Szép vers. Mély érzések rövid, tömör megfogalmazás, és sokat sejtető történés.
Sokszor gondolkodom azon, át kell-e élnünk mindent, hogy mindenről tudhassunk egy keveset legalább? Nem feltétlenl a személyes tapasztalat működteti a költő érzéseit, az empátia épp olyan fontos.
4 hozzászólás
szia kedves Balu!
bennem felvetett egy kérdést ez a versed: mégpedig, hogy hova kéne menned?
Viszont az utolsó sortól kirázott a hideg – POZITÍV értelemben!
Írj még….
Toncsi
Kedves Toncsika!
Köszönöm a bíztatásod!
Bevallom, én sem tudom hová kéne…. 🙂 , de úgy érzem, hogy ez csak a fizikai lét szempontjából érdekes.
Szeretettel,
BALU
Jó ez a rövid versed is. Ilyen stílusban szívsen olvasnám a hosszabb szerelmes versedet is.
Üdvözlettel: Kíata
Szép vers. Mély érzések rövid, tömör megfogalmazás, és sokat sejtető történés.
Sokszor gondolkodom azon, át kell-e élnünk mindent, hogy mindenről tudhassunk egy keveset legalább? Nem feltétlenl a személyes tapasztalat működteti a költő érzéseit, az empátia épp olyan fontos.