Vigyázz rám, hogy léptem
Föld porába lépjen! Még nem
vágyom csillagok közé.
Ölelj át, ha lelkem,
gyenge madárként reppen,
érezzem lényed erejét!
Szeress angyal szívvel,
lágy mosollyal, értelemmel!
… tőled válok szép egésszé.
Vigyázz rám, hogy éltem
veled boldogan éljem! Nem
sokáig, csak örökké.
12 hozzászólás
A versed tetszik nekem, különösen a vége: "…veled boldogan éljem! Nem
sokáig, csak örökké." – Nem is kívánsz sokat, csak mindent! Et a helyes.
Szeretettel: Kata
Köszönöm kedves Kata!
Ha már az ember kíván, hát kívánjon nagyot! 🙂
Üdv.: Ildikó
Kedves Krampuszka!
Remélem az, akire gondoltál, mikor ezt a szép verset irtad, ugyan azt érzi mint te akkor, amikor írtad
Szerelmi vallomást irni szép dolog, néha talán szebb is mint mondani. Mert ha az ember mondja, akkor utánna rögtön jön a csók az ölelés, az eész csak egy pár pillanat. De a leirott, kapott, szerelmi vallomást mindig, újbol és újbol elővenni, elolvasni, a szivedre szoritani, róla elmélkedni, és rágondolni a megvalósitására, az egy egyedüli élvezet. Talán ezért is irta
J. R. Ward a következő idázetet:
"Amíg nem találtál rám, halott voltam, bár lélegeztem. Világtalan voltam, bár láttam. Aztán eljöttél, és megsebzett lelkemet életre keltetted."
üdv Toni
Szia!
Szükségünk van valakire, aki vigyáz ránk. Remélem, versed meghallgatásra talál.
Szeretettel: Rozália
Kedves, boldog vers, Ildikó, tetszett!
aLéb
Kedves Toni, Rozália, aLéb, köszönöm a gondolataitokat, megtiszteltek vele!
Ildikó
Szép verset írtál Krampuszka!
Szinte irígykedem miatta…
Gratula!
Szerintem is szép lett.
Az utolsó sor nagyon üt: "nem sokáig, csak örökké."
Hát igen, azt hiszem, lelkünk mélyén mindannnyian erre vágyunk.
Gratulálok!
Üdv.:Tamás
Nagyon szép lett ez a vers,tiszta ,szivből jövő szavak,üdv:Szekelyke.
Szia Krampuszka!
Ez de szép vers lett!!! Az utolsó versszak "csak egy versszak", de minden benne van!!!
Szeretettel gratulálok: Falevél
Kedves Krampuszka! Én is gratulálok. Nagyon nagyon szép vers!
d.p
Meghato vers, nagyon tetszett az összes versszak, mindegyik hordoz magaban, valami szepet. Gratulalok hozza,
H.