2024. május 2., csütörtök
Véletlenül
Irodalmi estek
 

Irodalmi estek

Oldal 120 / 124
 
(@zold-zsazsa)
Tag Alkotó

Igen én nyomtatást vállalok, és persze kiplakátolást, de ez evidens 🙂
JAJ dejó lesz! 🙂
Ó, és azt mikor tudjuk meg, hogy be is vállogattatok vagy az a lenti lista már az??

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.10.07. 23:39
(@metatron)
Tag Olvasó

De jó látni, hogy már nem csak az ujjal mutogatások mennek 🙂

én is kaptam még novit, meg ajánlást is
Márhoffer István- inesitát ajánlja
Kovács Ágnes
Mester Györgyi

Sikerült azt is kiderítenem, egy spontán diktafonos felolvasással, hogy egy A4 es lap, felolvasása olyan 5 perc körüli időt vesz igénybe. Ez majd a szelektálásnál lesz mérvadó.

Lehet sikerült szereznem zenészeket!!!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.10.07. 22:18
(@winter-heart)
Tag Alkotó

Ormi, köszönöm, hogy elfogadtad a "versemet". 😉
*Virágcsokrot ad*

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.10.07. 16:28
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Micsoda csapat! Hajrá! Ez egy nagyon szuper közösség. Örülök, hogy köztetek lehetek.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.10.07. 15:10
(@winter-heart)
Tag Alkotó

Jujj de jó, azt a plakátot majd én is kirakatom hugimmal a művész sulijába! 😉
Reklámoztam már az estet itt is, küldtem néhány tagnak figyelmeztetőt, Iwiw-en is és ahol csak lehet mondom. Ha valamilyen szerkesztési feladat kell, szóljatok, szívesen vállalom!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.10.07. 14:56
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

Válasz Ormi (2007-10-06 22:59:39) hozzászólására:

Levélként kb. két darabot tudok postázni, az nem drága, a hét db. csomagként már igen, de ha az első kettő kész, azt elküldöm, hogy tetszik-e, és hogy tudjatok próbálni vele 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.10.07. 09:13
 Ormi
(@ormi)
Tag Szenior alkotó

Ja, és kiírtam a főoldali cikk aloldali végére a helyszínt és az időpontot, lehet bogarászni a térképet... 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.10.07. 01:17
 Ormi
(@ormi)
Tag Szenior alkotó

Jajdejó, na ez kell ide, örülök a felajánlásoknak - és akkor artur bókját még nem is említettem.. 🙂

Ami fejlemény az én házam táján, vagyis vers-ügyben, a következő alkotóktól érkeztek művek (a csillag felett vannak az újabbak):

Dénes Mónika
Fodor Beáta (Beya)
Gyótár László (Atreyou)
Horváth Krisztina (Banyamacska)
Kádár Kata
Kántás Balázs
Molnár Dániel (The Kinslayer)
*
Bodó Tamás (vacak)
Bognár Barnabás
Gerencsér Andrea (Andika)
Helen Bereg
Jászfalvi Ildikó (Angelface)
Keglovits Klára (Zöld Zsázsa)
Mucsi Melinda (Jane Finlay)
Pej Erika (Heather Bay)
Sárhelyi Erika (Netelka)
Szirmai Szabolcs (szirom)

Kedves Hanga,
szuper a felajánlásod a mappákat illetően! Darabszámra legyen akkor 7, ennyi biztos elég és még a konferansziénak is jut. Metatron már leírta, hogy mekkorák legyenek, esetleg meg lehet-e oldani, hogy a lapok rögzüljenek benne (pl. olyan felnyitós csipeszes izével vagy riglikkel; de az is jó, ha van benne egy kis zseb, ahol a többi lap lapulhat - na, ezek nem a szakszavak, de talán ki lehet bogozni..)?
Elpostázni el tudnád majd az íróklub postafiókjára, amint kész van, csak szólj nekem belső levélben, hogy elküldted, hogy tudjunk róla (a cím a Szerkesztőség menüpontban). Persze, ha túl nehezek és sokba kerülne, akkor egyszerűbb, ha majd az előadóestre elhozod.

Amit még szeretnénk, miután megvannak a kiválogatott versek és novellák:

- először is mindenképpen valami A4-es egyszerű, fekete-fehér kis tájékoztató plakát, ami majd letölthető lesz valahonnan az oldalról, ezt mindenki ki tudja nyomtatni és annyi helyre rakjátok ki, ahova csak lehet

- ami még eszünkbe jutott, az egy kis A5-ös kis műsorrend, 1-2 mondattal rólunk, plusz a művek, szerzőik és az előadók. Ezt minden vendég kezébe lehet nyomni, ha bejön, így legalább látják, kiért mikor kell izgulni:)
Ennek a kinyomtatására (illetve nyomtatási feladatra) jelentkezett már Andika és azt hiszem Zsázsa is, de ez majd csak november elején, a válogatópróba után.

Azt hiszem, nem hagytam ki semmit, ha valamit már kitárgyaltatok, akkor bocs, annyi felé figyelek:)

Üdv, csak így tovább,

Ormi

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.10.07. 00:59
(@hanga)
Tag Szenior alkotó

Válasz Metatron (2007-10-06 16:55:06) hozzászólására:

O.K., és hány darab kellene,és mikorra?
Mert én az olvasópróbára nem tudok menni, legfeljebb elpostázni tudom valaki címére, vagy pedig a felolvasóest napján vinném magammal, úgyis már délelőtt el akarok indulni, vagy esetleg lesz is aznap még egy főpróba, valamikor korábban?
Naszóval, mennyi és mikorra ? 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.10.06. 23:54
(@sanna)
Tag Alkotó

Én, ha van elég példány, néhányat szívesen elviszek Szentendrére a PMKba (Pest Megyei Könyvtár, vagy valami iylesmi :), de van ott egy kis mozi hétvégenként, meg balettórák és színpad is van ott előadásokhoz, meg néha festők képei, meg külön gyerek és felnőtt könyvtár...hát valami ilyesmi)
Csak írjtok meg hol tudom átvenni, majd ha lesz mit.
🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.10.06. 22:25
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Válasz Metatron (2007-10-06 16:57:48) hozzászólására:
Az szerintem is tökéletes, egy A/4-es lapot én is ki tudok itthon nyomtatni, és akkor kiteszem a melóhelyen a faliújságra. Nem plakátra gondoltam én sem, bocs a pongyola fogalmazásért.
🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.10.06. 21:26
(@metatron)
Tag Olvasó

Válasz artur (2007-10-06 10:53:41) hozzászólására:

Elvileg a Pinceszinház készít plakátot, de még nem tudjuk, hogy kapunk e belőle, vagy legalább pdf-ben elküldik e nekünk, meg ilyesmi. Az biztos, hogy ha egyik lehetőség sem adott, akkor magunk fabrikálunk valamit, és az mindenképpen letölthető lesz, valami A4 -es formátumban.
Én is viszek a munkahelyemre.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.10.06. 18:57
(@metatron)
Tag Olvasó

Válasz Hanga (2007-10-06 10:52:01) hozzászólására:

Elképzelésünk szerint olyan magasnak és szélesnek kellen lennie, hogy elférjen benne egy A4 es papirlap, viszont ne logjon ki sehol, és abban kellen lennie a többinek is, tehát legalább 15-20 papirlap rejtekhelyéül szolgáljon.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.10.06. 18:55
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Válasz Ormi (2007-10-05 12:30:55) hozzászólására:
Rideg? Ilyen fotóval?

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.10.06. 16:11
(@artur)
Tag Szenior alkotó

Válasz Ormi (2007-10-05 12:30:55) hozzászólására:
Szia!
Jól értelmezem? Munkahelyre, lehet kitenni meghívót, tájékoztatót? Csak egy hónapja vagyok még a pesti Siemens-nél, de már fenekestül felforgattam a közvetlen környezetemet, tehát vállalom, hogy hirdetem az estet, akár a céges faliújságon is. Hová menjek a falragaszért?
:-)))

VálaszIdéz
Közzétéve : 2007.10.06. 12:53
Oldal 120 / 124