2024. május 22., szerda
Véletlenül
Közös versek
 

Közös versek

Oldal 104 / 114
 
(@angelface)
Tag Szenior alkotó

Válasz #3773 számú hozzászólásra :

Chendra! Örülök, hogy bekapcsolódtál Te is. A láncversben szerintem az a jó, hogy mindenki egy kicsit a sajátjának érezheti. Ugyhogy tényleg köszi! Remélem írunk még sok hasonlót! :)))

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.10. 10:10
(@chendra)
Tag Alkotó

Angelface, köszönöm,hogy részt vehettem a láncersben! (Bár ahogy utóbb megfigyeltem elrontottam... de hát lesz ez még gígy se...:))

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.10. 02:26
(@angelface)
Tag Szenior alkotó

Válasz #3764 számú hozzászólásra :

Bonney!

Köszi szépen, én is nagyon élveztem! Szerintem nagyon jól írsz. Néha nagyon irigykedtem ám 🙂
Remélem lesz még alkalmunk hasonlóra!

Köszi mindent, és neked is minden jót!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.09. 20:58
(@angelface)
Tag Szenior alkotó

Húúúha!
Nagyon szuper lett a láncvers!
Lezártam mert már kezdett igen terjedelmes lenni, de még lehet, hogy lett volna benne mondanivaló...
Mindenesetre mindenkinek nagyon szépen köszönöm, és gratulálok is egyben... azt hiszem sikerült közösen egy nagyon szépet írnunk.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.09. 12:05
(@angelface)
Tag Szenior alkotó

Sziasztok!
Nemrég indítottam egy láncverset... számítok Rátok!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.08. 15:32
(@florilla)
Tag Alkotó

Tényleg így kellene,mert magamról tudom,hogy szívesebben elolvasok egy 6 versszakos művet,mint egy 26-ost...már néha nem tudom követni a fonalat...lehet,hogy csak én érzem,hogy a kevés néha több????

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.08. 14:11
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

A szavazásra nincs időlimit megállapítva. Mindenki egyszer adhatja le a voksát. Kiszúrás lenne az újonnan csatlakozottakkal, hogy elolvashatják a verspárbajt, de nem alkothatnak véleményt róla.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.03. 23:17
(@heather-bay)
Tag Szenior alkotó

Inditottam egy Láncverset, akinek van kedve, csatlakozzon!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.03. 23:17
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Semmi gond, már észrevettem a nevekkel való problémát.
Miért nullázódtak volna le a szavazatok? Ott vannak azok.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.03. 22:56
(@florilla)
Tag Alkotó

Ja amúgy lemaradtam sztem,lehet,hogy már tárgyaltátok,de lusta voltam utána olvasni.
Mennyi ideig lehet a párbajozókra szavazni???Vagy a végtelenségig????Hm...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.03. 22:16
(@florilla)
Tag Alkotó

Bocs fiatalok,hogy ily hamar lezártam az általam megkezdett verset,de szerintem így lett a jó. Nem mindig szebb a hosszú vers...van amikor 2 sor az igazi...:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.03. 22:13
(@armand)
Tag Alkotó

A verspárbajhoz írnék, ugyanis az a baj, hogy vagy a beíróablak méretét kéne megnövelni, vagy kéne egy piszkozati kép a versszakról, amit beírok, ugyanis én személy szerint hiába számoltam újra a szótagokat minden sorban, még így sem teljesen olyan lett, amilyennek a versszakot akartam. Ellenben szerintem megkönnyítené egy kicsit a dolgot, hogyha látnám, hogy mi kerül majd oda (vagyis hogy hogy is fog kinézni), de lehet, hogy túlságosan is, nem tudom.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.03. 19:14
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Történelmi pillanatokat élünk át kedves hölgyeim és uraim!

Lezárult az első igazi verspárbaj! Lehet szavazni arra, akinek versszakai jobban tetszenek.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.03. 12:11
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Ok, rájöttem mire érted, hogy nyitotta szekelyke 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.03. 11:27
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz #3667 számú hozzászólásra :
Napsütéses pitypangcsicsergést mindenkinek 🙂

Ha leírnád a hibát, amit találtál, akkor még segíteni is tudnék (remélhetőleg). Így első ránézésre programhibát nem látok, így nem tudom, mire gondolsz. Hacsak nem Ági beragadt enter billentyűjére... 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.01.03. 11:13
Oldal 104 / 114