2024. szeptember 28., szombat
Véletlenül
Általános csevegés
 

Általános csevegés

Oldal 365 / 593
 
(@arnodre)
Tag Alkotó

Válasz Titusz (2008-05-20 19:50:28) hozzászólására:

ezért előnyösebb az előfizetéses... ott legalább meg lehet nézni, hogy ki, mikor, mennyi ideig telefonált... hát igen... ez is csak egy részről jó... -.-

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.21. 17:21
(@rozan-eszter)
Tag Szenior alkotó

Válasz Zöld Zsázsa (2008-05-20 18:14:44) hozzászólására:
Jaj de jó, gratulálok, csak így tovább!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.21. 12:41
(@onsai)
Tag Alkotó

Válasz Zöld Zsázsa (2008-05-20 18:14:44) hozzászólására:

Wow, Zsázsa, gratula!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.20. 22:21
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz ezüstnyár (2008-05-20 08:09:57) hozzászólására:

Huh, hát velem nem történt ilyen - de nagyon sajnálom a történteket.

Velem az történt, hogy feltöltjük a kártyás telefont mondjuk 1800 ft-tal megjön az egyengleg, h egyenlege 1818 ft-ra változott. Ám meglepetésemre, el el tünnek ilyen 200-300 ft-ok úgy, hogy nem is küldök sms-t éés nem is telefonálok, avagy egy telefonálás alkalmával, ami 10 perces, hirtelen eltűnik 900ft... ez durva!!!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.20. 21:50
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Akkor egy jó hír is: EKKORA ötöst kaptam biofizika szigorlatomra!!!! :):):):):)
Nagyon virul a fejem!!!! :):):)
Jupí! 🙂
😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.20. 20:14
(@myrthil-tiller)
Tag Alkotó

Húh, én is kaptam már rengeteg reklám sms-t, de eddig még soha nem néztem meg, vontak-e le érte pénzt. Majd én is jobban odafigyelek!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.20. 17:37
(@ezustnyar)
Tag Alkotó

Válasz artur (2008-05-16 19:08:46) hozzászólására:

Háááát!A cipő ugyanaz volt,legfeljebb a méret más.
Decemberben feltöltöttem max.lehetőséggel a kártyámat.Elvétve volt egy-két hívásom.A fiamat hívtam,akivel még + kedvezményes lehetőségem van.Ez közöttünk néhány perc szokott lenni,mert a java személyesen történik.Elküldésre került ünnepek lévén néhány sms. Ennyi.
Január elején jött egy figyelmeztető sms,hogy egyenlegem 898.-Ft./ megjegyzem a feltöltés utáni egyenlegem túllépte a 18.000-es keretet/
Döbbenten álltam,majd hívtam az ingyenes számot és érdeklődtem a történtekkel kapcsolatban.Az első reakció az volt,hogy mobilnál nem történhet kalózkodás,nincsenek hackerek...
Majd értetlenségem hallatán feltették a kényes kérdést,hogy nem kaptam e mostanában emeltdíjas sms-eket? Kérdésre,hogy mit takar az emeltdíjas és valójában mi közöm ahhoz amit én kapok és nem küldök el,jött a magyarázat.
Különböző cégektől hirdetések, amit én fizetek, akár tetszik,akár nem:-(
Kaptam,de mert felhívás volt mindegyik,hogy amennyiben nagyértékű autót szeretnék vásárolni..stb.
Ezekszerint én fizettem a cégek reklámját! Persze nem szerettem volna és ma sem szeretnék.
Tájékoztattak,hogy van lehetőségem ingyenesen letiltatni az emeltdíjas hívásokat,sms-eket.
Megtettem.
Hónapokig csend,nyugalom.Úgy éreztem rendben van minden.Néhány napja egy újabb sms.Tomboltam. Persze a végén semmi teló szám.
Újra telefon a szolgáltatónak és reklamáció.
Erőlködésemre közölték,hogy aktív a tiltásom.Nem hittem és nem hiszem.
Balga válaszok a kérdésekre,de maradtunk annyiban,hogy ellenőrzöm az egyenleget és jelzem,amennyiben újra kapnék valamit.

Sajnos nem hiszek abban,hogy a szolgáltatónak ehhez semmi köze:-(

bocsi,hogy ilyen hosszúra sikeredett.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.20. 10:09
(@onsai)
Tag Alkotó

Szerveztem a nyárra írástechnikai minitábort. 🙂 A külső pályázatok topikba feltettem a programot, akit érdekel, nézzen rá, aztán írjon magánt, ha jön.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.19. 23:28
(@arnodre)
Tag Alkotó

jól látom, hogy ma van az ivók napja? :D:D egészségünkre

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.19. 23:07
(@onsai)
Tag Alkotó

Kösz, Artur, majd figyelek a kölkök telefonjára. Azon is nagyon fogy a pénz.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.19. 20:02
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Válasz Poppy (2008-05-19 11:58:24) hozzászólására:
Sajnos éppen melózni fogok, na, de maaaajd:-)))

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.19. 14:36
(@poppy)
Tag Szenior alkotó

Emberek, akik itt jártok! Gyertek szombaton a győri klubtalira! :))

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.19. 13:58
(@tiringer-tundi)
Tag Alkotó

bocs a kisbetűkért, rajtam szunyál a mini...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.18. 14:21
(@tiringer-tundi)
Tag Alkotó

Köszönjük, hogy megosztottad velünk a történetedet, Arthur! Remélem, azóta már megoldódott a dolog.

Kb. 7 éve kaptam egy 80 ezer forintos mobil számlát, rajta 46(!) olyan sms-el, amit soha nem küldtem el, valamint az USA-ba menő hívásokkal. Mivel akkor volt egy barátunk, akiről később kiderült, hogy csal, lop, zsarol és hazudik, soha nem tudtam meg, hogy ő "vette-e kölcsön" a telefonomat, vagy én is egy hasonló csalás áldozata lettem. egy havi fizetésem ment rá, mert persze a szolgáltató bevasalta a lóvét. Utólag indíthattam volna pert, de amikor fizettem be a pénzt, odajött egy idős házaspár hozzám és azt mondták, nem érdemes, ők most veszítették el. Gyorsan megszüntettem az előfizetésemet. de ennek már 7 éve... (juj, közben lett még két gyerekem, meg egy csomó minden történt, de persze én nem öregedtem ám 🙂 !)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.18. 14:20
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz artur (2008-05-17 13:44:41) hozzászólására:

Ilyenről hallottam már, de ott nem volt haszna a dolognak a károkozó részéről, csak egy sima vírus volt, ami fogyasztotta a pénzt a semmibe (a szolgáltatónak vissza).

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.05.18. 03:44
Oldal 365 / 593