Kedves Valika!
A Haikud régen minden paraszt ember legnagyobb félelme volt. Sokan azt gondolm, ma már nem is tudják. mi az a konkoly, és mit jelentett az az aratásnál. De a Haiku annál szebb, és mélyebb az értelme, Úgy látszik, a lázam eléggé ragályos volt. és sokan megkapták, akiknél jobban is müködik mint nállam. A külömböző hozzászólásokra, mint pl.“ Toni erről a "művedről" sincs jobb véleményem- és egy kicsit közönséges is. Ezek értékelhetetlen alkotások számomra. Lehet egyet-kettőt írogatni, de most már dömping-szerűen ömlik ez a szörnyellaság. Sajnálom és kegyelemből adok rá két pontot, de legközelebb azt sem. Ráadásul Toni ezek "rosszabbak" is az átlagnál.Nem is értem, miért is ezt a butaságot erőlteted te is és még néhányan“
Ilyen vélemények után elhatároztam, abbahagyom, vannak akik ezt tőlem jobban tudják.
Üdv Toni
Kedves Lyza!
Az igazzság valóban bent van a tizenhét szótagban de sem én sem a véleményezők nem írták ki. Te sem.Talán így kell lenni.
Köszönöm értékelő hozzászólásodat.
szeretettel üdv:Vali
Kedves Toni!
Köszönöm az értékelő hozzászólásodat.Most "csak ennyire futja" -nem jól látok.kis szemproblémával küszködök.Ha tehetem teszek fel hosszabb verset is majd.Egyébként nem értelek miért vette el bármi a kedvedet a haiku írástól.Jókat írtál!Megbeszéltük tudod,- ami szívből jön annak nem szabunk gátat.
Szeretettel üdv:Vali
Kedves Marietta!
A hozzászólásodat lehetne folytatni és akkor a legszentebb ima lenne.Valami ehez hasonlót rejtegetnek a sorok.Nem szeretem az írásomat magyarázni.Az oldott kéve, a szabadság utáni vágy. Egyet jelent ma is a mindennapi kenyerünkkel.Nélküle nem lehet élni/csak egy ideig/.Nehézségek mindíg vannak a mindennapjainkban de ki lehet gyomlálni,mint a konkolyt a búzából.Az pedig nem baj ha fekete a kenyér , csak legyen.
Köszönöm értékelő hozzászólásodat.
Szeretettel üdv:Vali
13 hozzászólás
Kedves Valika!
Sajnos, nagy igazság lapul a haikudban…
S nekem nagyon tetszik mondandója!…Gratulálok!
Lyza
Szia!
Nagyon mély mondanivalót rejtettél haikudba.
Szeretettel: Rozália
Kedves Valika!
A Haikud régen minden paraszt ember legnagyobb félelme volt. Sokan azt gondolm, ma már nem is tudják. mi az a konkoly, és mit jelentett az az aratásnál. De a Haiku annál szebb, és mélyebb az értelme, Úgy látszik, a lázam eléggé ragályos volt. és sokan megkapták, akiknél jobban is müködik mint nállam. A külömböző hozzászólásokra, mint pl.“ Toni erről a "művedről" sincs jobb véleményem- és egy kicsit közönséges is. Ezek értékelhetetlen alkotások számomra. Lehet egyet-kettőt írogatni, de most már dömping-szerűen ömlik ez a szörnyellaság. Sajnálom és kegyelemből adok rá két pontot, de legközelebb azt sem. Ráadásul Toni ezek "rosszabbak" is az átlagnál.Nem is értem, miért is ezt a butaságot erőlteted te is és még néhányan“
Ilyen vélemények után elhatároztam, abbahagyom, vannak akik ezt tőlem jobban tudják.
Üdv Toni
Kedves Valika!
A mindennapi kenyerünk…
Szeretettel:Marietta
Szívhez szóló és szívbe markoló!
Szeretettel: Nairi
Kedves Lyza!
Az igazzság valóban bent van a tizenhét szótagban de sem én sem a véleményezők nem írták ki. Te sem.Talán így kell lenni.
Köszönöm értékelő hozzászólásodat.
szeretettel üdv:Vali
Kedves Rozália!
Örülök,hogy érzed a három kis sor mély mondanivalóját.Köszönöm értékelő hozzászólásodat.
Szeretettel üdv:hova
Kedves Toni!
Köszönöm az értékelő hozzászólásodat.Most "csak ennyire futja" -nem jól látok.kis szemproblémával küszködök.Ha tehetem teszek fel hosszabb verset is majd.Egyébként nem értelek miért vette el bármi a kedvedet a haiku írástól.Jókat írtál!Megbeszéltük tudod,- ami szívből jön annak nem szabunk gátat.
Szeretettel üdv:Vali
Kedves Marietta!
A hozzászólásodat lehetne folytatni és akkor a legszentebb ima lenne.Valami ehez hasonlót rejtegetnek a sorok.Nem szeretem az írásomat magyarázni.Az oldott kéve, a szabadság utáni vágy. Egyet jelent ma is a mindennapi kenyerünkkel.Nélküle nem lehet élni/csak egy ideig/.Nehézségek mindíg vannak a mindennapjainkban de ki lehet gyomlálni,mint a konkolyt a búzából.Az pedig nem baj ha fekete a kenyér , csak legyen.
Köszönöm értékelő hozzászólásodat.
Szeretettel üdv:Vali
Kedves Nairi!
Köszönöm értékelő tömör hozzászólásodat.
Szeretettel üdv:hova
A Jó és a Rossz együtt van, együtt létezik, de csak az "aratásig".
Elgondolkodtató, szép haiku.
Szeretettel
mesako
Kedves Mesako!
Nagy igazság van a mondatodban.Köszönöm értékelő hozzászólásodat.
Szzeretettel üdv:hova
Kedves Vali!
Sorszerűség lehet, hogy ezt dobta nekem most a gép. Elgondolkodtató és szép haiku.
Szeretettel: Ági