2024. május 22., szerda
Véletlenül
Általános csevegés
 

Általános csevegés

Oldal 307 / 593
 
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz Doreen (2008-12-22 09:53:01) üzenetére:

Én az első szériát figyelemmel követtem. Az még egy hiteles tehetségkutató műsor volt, nem csak és kizárólag a pénzről szólt. Utána viszont egyre inkább átment abba az irányba, amitől hányinger kerülget(ne, ha nézném), ezekben már nyomokban sem fedezhető fel a segítő szándék, a tényleges "tehetségkutatás". Nem véletlen, az első széria döntőjét - ha jól emlékszem - a Budapest Sportcsarnokban rendezték több ezer néző előtt, most szombaton mikor odakapcsoltam pedig egy körülbelül akkora stúdióhelyiséget láttam mint egy nagyobbacska váróterem és csápoltak vagy harmincan. Maximálisan érzi a közönség is, hogy ez az egész nem hiteles, éppen ezért már csak azok maradtak meg nézőknek, akiknek el tudják adni ezt a maszlagot.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2008.12.22. 12:08
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Válasz Hanga (2008-12-22 08:39:22) üzenetére:

Ez így ebben a formában nem egészen igaz. Nézd meg a "Csináljuk a fesztivál" bármelyik adását, a fellépők szinte mindegyike bárhol megállná a helyét. Nagyon jó és képzett csapatot válogattak össze. Péter Szabó Szilvi, Bereczki Zoltán, Tóth Vera és a többiek simán befutottak volna, hogyha pár ezer kilométerrel arrébb születnek.
Bosszantó, hogy az újgazdagok között egyetlen egy sincs, aki üzletet látna a külföldi menedzselésben. Pedig bőségesen megérné néhány százmilliót belepumpálni, később a többszörösét termelné ki.

Emil, neked is hasonló jókat!

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2008.12.22. 11:55
(@doreen)
Tag Szenior alkotó

Válasz Crystalheart (2008-12-21 22:31:19) üzenetére:

Ez volt eddig az egyetlen, amit megnéztem a Megából, de szerintem eléggé leapadt a műsor színvonala. Ez, gondolom, annak is tudható be, hogy a versenyzők elég fiatalok voltak, nagyrészt...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.22. 11:53
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

Túl kicsi (és néha kicsinyes) ez az ország ahhoz, hogy egy világsztárt termeljen ki magából, pláne ilyen műsor keretében.

Köszönjük Emil , neked is békés karácsonyt!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.22. 10:39
(@arvai-emil)
Tag Alkotó

Boldog karácsonyt kívánok Mindenkinek!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.22. 08:13
(@john-von-sacchi)
Tag Alkotó

Kedves Gunoda,

talán most már megmaradok....de ki a halált akartál rámküldeni?:))))
a megasztár tényleg kiborító volt:( én itt angliában láttam egy másik verzióját a műsornak, na az tényleg világklasszis, nem úgy mint az......nem tudom Eszenyi miről beszélt:)

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.22. 01:16
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz Zöld Zsázsa (2008-12-21 19:21:55) üzenetére:

Ezz tényleg elég alantas téma, én egyik döntősnek sem adtam volna "év hangja" titulust. Nagyon nem. Az a Dávid gyerek olyan farsul adott elő akármit is, hogy azt fájt hallani, ez egyelőre nem teljesítmény egy musical-színházba. Az Operettben körbepörgőrúgásokkal vegyítve tisztábban énekelnek, mint ő egyhelyben. És itt a döntőben a Viktor is többször volt hamis, mint nem, az viszont már egyéni véleményem, hogy ezzel az olvadt vaj-stílusú énekével nem éppen világsztár-alkat. Pedig alapjáraton azt kerestek.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.22. 00:31
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Rám nem jellemző az ilyesmi, de most én is néztem a Megasztárt. Be kell valljam, hogy eleinte (mármint még a korábbi műsorokban) Dávidnak szurkoltam 🙂 de most a végére annyira elszállt, ahogy Eszenyi fogalmazott, vért ivott 🙂 meghát nem is lett volna normális dolog szerintem, hogy egy popversenyt musical-lel nyerjen. Mondjuk - kövezzetek meg - ha szerepet kap valami színházi musical-ben, én elmegyek megnézni. De a kapcsolatkoncertre is elmegyek 😀
na ennyit az alantas témákról 😛

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.21. 21:21
(@gunoda)
Tag Alkotó

Kedves John, küldjem az ítéletvégrehajtót, vagy jobb szeretnéd, hogy saját kezüleg...? :DD

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.21. 18:33
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

Akkor jó étvágyat 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.21. 13:43
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Művésznő drága! Nem tehetjük, így kicsit jobb a viszonyunk:DDD

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.21. 13:28
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

Azért remélem Brúnó, a kaja árát is levonjátok ettől a csupaszív embertől 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.21. 13:22
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

Én is úgy jártam volna, mint Mester Tamás, ha Dávid nyert volna, konkrétan meghaltam volna, de így szerencsére élek 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.21. 13:21
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Sasfióka!
Én már nem is nézek tévét. Nem azért, csak elvitte a végrehajtó. Akkor láttam utoljára. Tévét. A végrehajtó már kedves ismerősöm. Néha velünk ebédel. Muszáj kienni a kaját a herendiből, különben nem tudja elvinni.
🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.21. 13:15
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Szőr! valószínű, hogy te pedig rám vagy irigy, mert te meg leülni nem tudsz:DDD

VálaszIdéz
Közzétéve : 2008.12.21. 01:16
Oldal 307 / 593