2024. május 24., péntek
Véletlenül
Irodalmi estek
 

Irodalmi estek

Oldal 100 / 124
 
(@marica)
Tag Alkotó

próbálkozom! nemtudon innen miért em lehet megnyitni az én elmentett vörd mappámbol működik.
most a webhely főoldalának a címét teszembe arról próbálkozom, ha igy sem működi,akor majd don Pákó talán betudja tenni a linket, neki elküldtem emailben. de neked is elküldöm ha adsz egyet privát levélben.

ez a link. itt kicsit lejjebb tekersz és ott van a lista.

http://www.livevideo.com/globalwebman

marica

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.01.11. 14:14
(@marica)
Tag Alkotó

Válasz Fortune Brana (2008-01-11 10:41:30) hozzászólására:

Ujra adom a linket. Ami itt van fenn nekem sem működik.
talánez fogműködni.

http://www.livevideo.com/video/66DA4068F2FD4FAFA9855E899D735D92/01-irodalmi-felolvas-est-bevez.aspx

köszönöm, hogy szóltál. most én is visszaellenőrzőm.
marica

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.01.11. 14:02
(@fortune-brana)
Tag Alkotó

Válasz marica (2008-01-11 08:58:45) hozzászólására:
Szia Marica! Bocsánat, de valami gond van a linkkel, azt írja ki, hogy nem tudja megmutatni a videót. Megnéznéd még egyszer? KÖszönöm
Fortune Brana

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.01.11. 12:41
(@marica)
Tag Alkotó

Válasz Zöld Zsázsa (2007-11-15 13:13:50) hozzászólására:
Sziasztok! ÖRÖMHÍR!!!!
Kedves Szerzőtársak!
Eljött az a pillanat, amikor meglephetlek benneteket egy ajándékkal.
A Link, egy mindannyiónk számára jelentős esemény megörökített
Tanúja.
A Novemberi felolvasóest filmkockákban.
Örömteli szórakozást és büszkélkedést kívánok mindenkinek.
http://www.livevideo.com/video/66DA4068F2FD4FAFA9855E899D735D92/01-irodalmi-felolvas-est-bevez.aspx

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.01.11. 10:58
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

No, ha már bekerült Kloé-m, akkor fel is rakom ide is. Ennyi öröm nekem is jár, remélem.
És köszönöm.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.01.09. 17:37
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Örömmel jelentem, hogy minden kezdeti és egyéb nehézség, kétségbeesés és más felmerülő gondok ellenére mégiscsak sikerült összeállítanunk egy kb. egy-másfél órás műsort, majd a közben meg-megszólaló zenétől fog függeni, hogy pontosan milyen hosszú lesz a február kilencedikén tartandó est programja.
Íme a bekerült művek címe a szerző neve szerinti ábécérendben. Sorrendet lásd később a "műsorfüzetben".
Acélszív: Angyalföld (vers)
aLéb: Itt ülök fenn (vers)
Bodó Lívia: Rágógumi-blues (vers)
Crystalheart: Harangszó (próza)
Dénes Móni: Gyümölcsvirág (vers)
Feleri: Híradó (vers)
Fortune Brana: Marketing (próza) és Óda a katonához (vers)
Hanga: Kloé (próza)
Keglovits Klára Zsázsa: Technika (vers)
Kiss Anna (Árnika): A Világfestő (próza)
Kőszegi Tamás: Apokrif (próza)
Molnár Zsolt: Hajnalban születtem (vers) és A Bauer Karcsi tévedése (próza)
Poós László (Bödön): A szavak embere és a Szavak
R.P. Huntery: Éjszaka (próza) és Itt élünk (vers)
Sarlós Erzsébet (Gyömbér): Más-világ (vers)
Sobják Anna: Végső valóság (vers)

Minden bekerült mű szerzőjének gratulálunk, de azok se keseredjenek el, akiknek az írását nem sikerült beleilleszteni ebbe a műsorba, hiszen számtalan lehetőség lesz még ezután is. Kezdetnek rögtön a sci-fi est.
Még mindenkit meg fogunk keresni, hogy milyen néven szeretne szerepelni.
Az eddigi együttműködést és a támogatást köszönöm: Fritz Zsuzsának, Orminak, sannának, Gyömbérnek, Velenciának, Bödönnek, valamint Buday Annának, aki énekelni fog az esten.
Már látom, nagyon jó lesz, tegnap volt a találkozó, amikor összeraktuk a műsort, és nagyon ígéretes!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.01.09. 16:26
(@metatron)
Tag Olvasó

Válasz sleepwell (2008-01-06 20:55:13) hozzászólására:

Azt nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon megköszönöm, főleg mivel a múltkorit is úgy örzüm, annyira jól sikerült!!!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.01.07. 23:04
(@sleepwell)
Tag Alkotó

Válasz Metatron (2008-01-05 19:02:08) hozzászólására:

Kedves Metatron! Plakát és műsorrend készítésben segítek szívesen:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.01.06. 22:55
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz Metatron (2008-01-05 19:02:08) hozzászólására:

"és tartalmazza a következő bölcsességet: "Olyan mélységbe süllyedtünk, ahol már az egyértelműt is megkérdőjelezi az intelligens ember."; (George Orwell); valamint szerepeljen a történetben a Miyazaki család egyik tagja is, ami ugyan létező, de jelen esetben csak egy kitalált családnév."

Fenébe... :DDD

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.01.05. 22:51
(@metatron)
Tag Olvasó

Áprilisra szeretnénk egy különleges felolvasóestet szervezni, a felolvasásra szánt művek feltételei a főoldalon olvashatóak, akinek kérdése van, bátran forduljon hozzám. A változás a tavalyihoz képest annyi, hogy minden művet nekem küldjetek.

Az idő pont azért ennyire távoli, hogy senki ne kapkodjon, és legyen ideje mindent alaposan átgondolni, igényes alkotásokat szeretnénk. Meg persze az év elejei sűrűséget is csökkentjük egy picit.

Segítségeket én is szívesen fogadok, ha valakinek van rá ambíciója 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.01.05. 21:02
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Figyelem! 🙂
Már lehet jelentkezni nézőnek a február 9-i "estre", csak hogy tudjuk, hány emberre számítsunk; SANNA gyűjti belső levélben a bevált gyakorlatnak megfelelően.
A műsor után pedig maradjunk egy kis klubtalálkozós beszélgetésre, újra látni vagy csak most megismerni egymást! Szeretettel várlak titeket. 🙂 Remélem, minnél többen eljöttök majd.
A plakátot pedig ismét sleepwell készíti, már szorgalmasan dolgozik rajta. Köszönjük! Ha kész lesz, terveim szerint ezt is le lehet majd tölteni a honlapról, kérek mindenkit, hogy terjessze, hogy minnél többen megismerjék a Napvilágot és alkotóit.
:):):)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.01.04. 15:30
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz Zöld Zsázsa (2008-01-02 14:24:53) hozzászólására:

Aham, bár nem hazudtoltam meg magam... :DDD

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.01.02. 17:09
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Hanga, Crys, beérkezett mindkettőtöké, köszönöm, és mindenkinek, aki küldött. Most szétküldöm a többieknek és kb. 8-án össze is állítjuk a műsorrendet. Remélhetőleg összejön a zenészrészleg is!!!
BÚÉK Napvilág! 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.01.02. 16:24
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz Hanga (2008-01-01 18:33:37) hozzászólására:

Én már csak elvből is az utolsó percekben fogom elküldnei, addig hátha eszembe jut még valami jó 🙂 Az e-mail hálistennek elég gyors 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.01.01. 22:00
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Válasz fefo (2007-12-30 16:34:28) hozzászólására:
Kedves vagy! Mindkettőnknek nagyon tetszik:-)))

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.01.01. 20:44
Oldal 100 / 124