2024. május 18., szombat
Véletlenül
Általános csevegés
 

Általános csevegés

Oldal 525 / 593
 
(@doreen)
Tag Szenior alkotó

....Jaj, mellesleg, pénteken -tudom idegesítő vagyok, de ez szívügyem:)- chat!! Gyertek!!!! 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.02.28. 19:50
(@doreen)
Tag Szenior alkotó

Huppsz, kicsit régen jártam erre....miről maradtam le, srácok? Kifejtené valaki, miféle mozgalom van kialakulóban?? 🙂

üdv.: Dorka

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.02.28. 19:18
(@soren)
Tag Alkotó

Nem tudom mi van velem mostanában. Van "ihletem" verset írni, de ha nem írom le rögtön, akkor elfelejtem. És az istenért sem jut eszembe utána. Ti leírjátok egyből? Vagy bennem van hiba?
/lehet, hogy ez a klimax előjele? :)) /

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.02.28. 19:13
(@tiringer-tundi)
Tag Alkotó

Válasz John von Sacchi (2007-02-27 14:50:11) hozzászólására:

Mentor! Helyes! Pont ezen a kérdésen vajúdok pár napja! Mármint, hogy nem megy mentor nélkül, vagy nagyon nehezen! Szerintem ezt a szót, "mentor" azért forgassuk meg egy kicsit, mielőtt távozik a tudatalattinkba! Mert nem rossz ötlet.

Kedves Gyémántkereső barátom!
Annnnnnnyira örülök, hogy mégis sikerült megmagyaráznom, hogy mit szeretnék, úgy, hogy mások is értsék.
Néha nem megy :), tudom, ismerem magam.
Köszi neked a tolmácsolást! :)))

Azt hiszem, múlik a depi, kezdem látni a napsütést, a beborult ég mögött! Jó érzés...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.02.28. 16:58
(@winter-heart)
Tag Alkotó

Nah, szépen begyűjtögettem egy csomó embert innen iwiw-en! 🙂
Sorry, de én ilyen barátkozós vagyok.... 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.02.28. 00:16
(@netelka)
Tag Alkotó

Csak azt látom, hogy jól ír. Hogy itt olvas-e bárkit is, azt nem tudom 🙂 Egyébként Cserfalusi.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.02.27. 23:36
(@titusz)
Tag Alkotó

Ne haragudjatok... de ismeri valaki jobban Cserfusi Pál nevő Író társunkat? - csak kérdés...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.02.27. 22:15
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Én már egyszer-kétszer beírtam az üzenőfalra, hogy nézzék, és az adatlapomon is ott van a címe, de leginkább ugye az ismerőseim látják ezt... azért én már elég sok embernek elterjesztettem! 🙂
Vámos Miklós...hm, egyfelől jól hangzik, mert ugye elég ismert a neve és elég jó "reklám" (vagy fémjel vagy tudomisén) lenne, de ha tényleg nem (v nem nagyon?) foglalkozik versekkel, akkor egy csomó mindenki, aki itt versekben utazik, kimaradna a dologból... persze azért lehet, hogy érdemes volna megkérni.

Egy más téma: rövid ideje járok táncolni, és most épp állandó táncpartnert keresek. Annyi az info evvel kapcsolatban, hogy egyáltalán nem kell tudjon táncolni, csak legyen kedve (meg egy kis türelme :P) megtanulni, és kb 180-185 cm magas legyen. Ez az elkövetkezendő 2 hónapban (amit belátok egyelőre) heti 1x másfél óra lenne. Azután meg még nem tudom, de mivel nemsokára érettségizem, aztán nyár :):):) aztán (remélem) egyetem, szerintem utána se lenne több... Szóval ha valakinek van kedve, szóljon, vagy ha ismer valakit, akinek esetleg lenne kedve, akkor szóljon neki 🙂 nagyon örülnék, ha sikerülne találni valakit, a barátomnak ugyanis nincs kedve táncolni 🙁 sajnos... De azt mondják, nem is jó, ha ezt így keverem... na mindegy, meglátjuk, szóval: Táncoslábú fiúk, várom a jelentkezést 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.02.27. 19:27
(@florilla)
Tag Alkotó

Ja!És bármilyen reklám el kel a Napvilágnak! Hogy tényleg világ szintűvé nőjük ki magunkat!!!:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.02.27. 19:08
(@florilla)
Tag Alkotó

Egy fórum jó ötlet! Sztem még szavazni sem kell,csak egy kis reklám ide,hogy ha iwiwes vagy keresd a Napvilágot a fórumok között!:D Hm....vki nem tette még meg,hogy iwiwen is legyünk vmilyen formán?Utána nézek...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.02.27. 19:06
(@john-von-sacchi)
Tag Alkotó

Válasz Poppy (2007-02-27 15:13:28) hozzászólására:

Köszi Poppy!

Lehet, hogy akkor már csak össze kéne fognunk?:)

Érdemes lenne szavazást kiírni róla?

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.02.27. 17:26
(@poppy)
Tag Szenior alkotó

Válasz John von Sacchi (2007-02-27 14:50:11) hozzászólására:

Szia!

Jómagam is iwiw tag vagyok, de ha a Napvilág "megszemélyesítésére" gondoltál, akkor nem támogatom. Nekem is ismerősöm az OTP, az ELTE, ilyen-olyan klubok, de már elegem van belőlük. Fórum-témának viszont be lehetne rakni, esetleg kulturális apróban hirdetni néha.

Ami Vámos Miklóst illeti, és is nagyon szeretem a műveit (a Jaj! szerintem fantasztikus), és régebben jártam a honlapján is párszor. Úgy tudom, sok amatőr keresi fel/meg rendszeresen, de versekkel pl. már nem szívesen foglalkozik, mert nem a "szakterülete". Mi itt, úgy tudom, jóval többen vagyunk verselők, mint prózaírók, de utóbbiak miatt talán meg lehetne próbálni.

Nos, ennyit tudok hozzátenni. Üdv,

Poppy

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.02.27. 17:13
(@john-von-sacchi)
Tag Alkotó

Sziasztok Szerkeztők, és Klubtársak!

Két dolgot vetnék fel megvitatásra:

1. Sokan közülünk regisztrált tagok az iwiwen, mint az egyik legnagyobb tömeget megmozgató internetes mozgalmon. Mit szólnátok, ha alakítanánk ott egy Napvilág fun clubbot, illetve fórumot? Szerintem olvasottságunk jelentősen nőne.:)))

2.Nemrég alkalmam volt együtt utazni Vámos Miklóssal, a neves íróval. Igaz nem sok szót váltottunk, de azóta tagja vagyok az Ő személyes honlapjának is:D
Mit szőltok ahhoz, hogy megkeresve őt, mintegy felkérnénk az "amatőrök" mentorának? Én sztemély szerint rettentő boldog lennék, ha klubbunk tagja lenne, és felfedezne itt igazi tehetségeket? Egy ppróbát szerintem megérne, legfeljebb azt mondja , hogy srácok nem!

Várom reagálásaitokat eme két szösszenetre, de ha nem nyeri el tetszéseteket ezek, kérlek titeket írói eszközökkel adjátok tudtomra.:DDD

Mindenkinek Üdv.:

John

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.02.27. 16:50
(@eszkimo)
Tag Szenior alkotó

Nálunk esővel kezdődött, majd átment havazásba, speciel én örültem neki!
Annak viszont nem, hogy pár napja nem tudom használni rendesen a napvilágot 🙁

remélem hamarosan megoldódik, üdv mindenkinek!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.02.26. 22:48
(@titusz)
Tag Alkotó

Hát nálunk elsírta magát a hó... úgyhogy inkább csak esett az eső :(.... és naná, hogy eláztam, mert hát ma kellett kicsit szebben felöltözni... MURPHY!!!!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.02.26. 17:12
Oldal 525 / 593