black eagle on 2018.09.01. 12:33 Kedves laad! Ez nagyon elmés; egy "sakkjátszma", mint érdekes új köntös, egy új megszemélyesítés. Tetszik. A zárás különösen jó, markáns. Üdv: Laca 🙂 Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
laad on 2020.11.18. 01:32 még lépek egyet fekszem az ágyon MAJD a sötét lép rám tör az álom matt Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
2 hozzászólás
Kedves laad!
Ez nagyon elmés; egy "sakkjátszma", mint érdekes új köntös, egy új megszemélyesítés. Tetszik.
A zárás különösen jó, markáns.
Üdv: Laca 🙂
még lépek egyet
fekszem az ágyon
MAJD a sötét lép
rám tör az álom
matt