Szeretnék, csak veled, lenni
Kettesben megpihenni!
Nem találkozni senkivel,
Nem foglalkozni semmivel!
Szabályokat félre tenni,
Csak egymásért létezni!
Pihenni és csak, szeretni
Az ágyból ki sem kelni!
Szerelemtől kábult lenni
És csak, egymással törődni!
Ritkán van ebben részünk,
Hogy csak egymásnak éljünk!
Nekünk, pedig, minden vágyunk,
Hogy nyugalomra találjunk!
Ne legyen kötöttségünk
Boldogan ketten éljünk!