2024. május 21., kedd
Véletlenül
Általános csevegés
 

Általános csevegés

Oldal 568 / 593
 
(@sanna)
Tag Alkotó

Válasz #1820 számú hozzászólásra :

Velem akkor szokott ez lenni, ha fáradt vagyok. Valakitől megkérdezek valamit, ő részletesen válaszol, és mikor a végére ér, rájövök hogy nem is figyeltem oda, és kezdheti előröl. 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.10. 16:37
(@titusz)
Tag Alkotó

Válasz #1820 számú hozzászólásra :
Nem biztos..elég "könnyű" volt...én se voltam benn az elején..de következtetni lehetett...de ugy ennyi! de mindenkienk gratulálok, aki megcsinálta...!!!!!!!!!!!!!!!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.10. 16:35
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #1819 számú hozzászólásra :

Hehe én nem néztem, de szerintem jó ha 10 pontom lett volna 😛 A memóriám olyan csapnivaló, hogy khmm... csak na. Az még hagyján, hogy a születésnapomat évről évre elfelejtem, néha még azt is h mikor van, de elég általános az, hogy mondanak nekem valamit vagy kérnek tőlem úgyszintén valamit, esetleg még válaszolok is rá, aztán 2 perc múlva el is felejtem, hogy ilyen megtörtént. Vagy talán még 2 perc sem kell, elég, ha odébbnézek. :DDD:DDD (Ezért vagyok én gagyi fizikából, mert baromi sok képletet kéne megjegyeznem.)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.10. 11:50
(@heather-bay)
Tag Szenior alkotó

Gratulálok Titusz! Szép eredmény! Én néztem és csináltam is, és mivel az utolsó feladatkört elrontottam ( nem voltam bent az elején és ez a rész a műsor elejére vonatkozott) ezért 48 pontom lett a végén....egyedül a nyakkendőre emlékeztem...hát így jártam. De talán ez se túl rossz eredmény. 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.10. 10:46
(@titusz)
Tag Alkotó

Nem tudom, hogy szabad-e kiírni (meg "reklámozni") itt tvadókat...de inkább enm írom ki....Nem tudom ki csinálta meg a memória tesztet....de én a 60/55 értem el...és most boldog vagyok!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.10. 01:35
(@arnodre)
Tag Alkotó

üdv mindenkinek!
aki suliba jár, annak remélem jól telt az első hét. és remélem jobban sikerült a ritmusváltás... 😛
nem tudom ki hogy van vele, de én végigalszom a délutánokat, és még bűntudatom sincs... 😀
Szóval hajrá mindenkinek suliban, munkában, mindenhol!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.10. 00:57
(@heather-bay)
Tag Szenior alkotó

Igaz! Üdv Tina! És bocsi....áh vak egér vagyok:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.09. 19:42
(@titusz)
Tag Alkotó

Heather.....Tina Lestre és visszajött!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.09. 17:39
(@heather-bay)
Tag Szenior alkotó

Szia sanna!
Tök jó, hogy itt vagy, végre mégegy csajszi...kezdtem magam egyedül érezni!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.09. 15:28
(@sanna)
Tag Alkotó

Na, túléltem az első hetet, végre van időm feljönni....
ajaj...azért kell egy kis ritmus váltás.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.09. 14:44
(@titusz)
Tag Alkotó

Hát igen a jóból sosem elég.... 🙂 Fel se tűnik mennyire gyorsan reül az idő.... de gondoljunk csak az aktuális sulikezdésre.... 🙁 ... hát igen mindenkinek azzal fejeződött be ugyanis most nem lehetett októberre hagyni....mi is íugusztusban mentünk el vásárolni...hát de ezvan...

Amugy nagyon szívesen a kedves szavakat...de ha téllleg igy van....de másnak is hiányoztál....csdak ő nem forumozik....(annyit)! 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.09. 14:31
(@titusz)
Tag Alkotó

Szia Tina!
Örülünk, hogy ismét vagy....és te is hiányoztál....! 🙂

Jót nyaraltál? Jó volt a szabi?

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.07. 16:37
(@titusz)
Tag Alkotó

Akkor írj ide ha szeretnéd, hogy elküdjem, mert nagyon szívesen elküdöm az e-mailedre, ha az jó neked? De várom válaszod....

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.06. 21:53
(@titusz)
Tag Alkotó

- Crystalheart: Igen észrevettem!!!!!!!! 🙂

- Zöld Zsázsa: Köszönöm a hozzászólásod...és megadnám ill. elküldenem neked azt a Westlife számot...amineklefordítottam a szövegét...s amit azóta is magadban érzel....mert a tied!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.06. 21:50
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz #1780 számú hozzászólásra :

Ó én máskor is gyors vagyok ;]

VálaszIdéz
Közzétéve : 2006.09.06. 20:04
Oldal 568 / 593