Elpusztít engem e kínzó gondolat,
Többé már nem láthatom az arcodat.
Nem fogod kezem, nem csókolod a szám,
Szenvedek ez oly, nagyon fáj.
Minden pillanat mi nélküled múlik el,
Mint fojtogató kéz úgy ölel.
Üres már az összes pillanat,
Nincs érzés, mi hívogat.
Meghasadt egy szív, megtört egy élet,
Kínlódom csak, elvesztettelek Téged!
2 hozzászólás
Az első szó helyesen: Elpusztít. Egy "v"-t elspóroltál a szívből is.
a.
Szép szerelmedtől búcsúzó versed meghatóan szép. Az apró hibákat már kijavítottad, különben én is meg szoktam jegyezni azzal a szándékkal, hogy ne rontsa le a vers értékét.
Tetszik a versed, s ez elég az értékeléshez.
Ödvözlettel: Kata