2024. június 16., vasárnap
Véletlenül
Közös versek
 

Közös versek

Oldal 105 / 114
 
(@helen-bereg)
Tag Alkotó

Szépséges jó reggelt mindenkinek. Elmentem megnézni a lezárt láncverseket, és találtam egy kis hibát, persze lehet nem az, hogy mindegyiknél az van: (Nyitotta: székelyke) 🙂 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.03. 08:00
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #3661 számú hozzászólásra :
Egy hét van beállítva a verspárbaj időlimitjébe. Jó lenne, hogyha akkor nyitna valaki párbajt, amikor tudja vállalni, a folytonosságot és amikor érkezik válasz-versszak, akkor ő is reagál. Ezt sajnos garantálni nem lehet a dolgos hétköznapok idején.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.03. 00:07
(@helen-bereg)
Tag Alkotó

Szerintem is teljesen jó ez a két költő párbaja. Szerintem viszont gyorsabban kellene pörögnie. Azért léptem vissza, mert ma nem tudtam volna végigvinni a meglepetés feltételekkel. Nem kellene időkorlátot is felállítani? Mondjuk max két nap, vagy valami ilyesmi.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.02. 21:19
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

"A verspárbaj két alkotó költői párbaja."
"A láncvers több alkotó közösen megírt verse."

Amit viszont én nem értek, hogy néhány résztvevő miért nyom olyan sok enter-t a megírt versszak után? Így kicsit szétesik a vers.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.02. 20:41
(@szekelyke)
Tag Alkotó

Lezártam a verset mert szerintem igy nagyon jó lett ,köszönöm Hunido,a vége igy tökéletes ,szerintem jó lett ,és nem tudom mi a gond ,én elolvastam hogy mit és hogy akarjátok ezután a verspárbajt és ez igy nem rossz ,nekem tetszik az ötlet.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.02. 19:20
(@michelangelo)
Tag Alkotó

Én se nagyon látom át az új funkció kínálta lehetőségeket. lehet hogy baj van a szememmel meg minden de nem tudom mi miután jön. Meg az nem tiszta hogy egy ablakba hány ember írhat. Kihívó és kihívott vagy más is!?

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.02. 18:20
(@blitzer-csaba)
Tag Szenior alkotó

A Vespárbajnál látom az elindító versszakát, meg a feltételeket, de nem látom, hol lehet felvenni a párbajt, hova lehet beírni a következő versszakot. Helennek, úgy tűnik, összejött valahogy, aztán töröltette, de én nem látom, hogyan lehet bekapcsolódni a párbajba.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.02. 14:08
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

És az új verspárbajban is kapcsolódniuk kell egymáshoz a versszakoknak? Vagy csak magunktól írogatunk, persze az adott feltételekkel...?

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.02. 13:09
(@helen-bereg)
Tag Alkotó

Köszönöm. Sok sikert a párbajozónak.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.02. 12:58
(@helen-bereg)
Tag Alkotó

Segítség!!!!! A verspárbajnál nem látszottak a Felvételek elfogadás előtt, csak annyi, hogy hátra van 5 versszak. Megírtam a versszakokat, és úgy fogadtam el a kihívást, mikor is megjelent, hogy sz-es vers, . . . . Így felelőtlenség elvállani, mert nem lesz időm, hogy gyorsan leperegjen. Kérlek töröld az elfogadásomat. Javaslat, hogy a feltételek látsszanak a megnyitott verspárbajnál. Köszönet, és elnézést.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.02. 12:32
(@helen-bereg)
Tag Alkotó

Válasz #3642 számú hozzászólásra :

Tetszik. Csak azért zártam le, hogy lehessen újat kezgeni. Mostanában izgat a zene a versben. Szerintem szép. Nagyon jó párbajozó társam voltál.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.01. 19:59
(@helen-bereg)
Tag Alkotó

Lezártam a Szürkületet, hogy mindenhol tiszta lappal lehessen indulni. Új év, új kihívások. 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.01. 19:18
(@helen-bereg)
Tag Alkotó

Válasz #3639 számú hozzászólásra :

Tök jó. A mostani eddig megvalósítja a verspárbaj kritériumait. Gyémánt-kereső és köztem. Megyek szabályokat olvasni. Köszi. Élesítem a pengémet. 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.01. 19:16
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Ne ijedjetek meg, az eddigi verspárbajok nem tűntek el, csak ezentúl láncversnek hívjuk őket. Ezentúl is lesz Verspárbaj menü, ott viszont csak két alkotó csatázhat és a befejezett verseknél szavazni lehet majd arra, hogy melyik szerző versszakai tetszenek jobban.
Szerintem izgi lesz, igazi költői bátorságpróba.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.01. 19:03
(@helen-bereg)
Tag Alkotó

Kérdés: Lezárjam a versparbajt? Túl elvont, túl gyenge, túl erős?

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.01. 16:26
Oldal 105 / 114