2024. május 18., szombat
Véletlenül
Általános csevegés
 

Általános csevegés

Oldal 486 / 593
 
(@amooren)
Tag Alkotó

huh, túlvagyok a bioszon!! szerintem nehéz volt 🙁 de majd elválik, hogy milyen lett végül.. 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.05.17. 14:29
(@florilla)
Tag Alkotó

Erről eszembejutott egy mondat!
-Ne bámulj má'- mondta a néger és raasszizmus erős gyanujával fejbe lőtte a nénit...
Ez csak egy közbeszólás lett volna, melynek semmi értelme,de jól esett leírni!:D:D:D:D:D

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.05.17. 12:37
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz Tiringer Tündi (2007-05-16 08:11:58) hozzászólására:

Nekem mondjuk mindkét fél részéről érthetetlen volt a hozzáállás, szóval egyiket sem helyeseltem. nyilván így van ezzel mindenki más is. De Hajcihő reakciói, ha ezek tényleg így történtek, mindenképp ezt kellett, hogy vonják maga után. Hogy jön akárki is ahhoz, hogy valakit személyesen fenyegessen ilyen semmiség miatt... Ez minősíti az illetőt, aki ilyet tesz. Na de mindegy. A másik fél "érvei" talán kicsot groteszknek is tűnhet - csak nevetni tudok az agysejtes "elméleten", mikor eszembe jut mondjuk Einstein vagy Stephen Hawking... 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.05.17. 00:18
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

Ez egy kicsit szomorú sztori, de ilyen az élet, mint tudjuk, meg fiatalság, bolondság, meg bezzeg az én időmben és hasonlók.
Remélem, egy irodalmi oldalhoz méltó szócsaták fognak csak itt értékelésként megjelenni, mert járt utat a járatlanért.... na ugye 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.05.16. 23:59
(@tiringer-tundi)
Tag Alkotó

Na, egyébiránt, ha már agysejteknél tartunk. (nekem is vigyáznom kéne, elvégre már elmúltam 25 🙂 ) Nagyon megamaximális olvasmányokkal bír Pléh Csaba például. Na, ő pont agytudománnyal foglalkozik. A "Kognitív agytudomány" c., általa szerkesztett kötetet csak mazochistáknak ajánlom: én hazacipeltem, de aznap nem csak az agysejtjeim, az izmaim is kondiban voltak! Tehát utóbbit csak elvetemülteknek, viszont az ürge nagyon jó, és persze jót mosolyogna az agysejtek leépüléséről szóló szakaszon. Ha ugyan nem röhögő görcsöt kapna.

Hogy jön ide a nácizmus, mint ideológia? ÚGy, ahogy egy koccanásos balesethez, tök mindegy, csak valamit mondani kellett, nehogy azt higgyék, alul maradt az illető!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.05.16. 10:11
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz Arnodre (2007-05-15 16:52:42) hozzászólására:

Értem, persze, főleg, hogy a fasizmusnak csak politikailag volt köze Hitlerhez 😀 Hehe 😀 Nem hiszem el 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.05.15. 19:16
(@arnodre)
Tag Alkotó

Válasz Crystalheart (2007-05-15 15:58:18) hozzászólására:

hát "fiatal vagyok, több agysejtem van, okosabb vagyok, jobb vagyok, übermensch, mein kampf, hitler, fasizmus..." érted? 😀 pihent emberek 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.05.15. 18:52
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz Tiringer Tündi (2007-05-15 14:20:52) hozzászólására:

Nos elolvaszam a "Szerkesztők üzenik" részlegben Ormi hozzászólását, hát kicsit ledöbbentem...

Egyes embereknél tényleg nagyon (azaz túl) alacsony az a bizonyos ingerküszöb... :S

Egyelőre azt nem értem, hogy az agsejtpusztulástól hogy jutottak el a nácizmusig, de végülis mindegy, valószínűleg nem volt sok alapja. Én sem láttam volna más megoldást mint ami végülis történt...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.05.15. 17:58
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz Tiringer Tündi (2007-05-15 14:20:52) hozzászólására:

:DDD

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.05.15. 17:00
(@tiringer-tundi)
Tag Alkotó

Válasz Crystalheart (2007-05-15 13:12:18) hozzászólására:

Látod, nekem is elszáll a netem egy kicsit, és az elvonási tüneteken kívül - ezennel visszaszívom, hogy nem vagyok netfüggő - a szám is tátva marad...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.05.15. 16:20
(@tiringer-tundi)
Tag Alkotó

Válasz Don Paco (2007-05-14 20:14:09) hozzászólására:

Csatlakozom az előttem szólóhoz! Jelenleg én is ezzel küzdök: szépirodalomnak nem vagyok elég népszerű (nem garantálja a nevem a megfelelő példányszámot), ezotérikus műnek meg egyáltalán nem vagyok ezotérikus, mint kiderült - és szerintem se. De, próbálkozzunk azért tovább, ismer a történelem csodákat! 🙂

Post humusz??? Vagy az csak a gilisztáknak lesz jó? 🙂 Morbid volt, megyek, iszom valamit a hűtőből, remélem, nem csak az almaecet hideg!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.05.15. 16:14
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Válasz Florilla (2007-05-15 09:55:23) hozzászólására:

Végülis, tekinthetem az itt élést magát is "vakációnak", ha már egyszer erdő mellett lakunk... 😀 De valahogy nem igazán tudom magam beleélni, ha a fél napom az állatok gondozásával megy el 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.05.15. 15:14
(@crystalheart)
Tag Alkotó

Ehh, mi történt itt, míg nem voltam - az oldal életének legizgalmasabb (még ha nem is legörömtelibb) részeiből maradok ki :D:D:D

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.05.15. 15:12
(@netelka)
Tag Alkotó

Nem, mivel én alapvetően konfliktuskerülő (megalkuvó?) vagyok, így nem szándékozom elmenni innen, amíg valaki belém nem törli a lábát. Jól érzem itt magam, tetszenek az oldalon a különböző lehetőségek, interaktívnak és mozgalmasnak találom a site-ot. Egyszerűen csak sajnálom Aysát és Hajcihőt, mert továbbra is úgy gondolom, velük soha senkinek nem volt gondja, ha ominózus alkotótársunk nem köt bele mindenkibe minduntalan (hozzáteszem, nincs problémám a kritikával, csak a hangnemmel volt nekem is), akkor valószínűleg náluk sem szakad el a cérna. Részemről a téma lezárva, és csak bízni tudok benne, hogy nem lesz több "véráldozat".

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.05.15. 12:54
(@don-paco)
Tag Szenior alkotó

Kedves Aysa

Törlés utáni kérésed sajnos nem teljesíthető, mivel a törlés pillanatában kikerül az adatbázisból az összes levél, írás, írás értékelés és fórum bejegyzés.

Az elmúlt három éves munkásságunk alatt már nem egy alkalommal kaptuk meg azt, hogy korlátozzuk a sajtószabadságot. De könyörgöm! A sajtószabadság nem egyenlő a fröcsögő, vádaskodó és a valóban egyszerű szabályoknak meg nem felelő nyilatkozatokkal.

Amennyiben CSP-re több panasz is érkezik a jövőben és már úgy látjuk, hogy nincs esély a beilleszkedésére, meg fogjuk fontolni az ő törlését is, de senki nem mondhatja komolyan, hogy a "kiveretem az öszes fogad de náci" típusú kijelentés egy súlycsoportba tartozik a "ez nem túl jó vers, ezért nem is olvastam végig" típusúval.

Sajnos abszolút Hajcihő befolyása alá kerültél, az igazi saját vélemény helyett az ő szavait visszhangzod. Kívánok nektek sok sikert a jövőben, továbbá azt, hogy ne veressetek meg senkit, akinek más a véleménye, mint a tiétek.

VálaszIdéz
Téma indító Közzétéve : 2007.05.15. 12:47
Oldal 486 / 593