2024. szeptember 29., vasárnap
Véletlenül
Irodalmi estek
 

Irodalmi estek

Oldal 103 / 124
 
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Kaptam egy csomó levelet, köszönöm az érdeklődéseket meg a segítséget, még a héten kiírom, hogy mik lesznek a határidők és hogyan kell pályázni írással! 🙂
Addig is szép napvilágos napokat mindannyiótoknak!!! :):):)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.28. 01:17
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz Zöld Zsázsa (2007-11-25 19:58:57) hozzászólására:

Na a modern(ebb) világosra most lett egy jó novellaötletem. Huhujj, ha nem is az leszen a téma, ezt már megírom. ;] Kérdés, mikor 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.26. 23:07
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Nagyszerű, már kint van a szavazás! 🙂 Köszönöm! Emberek lehet véleményt nyilvánítani!

Ormi ötlete: új év, új élet, remények, kívánságok, vágyak, fogadalmak... lehet gondolkozni, kinek melyik tetszik jobban! (Most az jutott eszembe, lehet, hogy azt mondom, küldjetek mindkét témára, és amelyikből jobban össze tudjuk állítani... nem tudom, ez mennyire jó ötlet.)

Sanna gyűjti, hogy ki fog eljönni, és hány embert hoz majd magával - mint az már bevált a Pince-estnél. Köszi Sanna! 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.26. 22:47
(@rozan-eszter)
Tag Szenior alkotó

Válasz Zöld Zsázsa (2007-11-25 19:58:57) hozzászólására:
Ez jó téma.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.26. 12:15
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Válasz sanna (2007-11-24 20:06:42) hozzászólására:

Mármint melyikre...? Írtam Orminak és felhívtam Metatront, remélem, mostmár nemsokára ki is fogják írni, de addig is itt gyűjtögetjük. Úgy néz ki, eddig feb. 9. szombat tetszik mindenkinek.

És amit már tegnap be akartam írni, az Sanna részletezése az ötletéről:

Jelen kor, modern világ - lehetne írni változásokról, felgyorsult világról, torzult kapcsolatokról, modern viszonyokról az emberek és nemek közt, a fejlődés avagy visszafejlődésről, minden ami a modern világhoz tartozik, főként a szellemiségéhez. Hogy látják a költők azt a világot, amiben élnek, vagy élni kényszerülnek. Hol rejtőzik a konzervatív lényeg a mai dolgokban. Hogy lehet összeegyeztetni a múlt és jelen értékeit. Az erkölcsi törés a mai világban...stb. "Megújult viszonyok" - vagy valami ilyesmi címmel.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.25. 21:58
(@sanna)
Tag Alkotó

Válasz Zöld Zsázsa (2007-11-23 14:50:48) hozzászólására:

én is a szombatra szavazok

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.24. 22:06
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

Válasz artur (2007-11-24 19:33:42) hozzászólására:

Én is láttam végre-valahára (antitálentum lévén nekem mindig több idő egy ilyen bonyolult számítógépes feladat 🙂 ) és tetszett, te is jó voltál. legalább a hangodat is hallhattuk 🙂 és a kedvem is még jobban megjött Hapsi bácsihoz!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.24. 21:44
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Válasz sleepwell (2007-11-24 19:12:11) hozzászólására:
Először ezen én is fennakadtam, de rájöttem, nem is olyan rossz, hiszen arra számítanak, megyünk oda többször is, és akkor talán mégtöbben eljönnek, bár a befogadóképesség a létszámot illetően...véges.
Köszönöm:-)))

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.24. 21:33
(@sleepwell)
Tag Alkotó

Válasz artur (2007-11-22 23:52:40) hozzászólására:

Kedves artur!
Megnéztem én is a felvételt, nagyon jó volt...kár, hogy az előadásból, olyan keveset mutattak, elnéztem volna egy ideig,...érzehető volt a siker, s a jó hangulat, a riport is remekül sikerült:)

Gratulálok!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.24. 21:12
(@zsike)
Tag Szenior alkotó

Válasz artur (2007-11-22 23:52:40) hozzászólására:

Szia artur!

Sikerült megnézni az összefoglalót a Tavi TV-n Hapsi bácsi kalandjairól.
Láttam az interjút is, amit Veled készítettek. Tetszett mindkettő. Remélhe-
tőleg több napvilágos-tag láthatja majd a pesti előadás alkalmával .

Szívből gratulálok: zsike

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.24. 15:26
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Válasz Zöld Zsázsa (2007-11-23 21:57:01) hozzászólására:
Jó ez a sok szervezkedés, felpezsdül a tél is tőle:-)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.24. 02:27
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Köszi! 🙂
Örülök, hogy tetszik az ötlet! Én is lelkes vagyok már, remélem, a vizsgák közben felüdülés lesz erre készülnöm...!
:D:D:D

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.23. 23:57
(@poppy)
Tag Szenior alkotó

Válasz Zöld Zsázsa (2007-11-23 14:50:48) hozzászólására:

Nagy vagy Zsázsa! Előre is gratula! Ha tudok, ott leszek, sőt, lehet, hogy pályázok is. 🙂 Ha lesz ismertető anyag, azt megint szívesen kirakom a munkahelyemen, stb. És ott az iwiw is a népszerűsítésre! Juppiii!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.23. 18:14
(@arnodre)
Tag Alkotó

Válasz Zöld Zsázsa (2007-11-23 14:50:48) hozzászólására:

nem hangzik rosszul... 🙂

én 9.re szavaznék. (3.-a ugye Balázs-nap így az a hétvége felejtős, vasárnap meg nem szerencsés részemről)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.23. 17:42
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Válasz Metatron (2007-11-22 19:39:10) hozzászólására:

Nagyszerű, meg fogom nézni!

---más---

Bálint-házban tartandó felolvasó est!

Beszéltem az igazgatónővel, és most meg kell szavaznunk, hogy február 2. (szombat), 9.(szombat) vagy 10.(vasárnap) lenne megfelelő időpont. (Megkérem az adminokat mindjárt, hogy tegyék ki legyenek drágák.)
A téma sanna által felvetett "Modern idők - Napjaink Napvilágos szemmel" lesz, a cím még nem biztos (ötletek jöhetnek, vagy mondjátok, ha jó ez így), de írásokat már lehet kezdeni küldözgetni nekem: csinezi@freemail.hu. Annyi még a megkötés, hogy egy próza és egy vers legyen legfeljebb, és lehetőleg ne túlságosan hosszú. Azt, hogy pontosan kikkel fogom kiválogatni az írásokat, még meg kell szerveznem, de annyi már biztos, hogy Fritz Zsuzsa (a hely igazgatónője) is részt fog venni benne.
Kb egy-másfél órásra tervezem a nettó felolvasást, de van lehetőség zenélni ott is, ugyanis van zongora, és persze a "hordozható" hangszereket is szeretettel várjuk, és remélem, hogy ha időben nekiállunk összeszervezni, ezúttal lehet élőzene.
Javaslat volt még, hogy legyen egy "koordinátor", aki egyrészt összeköti a felolvasásokat, másrészt ha van rá igény, a végén egy kis irányított beszélgetést rendez - tehát alkotók közül akinek van kedve, beszélhet magáról, írásairól... Ezt is el kéne dönteni, meg ha van valakinek kedve, az jelezze nekem, vagy ha nincs senki, de szeretnétek, megpróbálok keresni valakit. Ha nem szeretnétek, szóljatok! 🙂
Ha bármi kérdés van, forduljatok hozzám bizalommal, telefonálni is lehet nyugodtan: 0630 413 99 82.
(Juppí, de jó lesz!!! 😀 )

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.23. 16:50
Oldal 103 / 124