Mosolygós alma hamvas arcán pír ragyog belül sorvad már Rám kacsint a Hold csillag láncot fűz nekem aludni térek Rózsákat szedtem egy egész nagy bokorral vérem is küldtem Macska nyávog fenn sír magába egyedül sötét borul rá
dpanka on 2011.11.25. 17:49 Szia! Csak így tovább! Nekem tetszik! Várom a többit is! szeretettel-panka Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
mesako on 2011.11.25. 20:57 Nekem is tetszenek, "szedjél" még. Szeretettel mesako Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
pityu on 2011.12.08. 18:25 Gratulálok soraidhoz! Szépek! Üdv:Pityu Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
harcsa on 2011.12.09. 15:14 Kedves Panka, Mesako és Pityu! Köszönöm, hogy olvastátok. Üdv: harcsa Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
Selanne on 2012.10.30. 16:55 Remek haikuk, és hogy megnyugtassalak, amikor én írok haikut, ugyancsak próbálkozom. Kedvencke, a második:-)) Szeretettel:Selanne Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
harcsa on 2012.10.31. 17:18 Kedves Selanne! Örülök ha tetszett. Üdv: harcsa Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
6 hozzászólás
Szia!
Csak így tovább! Nekem tetszik! Várom a többit is!
szeretettel-panka
Nekem is tetszenek, "szedjél" még.
Szeretettel
mesako
Gratulálok soraidhoz!
Szépek!
Üdv:Pityu
Kedves Panka, Mesako és Pityu!
Köszönöm, hogy olvastátok.
Üdv: harcsa
Remek haikuk, és hogy megnyugtassalak, amikor én írok haikut, ugyancsak próbálkozom.
Kedvencke, a második:-))
Szeretettel:Selanne
Kedves Selanne!
Örülök ha tetszett.
Üdv: harcsa