök fejben valami ütős slágergyanús számot (muhaha - csak épp zenét szerezni sem tudok), már csak szöveget kéne egyszer megpróbálni hozzá... 😀

Egyébként van egy jópofa írás egy másik irodalmi portálon a versírásról, elküldöm priviben a linket. 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.05. 02:18
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Ezekre inkább a líra illene szerintem, ha megtanulnád a versírás technikáját, jó alapanyagból dolgozhatnál. 🙂 Novellának egy kissé már így is túlcicomázott volna (ráadásul a novella formailag is egészen más dolog), de versnek éppen jól jönnének ezek a fajta szókapcsolatok. De prózában is, ez éppen egy gondolat. (Ilyeneket le nem írok soha. :D)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.05. 01:48
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Miért? Mi a novella? Mit írunk mi amatőr írók? Érzelmi megnyilvánulásokat. Nekünk szabad. Nekünk ez hobby, nem kötnek a kiadók elvárásai, sem határidők. Magunkat adjuk, amennyire tudjuk. Azt hiszem.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.05. 00:51
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Sasfióka! Írd, írd! Ezt írd, de ne ide, hanem a novellákhoz.
🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.05. 00:32
(@gunoda)
Tag Alkotó

Köszi! Alakul, mint a púpos gyerök a prés alatt... :))

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.04. 22:03
Oldal 317 / 593