A hullám fejét veszti a sziklában
Tagjai is szétomlanak
Cseppenként szóródik el
A parton a lábad előtt…
A napsugár is felhőkön át
Megtörve zuhan
Sugaras kezeit visszarántaná
De hozzád rohan
Mert ez a dolga
Hajadban is elakadnak ujjaim
Csókom fogadba ütközik
Szavam csendedben törik el
Az alkonyat előtted térdepel…
2 hozzászólás
Szia! Jó képeket használsz a versedben, és nagyon jó a hullámzása, üteme. Egy sort azonban "töltelék"-nek érzek ("Mert ez a dolga"), és a … is elég lenne az utolsó sor után. De ez csak magánvélemény 🙂
Hezitáltam, a 3/4-en, de ma jószívű vagyok.
Hanga
Nos, ma már jobb verseket is olvastam tőled. Mivel sem 1, sem 5-tel nem értékelem, ezért inkább nem pontozom!
Kata