2024. május 10., péntek
Véletlenül
Általános csevegés
 

Általános csevegés

Oldal 547 / 593
 
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #3056 számú hozzászólásra :

Pff 😀 Bocs, azt hiszem, kicsit elragadtattam magam 😀 Lehet le kéne zárni a Crystalheart-ügyet ;] Már túl sokat elemzem itt magam nyilvánosan 😛 Mi van, ha egyszer híres leszek és akkor ez itt a sajtó martaléka lesz 😀

Még egyszer bocs a sok szövegért 😛

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.29. 02:11
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #3038 számú hozzászólásra :

Értem már, hogy gondolod ezt a csakneénembert... Csak azt nem tudom, hogy függ ez össze azzal, hogy mindent hagynék úgy, ahogy van és nem foglalkozom igazán a külvilággal, és pláne, hogy nem érdekelne semmi. Ki sem teszem a lábam, ez csak természetes, hiszen nem én keresem a pénzt, így az időmmel sem én rendelkezem, hanem anyám, minden úgy van, ahogy ő mondja. Mindemellett azért szándékozom hátralévő életem folyamán annyi pénzt összeszedni és jó lenne valami befolyásfélét is, hogy észrevehetően is jelen lehessek a közéletben. Szóval ez feltett szándékom. Hogy nem járok szórakozni, az a már fent említett ok miatt is van, meg azért is, mert nem hiszem, hogy túl izgalmas társaság lennék, tehát mindenkinek jobb így.

Arnodre: hehe, pedig azt hiszem, én épp ezt csinálom folyton, másoknak akarok megfelelni 🙂 Ha magamnak megfelelnék minden tekintetben, akkor nem akarnék javulni, megállnék itt, ahol most vagyok, és ez nem lenne túl jó. Még a buddhisták is tökéletesedni akarnak, pedig azok aztán szelíd emberek 😀 Nem konkrétan ismerősöknek akar az ember megfelelni, hanem úgy kollektíve a társadalomnak, sőt, túl akar ezen tenni, még magasabbat, még jobbat felmutatni, mint az alapelvárás, persze bizonyos területeken. Legalábbis ami engem illet. De ha csak őszintén és önzetlenül szerelmesek vagyunk, máris Neki szeretnénk jobbat, és azt hiszem, ilyenkor sem lehetünk soha elégedettek önmagunkkal, mert senki sem tökéletes, aki köztünk jár 😀
Ja, és Rejtőt ki nem olvasott 😀 Nekünk hatodikban tanár feladta kötelezőnek az egyik Piszkos Fred regénykét is 😛

sanna: ugyan, semmi baj, bizonyos értelemben kell is változtatni, az ember nem élhet statikus életet. 🙂 Válasszuk külön, amire én értettem, hogy nem tudok változni, az a feledékenységem. Ez sajnos olyan, mint hogy egy Down-kóros sem gyógyul meg és ugyanolyan debil marad később is, vagy ha valaki legjobb tudása szerint is kettes matekból középsuliban, abból sem lesz soha programozó-matematikus, ahogy belőlem sem kémikus a mindenképpen kettes kémiám miatt 😀 Változtatni a személyiségen lehet, önnön hibáink ismeretében. Néha még így sem, mert nagyon nehéz. Én pl. tudom, hogy marha kicsi az önbizalmam, ha egyes dolgokról van szó, és mégsem tudok átlépni egy bizonyos határt, a személyiségem több ponton is gátat szab neki. De amin lehet, javítani kell - pár éve olyan fordulaton mentem keresztül, hogy ihajj, aztán kicsit később még egyen, és már alig lehetne rámismerni csak a személyiség alapján. Viszont ez az utolsó fordulat után mondhatni felnyílt a szemem, mert megértettem a hibáimat, amiket korábban nem ismertem, mert még hülye voltam hozzá. Most már jelentősen nem fogok változni, még egy ilyen 175°-os fordulat nem lesz, mert már az vagyok, aki vagyok. De az életben sokminden áll még előttem, és ezek formálhatnak, vagy erőt, bátorságot adhatnak.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.29. 02:09
(@arnodre)
Tag Alkotó

Olvastok, vagy olvastatok (ilyen biztos van) már Rejtő Jenőt? Mostanában erre vagyok rákattanva! Imádom! Egyszerűen zseniális! Ajánlom mindenkinek.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.29. 01:18
(@titusz)
Tag Alkotó

Jó rendben van crystalheart megértelek! és bocsáás meg....

A "csak ne én" embert úgy értettem....hogy nem csinálsz nagyon semmit, és mindent ugy hatsz ahogy van, nem érdekel nagyon semmi ki se teszed a lábad....ezt nem az iskolára értettem....de ezért is bocs!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.28. 20:20
(@sanna)
Tag Alkotó

Crys, ezúton elnézést szeretnék kérni, hogy azt mondtam változtass, mert tudnál, és hasonló tanácsok miatt.
A mai nap után úgy érzem, hogy emberi kapcsolatok terén eláshatom magam. Mindenben csatlakozom Arnodrehoz: Az a fontos hogy magadnak megfelelj, és hogy eltöröljék a keddet!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.28. 18:01
(@arnodre)
Tag Alkotó

ja és javaslom, hogy globális szinten töröljük el úgy ahogy van az egész hétfői napot! Vagy legyen munkaszüneti nap, de akkor meg a keddet töröljük el...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.28. 02:01
(@arnodre)
Tag Alkotó

Én nem mondom, hogy változz Crys! 🙂 Ha magadnak megfelelsz így, az a fontos. Ismerek olyan embert aki inkább azzal foglalkozik, hogy másoknak feleljen meg. Az sokkal rosszabb. Már ha rossz is egyáltalán valamelyik...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.28. 01:37
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #2999 számú hozzászólásra :

Ugyan, miért lennék cinikus és groteszk? 😀 Csak ismerem magam. Még mindig jobb viccelődve beszélni a hibáimról, mint búskomoran keseregni rajtuk mások előtt...

Amúgy ha egy érettségiről le tudok késni, ami 6 órán át tart, akkor egy sokkal rövidebb esküvőről is simán. 😀

Egyébként hogy érted ezt a "csak ne én" dolgot? 🙂 Az csak természetes, hogy felelésekkor ez az életérzés hatja át az osztályt, de amúgy nem tudom hova tenni.

Változtatni magam nem tudok. Nem lehet. Ilyen vagyok, sajnos akármenynire is igyekszem, akkor is elfelejtek fontos dolgokat. Mit tudom én, példa, hogy mikor lime-kóros voltam, már az egész lábam egy nagy folt volt (eleinte nem tartottam fontosnak, vagy veszélyesnek, azért nem mentem orvoshoz), még akkor is elfelejtettem néhanapján bevenni az antibiotikumot... 😀 Sztem ha cukorbeteg lennék, ott döglenék bele, mert nem jutna eszembe egyik reggel az inzulin 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.27. 22:42
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz #3007 számú hozzászólásra :
"Nem próbálná meg vagy ha igen..akkor se jutna dülőre, nem lenne sikeres...valahogy ezt mondja nekem a benső hang 'Crystalheart-ismeretből' .... nem bántani akarlak Crys... ha tudsz cáfolj rá! Én örülnék neki!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.27. 22:22
(@sanna)
Tag Alkotó

Szerintem nem csak én szindróma, valami...nem tudom megfogalmazni.
De Crys, ha zavar, próbálj meg változtatni....

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.27. 21:36
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz #2997 számú hozzászólásra :
Cinikus vagy és groteszk...

Mindent lesöpörsz magadról... "csak ne én" - szindróma... Poénkodsz, de közben rejtegetsz valamit (félelmet?)

Hát Crystalheart sok sikert!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.27. 20:52
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #2991 számú hozzászólásra :

Miért, a totál idegesség és a késés/elalvás kizárja egymást? 😀 Nálam nem 😀

Ja amúgy az én életvitelem olyan, hogy a sulin kívül nem megyek el sehová. Ha befejezem a sulit, akkor még oda sem fogok, szal nagyon jó lesz 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.27. 20:31
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz #2983 számú hozzászólásra :
Crystalheart..milyen életviteled lehet..... jóog! :S 😛 🙂 🙁

Simán el tudod képzelni... de megvalósítani nehezebb, ne mondd hogy nem lennél "ideges" előző este... mert nem tudhatod!.... :P:))

Részvétem a kerítés miatt és a legjobbak kívánom!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.27. 16:17
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #2977 számú hozzászólásra :

Hát... Az élet az én életvitelem mellett általában nem hozza sehogy 😀

Amúgy simán el tudom képzelni, hogy lekéssem az esküvőmet. Mittudomén, elalszom...

Helen Bereg: Háááát, köszi, ez nagyon megnyugtató 😀 Remélem, 18 évesen még enm szenilis vagyok 😀

Ja, amúgy elfelejtettem mondani, hogy 3,5 óra után még bementem volna, de mikor hazaértem, vagyis mikor kb 10 méterre voltam a kerítésünktől, az kidőlt... Kidőlt a kapunk, vele a kiskapu, meg a kerítés fele... És csak álltam, és néztem, és kedvem lett volna baltával millió darabra hasogatni az egész fatákolmányt. Ugyanis nem kis idő volt újra álló helyzetbe barkácsolni. (Remélem, tél végéig most kitart...)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.27. 01:01
(@szabo-ditta)
Tag Alkotó

Crys: Az egyik hozzászólásodban kimondtad a lényeget (a beszélgetéssel kapcsolatban): "...akkor, ha úgy hozza az élet, ha jön magától." Nem kell erőltetni semmit.

Tündi: Ez szép! Esküvőről elkésni... De azért szerencsére odaért. 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.26. 21:06
Oldal 547 / 593