2024. május 10., péntek
Véletlenül
Általános csevegés
 

Általános csevegés

Oldal 548 / 593
 
(@titusz)
Tag Alkotó

Tündi...Bocs a szemtelenkedésemért!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.26. 00:20
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz #2963 számú hozzászólásra :
Ez de fura...és eléggé..... az esküvőről.... huha... " a legfontosabb nap" ... biztos nem akart olyan 'nagyon gyorsan' beállni a férjek sorába... 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.26. 00:20
(@sanna)
Tag Alkotó

Esküvőről?
Na azt hiszem, ahhoz kell az igazi tehetség. 🙂
Én csak azt tudom hogy mikor szüleim először randevúztak (nevezzük így), és apám hazakísérte szerelmét, olyan lassan mentek mert olyan jól szórakoztak (ezek szerint), hogy az ifjú hölgy egy kiadós tüdőgyulladást kapott az amúgy is felejthetetlen este megkoronázásaként.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.25. 23:02
(@tiringer-tundi)
Tag Alkotó

Vannak fantasztikusan késő emberek, de szerintem édesapámat senki nem szárnyalja túl. Ő a saját esküvőjéről késett el...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.25. 21:28
(@sanna)
Tag Alkotó

Dehogy, nem is a szóbeli volt, hanem az írásbeli, amit lekéstem..igen, abból van pót is. Csak persze nehezebb.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.25. 19:22
(@sanna)
Tag Alkotó

Crys, én tavaly előtt a szóbeli felvételimről késtem le. A gond csak az volt hogy kerek 24 órával. Apám nézte ki az időpontot, másik szülőmmel odamentem, nem voltak emberek, nem volt nyüzsgés, csak a kihalt suli. Akkor anya bement az igazgatóiba, megkérdezte miért nincs kiírva a nevem, mire közölték hogy tegnap vártak, de hiába.
Na ja, elég ciki volt, két óra még oké, de 24, az már kicsit sok. 🙂

eszkimo, nincs ötletem, hogy mit lehetne tenni, de ha lesz, szólok. Talán a hozzád legközelebb álló személy segíthet leginkább. Vagy talán egy őszinte és talán megrázó beszélgetés az illetővel, aki a törés oka. Bár ez elég körülményes, és idegpróbáló, de talán segít lezárni az ügyet. Vagy az írás, az írás és az írás.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.25. 19:21
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #2925 számú hozzászólásra :
Ha májusban mentetek szét és mostanában született gyereke, akkor ez egy bonyolultabb ügy 🙂
A némaság jó ideig-óráig, amíg átértékeljük a történteket, azonban hosszabb távon nem segít.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.11.25. 18:21
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #2942 számú hozzászólásra :
Igen, azt hiszem a történeteidből össze lehetne hozni egy pierrisáros mozit. Biztos siker lenne.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.11.25. 18:17
(@helen-bereg)
Tag Alkotó

Válasz #2947 számú hozzászólásra :

Ezt öreg korban szenilitásnak hívják. Én már mindent elfelejtek, azért kések el, vagy el sem megyek, mert csak jó esetben másnap jut eszembe. Tehát még fejlődhetsz. 🙂 🙂 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.25. 18:06
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz #2947 számú hozzászólásra :
Gondolom veszel magdnak egy ébresztő-órát.... ezek után... :):P

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.25. 14:05
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #2943 számú hozzászólásra :

Majd év végén leéretségizek, hacsak azt le nem késem 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.25. 12:44
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz #2940 számú hozzászólásra :
És akkor most mi lesz a szóbeliddel, Crys?!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.25. 12:32
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #2941 számú hozzászólásra :

Miért, tán annyira fordulatos? 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.25. 12:26
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #2940 számú hozzászólásra :
Csinálj még pár ilyet, aztán add el az ötletet valamelyik filmes cégnek és többé nem kell a kecskék kerítését foltoznod, legfeljebb hobbiból 🙂

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2006.11.25. 12:19
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #2933 számú hozzászólásra :

Pffff lekéstem az infó érettségi szóbelit 😀 Ilyet is csak én tudok... 😀

Most ez úgy történt, hogy a család elfelejtette, hogy nekem 6kor kelnem kéne, hogy 8ra bent legyek, és anyám telefonja az egyetlen keltegető alkalmatosság, ami meg mindig anyámnál van. Szóval én mondtam neki, hogy 8ra kell beérnem, sztem ezt ő úgy értette, hogy 8kor keltsen. Na jó, felkeltem 8kor, elkészültem, indultam, hogy ha esetleg még csak 2 órát kések, az belefér, úgysem az elején vagyok valszeg. Ekkor útközben egy nő, látva hogy futok, felajánlota, hogy kivisz az állomásra az autójával. Jó, beültem, tisztára örültem, hogy nem kell futnom - amúgy simán beértem volna még 8.47re, a vonat meg 49re jön. A kocsi még 2 percig nem indult, egyre jobban paráztam, aztán mikor elindult, a nő körbe, kerülőúton ment, és eszméletlenül csigán! Akkor értünk oda, mikor indult a két vonat.
Szal szuper...
Innetnől már nem 2, hanem 3,5 órát késtem volna, úgy meg már szinte mindegy, nem sok esély van, hogy a maradék kb 1-1,5 órában kellett volna mennem.

Van előnye is a dolognak, mert legalább nem kell utcai ruhában megjelennem a vizsgabizottság előtt, már főtt a fejem, hogy mit fognak hozzá szólni. A tavaszi érettségikre már elvileg elkészül a gagyi szürke osztály-egyenöltöny...

Eh de már kezd elegem lenni magamból, minden fontosat lekések. 10ikben rendre lekéstem az összes kisérettségimet, tavaly meg a kiselőadók fórumát. :S

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.11.25. 12:15
Oldal 548 / 593