2024. szeptember 29., vasárnap
Véletlenül
Irodalmi estek
 

Irodalmi estek

Oldal 105 / 124
 
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Válasz Metatron (2007-11-18 20:43:48) hozzászólására:

Már bocsánat! Nem azt mondtam, hogy Napvilágosok, kötelező eljönni erre az estre is! Sőt, azt is hozzátettem, hogy a vidékiek is aktivizálják magukat, mert ne legyen minden Pesten. De ha már adott egy lehetőség, hogy megvan a helyünk, ahová mehetünk ÉS ők azt bele fogják tenni a programfüzetükbe és a netes oldalukra is, valamint az orvos-művészeknek is van egy szervezett köre, akik megjelentetnek újságot, és abba is bekerülhetünk, akkor én nem fogom veszni hagyni; ezen felül ha nem tűnt volna fel, nem azt mondtam, hogy képzeljétek, fel fogják olvasni az én írásaimat, jöjjön el, akit érdekel, hanem bedobtam a Közösbe, hogy ha van kedvetek népszerűsíteni saját írásaitokat és meghallgatni másokét és találkozni egymással és utána beszélgetni egy jót, akkor kezdjetek MOST agyalni, hogy milyen témában szeretnétek, mert ugyani most még nyitott a kérdés és figyelembe tudom venni, ha van valami, amit mindenki szeretne.
Felolvasót szerzek, hidd el, de ha valakinek van ötlete, ne fojtsa magába, esetleg kedve az előző estet övező előadó-hiszti után maga felolvasni, az is szóljon.
Mellesleg február még elég messze van, tehát én nem tartom soknak, és még ha "sok" is lenne, én speciel örülök neki, hogy kultúrális programokra is van lehetőség és igény. És nem szeretném, ha a Napvilág, ez a barátságos, békés közösség ilyen marhaságokon kapna össze jó dolgában, hogy túl sok a felolvasóest.

Van már, akit érdekelt a dolog, Orminak a Pincében mondtam, hogy ez az ötletem, helyeselte, Gyömbérrel és Bödönnel a mostanin szintén beszéltünk erről, valamint Velencia lentebb jelezte, hogy szívesen beszáll. Innentől kezdve azt gondolom, hogy képes vagyok megszervezni, ellenben szívesen fogadok mindennemű segítséget.

Tudom, hogy már volt egy kör, de hátha sikerül innen toborozni valakit mégis:
Van kedve valakinek felolvasni a Bálintház-esten? Itt a fórumban is írhattok, de ha valaki már egészen biztos benne, akkor jöhet egy személyes üzenet nekem is! 🙂

Mindenkinek szép hetet kívánok!!! :):):) Sok mosolyt, és lassacskán beleköltözhet a karácsonyi nagy egyetértés és béke is a szívekbe!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.20. 00:04
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Válasz Ormi (2007-11-19 16:09:40) hozzászólására:
Nagyon jó ötlet, úgy néz ki, hogy egyre többen tesznek itt meg mindent egymásért. Biztos vagyok benne, hogy többen köszönhetik majd egy másik napvilágos alkotótársnak a későbbi sikereket. Példamutató ez a sok összefogás, összetartás.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.19. 18:19
 Ormi
(@ormi)
Tag Szenior alkotó

Akkor ezennel átneveztem a szobát, ezentúl itt lehet megbeszélni minden szerveződő felolvasóestet (a félreértések elkerülése végett lehetőleg egyszerre egyet), hogy minél többen tudjanak róluk és ott tudjanak lenni a felolvasásokon.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.19. 18:09
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Válasz Metatron (2007-11-19 15:17:39) hozzászólására:
Nagyon szuperek vagytok, ha szükség van rám is, szívesen kapcsolódom, nekem bármilyen időpont megfelel. Hozzátok igazodom.
🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.19. 17:52
(@metatron)
Tag Olvasó

Válasz artur (2007-11-18 22:13:36) hozzászólására:

Mi Kuvikkal már Decemberre le szerveztük volna, csak kicsit lejjebb csináltam egy körinterjút, és abból az jött ki, hogy legyen január. Ezért írtam biztosra, és bár Kuvik azt mondta a vége felé vizsga időszak, de ha érdeklődő van rá, akkor nagyon szívesen eljönnek.
Amint megvan az időpont, én már tárcsázok is, és lebeszélem a dolgot.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.19. 17:17
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Válasz Colhicum (2007-11-19 09:02:34) hozzászólására:
Gratulálok Bödön társunknak a lehetőség megteremtéséért, s hogy segíti ő is alkotótársait. Igazán jó közétek tartozni, s látni, mennyien munkálkodnak egymás népszerűsítésén.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.19. 13:27
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Válasz Arnodre (2007-11-18 21:23:21) hozzászólására:
Sziasztok! Én azt hittem, ez a topik csak kizárólag a felolvasó est szobája. A társulat nevében én nem beszélhetek, ráadásul erről nem is tudok konkrétumokat, csak beszélgettünk Kuvikkal róla. Ezek szerint valami zajlik már a színfalak mögött.
🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.19. 00:13
(@arnodre)
Tag Alkotó

Válasz Metatron (2007-11-18 20:43:48) hozzászólására:

ez a januári Hapsi bácsi már tutibiztos? 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.18. 23:23
(@metatron)
Tag Olvasó

Zsázsa!

Januárban jön fel Pestre Hapsi-bácsi kalandjaival a Marcali színi társulat. Szerinted, nem lesz egy kicsit túl sok a pesti előadás? Ezen kívül, ok. ott a hely, de ki fog felolvasni (itt a napvilágon ezzel mi is befürödtünk), milyen témában?

Mi szerkesztők úgy gondoljuk, hogy kéthavonta, egy Napvilágos rendezvény bőven elegendő itt Pesten, de ha te oda tudsz csábítani egy teljesen kívül álló közönséget, azt mondom, van értelme, de akkor nem itt kellene őket toborozni. Azonkívül adhatnál témát, amire az alkotók írhatnak, vagy határídőket, meg ilyesmi.
Mond meg mit szertnél pontosan, és a helyszín legyen a legutolsó dolog, mert nagyon rossz érzés, amikor le kell mondani, mert a társaság fele nem készült el azzal, amit ígért.

Amúgy javaslat, nem a helyszínt kellene lefoglalni, hanem összeállítani valami ütős kis kompozíciót, és azzal házalni, és járni az országot.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.18. 22:43
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz Zöld Zsázsa (2007-11-18 17:04:30) hozzászólására:

Aktivizálnám én, csak hát mindig duplafalú erődítménybe ütközöm. 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.18. 20:54
(@arnodre)
Tag Alkotó

Válasz artur (2007-11-18 18:16:13) hozzászólására:

És neked hogy sikerült, artur? 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.18. 20:40
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Gratulálok az újabb felolvasó est szervezőinek, előadóinak, és az ott elhangzott művek alkotóinak. Sok-sok ilyen sikeres estet kivánok, és hajrá NAPVILÁGOSOK!
:-)))

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.18. 20:16
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Megint én vagyok...! 🙂
Szóval, most beszéltem a Bálint-ház illetékesével, és szívesen látnak minket január végén vagy február elején egy felolvasóest keretei között!
Kezdjetek el agyalni, hogy ki akar benne lenni a szervezésben, felolvasásban, stb. és mi legyen a téma, én csütörtökön "tárgyalok" személyesen a hölggyel. Helyszín egyébként BP, az Andrássy úttal párhuzamosan egy kis utcában, a Bajcsy-kismetró megállóhoz közel (de a Deák-tértől sincsen messze, és mostmár legyenek szívesek a vidékiek is aktivizálni magukat, mert ez így nem igazságos, hogy mindig Pesten van a kultúra).
(Juppí!)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.18. 19:04
(@gyomber)
Tag Szenior alkotó

Sziasztok!

Én ott voltam. Köszönet Bödönnek a meghívásért és az égész estéért.
Megmondom őszintén, én életemben először hallottam saját verseimet valaki más felolvasásában. Izgalmas volt. Eddig még sosem éreztem ilyet...
A színjátszók ügyesek, lelkesek voltak. Köszönet érte nekik is!
Gratulálok Matyinak, Colhicumnak, Bödönnek és Kuviknak. Élmény volt hallani műveiket!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.18. 18:19
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Válasz Ormi (2007-11-18 13:53:12) hozzászólására:

Én úgy láttam, készül felvétel... de sajnos nem tudom, ki csinálta, szóval azt még le kéne nyomozni.
Ó, és ki is vágja a Pince-est fölvételeit?

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.11.18. 15:56
Oldal 105 / 124