2024. szeptember 28., szombat
Véletlenül
Általános csevegés
 

Általános csevegés

Oldal 435 / 593
 
(@florilla)
Tag Alkotó

Válasz Don Paco (2007-09-24 22:27:11) hozzászólására:

Nem bírom ki,hogy ne szóljak hozzá a tanáros témához...áááááááá!
Öcsém osztályába többségében eléggé deviáns viselkedésű,és általában egy adott támogatott csoporthoz tartozó egyének járnak.Aki nem érti,hogy kikre gondolok,annak megírom priviben.:D
Na szóval!Ezek a diákok azok,akik megtehetnek bármit!Mert védi őket az állam és mert hátrányos helyzetűek.Egyik alkalommal az egyik tanárt kezdték ki,aki sajnálatosan egy elég súlyos betegséggel küszködve járt be órát tartani, és a terápia miatt szegénynek kihullott a haja,így kénytelen volt parókát húzni,vagy kendőt kötni a fejére.A társadalom eme díszes példányai,ahogy megérezték a sebezhetőségét,egyből kicsinálták!Szerencsétlen nem mert már hozzájuk órára bejárni.Öcsém talán az egyetlen,aki megvédte,és kiállt mellette.

Másik eset: Kedves osztályfőnöküknek(aki mellesleg az egyik legjobb haverom anyukája) meghalt az édesanyja.Öcsémen kívül az osztály egyik tagja sem vett részt a temetésen.

Az órák úgy telnek,hogy a tanár úgy csinál,mintha nem venné észre,hogy miféle disznóságokat követnek el tanítás alatt és miféle ocsmány dolgokat kiabálnak be.NEm mer rájuk szólni.Nem mer tenni ellenük,mert hiába mond bármit,ők is iskolakötelesek 18 éves korukig!Retteg a tanárikar,hogy mi lesz,ha véletlen egyet is megbuktatnak közülük.Jön az anyuka,az apuka,a nagybácsi,nagynéni...veszekedni,talán még tettlegességig is fajul a dolog.

Hát ez a nagy helyzet a mai Magyarországon!Van aki mindent megtehet,és van aki nem mer megtenni semmit.Ezen kellene elgondolkodni az oktatásireformok bevezetésénél és nem pedig a tandíj kötelezettségen.Először ezt a lyukat kellene betömni és csak utána próbálkozni reformokkal...

Ezt egy kicsit bő lére eresztettem,sorry!De jól esett,hogy leírtam!:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.25. 11:42
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz pitau (2007-09-24 21:57:02) hozzászólására:

legalábbis kicsiny hazánkban. Bár erkölcsileg ez is vitatható, az már más lapra tartozik.

****

sajnálatos, hogy a tanároknak ma jóval kevesebb joguk van, mint a diákoknak, ami a fegyelmezést illeti. Remélhetőleg ez nem romlik tovább.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2007.09.25. 00:27
(@winter-heart)
Tag Alkotó

Válasz Don Paco (2007-09-24 21:46:17) hozzászólására:

Tényleg? Most kaptam iwiw-en, amúgy kicsit itt elpirultam, mert féltem, hogy valami szabályt sértettem vele, hogy felraktam... (?)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.24. 23:48
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz The Kinslayer (2007-09-24 21:15:50) hozzászólására:

ez egy kb. 15 éves feka rapszámban van, sajnos már nem emlékszem az előadóra

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2007.09.24. 23:46
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz pitau (2007-09-24 20:57:17) hozzászólására:

lehet, de a törvényt nem nőtte még ki.

a tanárügyben nem általánosítottunk, nekem a feleségem és a sógórnőm is az

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2007.09.24. 23:44
(@alien)
Tag Alkotó

Nem semmi XD

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.24. 23:19
(@winter-heart)
Tag Alkotó

Ez jó, egy néger írta egy fehérhez! 😀

Mikor megszületek: fekete vagyok .
Mikor felébredek: fekete vagyok .
Mikor lesülök a napon: fekete vagyok.
Mikor fázom: fekete vagyok.
Mikor meghalok: fekete vagyok.

DE TE!

Mikor megszületsz: rózsaszín vagy.
Mikor felébredsz: fehér vagy.
Mikor rosszul vagy: zöld vagy.
Mikor lesülsz a napon: piros vagy.
Mikor fázol : kék vagy.
Mikor meghalsz: lila vagy.

És még van pofád engem színes bőrűnek nevezni?

... Semmi hátsó szándék nélkül raktam be, csak tetszik! XD

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.24. 23:15
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz Hanga (2007-09-24 20:32:14) hozzászólására:

valószínűleg helyből feljelenteném az ilyen pedamókust. Igaz, a részleteket nem ismerjük, a nagyvilágnak akkor sem szabad nekiereszteni egy gyermeket, ha egész éjjel nem mennek érte. Tessék hazajuttatni valahogy, aztán behajtani a költségeket a szülőkön. Vagy hívni a rendőrséget, gyámhivatalt bármit, ami segít...

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2007.09.24. 22:51
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

Elképedtem-elképedtem-elképedtem! A nővérem Debrecenből hazajövet a főút széléről szedett össze egy hat éves kisfiút, akit a tanárnéni hazaengedett, mert az apukája nem várta a bejáratnál. A kisfiú Debrecen és kishazám, Böszörmény között, Józsán lakik és nekiindult a főút mellett hazamenni. A tesóm szerencsére gyanúsnak találta és felvette, az ellenőrzőjéből kinézte a címét, és hazavitte. az anyukája már félőrült volt addigra, mert kiderült, hogy az apuka csak 5-6 perccel később ért oda és már bekeresték szegény gyereket mindenhol.
Előre is tisztelettel elnézést minden tanártól, de hogy lehet egy pedagógus olyan hülye, hogy egy hat éves gyereket útjára enged ???
Ledöbbentem és felháborodtam, jajj!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.24. 22:32
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz pitau (2007-09-23 14:14:03) hozzászólására:

csak nehogy lecsukjanak a nászéjszaka után

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2007.09.24. 11:39
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

Válasz artur (2007-09-24 02:07:52) hozzászólására:

Én is úgy gondolom 🙂
Össze vannak gyűjtve az aranyköpései, majd felrakom ide is, jót lehet rajta szórakozni 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.24. 11:35
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Válasz Hanga (2007-09-23 20:58:48) hozzászólására:
Nem esik messze...érik az új generáció a HANGA vonalon:-)))

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.24. 04:07
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

Annyira jót mondott a lányom 🙂
Biztos ismeritek a Képzelt riportból azt a számot, hogy "Nem akarom látni, mert gyűlölöm látni, Nem akarom látni, mert nem bírom látni, Nem akarom látni, mert fáj, ha látom, S nem akarom azt, hogy újra fájjon..."
Nos, Vanda variációja a következő:
"Nem akarom látni, mert gyűröm látni, Nem akarom látni, mert fáj a lábam, Nem akarom azt, hogy még jobban fájjon..."
Akkorát röhögtem, jajj, de édes volt :-))))

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.23. 22:58
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Válasz Doreen (2007-09-23 15:58:25) hozzászólására:
Ezek szerint nem buktak meg a receptjeim nálad...ennek örülök:DDD

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.23. 18:09
(@doreen)
Tag Szenior alkotó

Válasz artur (2007-09-23 15:46:05) hozzászólására:

Lehetsz :). Csak előbb szembesítem a kedvesem az esküvőről..:).,..meg a famíliát.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.09.23. 17:58
Oldal 435 / 593